за по гъста косичка

  • 2 534
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
И аз се чудя дали има нещо вярно в това.
Но да помислим логично - ако си бръснеш редовно краката ще ти станат по-гъсти и твърди космите, не е ли така?  Confused

# 16
  • Мнения: 5 401
"по гъста" = по-гъста!!!!

Пълни глупости са това!И най лошото е,че има доста хора,които го практикуват още.Ще бръснеш главата на горкото дете. Angry

Съгласна съм!

# 17
  • Мнения: 2 908
И аз се чудя дали има нещо вярно в това.
Но да помислим логично - ако си бръснеш редовно краката ще ти станат по-гъсти и твърди космите, не е ли така?  Confused
Кое да е така?Аз като си бръсна редовно краката сега космите ми се появяват вече на две седмици и са редки ,редки,не се виждат.....

# 18
  • София
  • Мнения: 7 191
Да обръснеш главата на детето си?
Бляк! Ама че гадост.
Всичко е генетика.

# 19
  • Мнения: 5 362
Глупост абсолютна!

# 20
  • Мнения: 5 026
Нищо подобно. Всичко си е до ген. Моят син е със страшно гъста коса, а не сме го бръснали. Ние с мъжа ми нямаме гъста коса, а неговата е като на сестра ми.

# 21
  • София
  • Мнения: 39 764
С бръснене гена няма да се промени.
Дядо ми бил бръснал майка ми, защото се родила с руса, почти бяла коса. И не може на село да има такова дете, какво ще си кажат съседите!!! Наложило се няколко пъти да я бръсне. В крайна сметка при липса на руси хора в рода... на мама косата й се "оправила" и всички си рекли "уха, от бръсненето беше".

Дияна нямаше почти никаква коса до 1г. На 1вия й РД се наложи да хвана 2-3 косъма на главата и да сложа една шноличка, да си личи, че е момиче. Майка ми си бепе шравила устата за бръснене, аз не се навих. Косата на дребната си порасна, даже беше с много къдрички и заврънтулки.

# 22
# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Това е абсолютна измислица, поредната бабешка простотия. ooooh! Да си обръснеш бебето си е чисто издевателство за мен.


 Peace

# 25
  • Мнения: 79
Моята майка като съм била бебе ми обръснала косата,но уви аз съм с рядка и мазна коса.Ти си направи извод.Това е поредния мит.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Измислици Crazy

# 27
  • Мнения: 3 069
Няма нищо вярно в това твърдение.
Или е с гъста коса или не е.Всичко си е ген.

# 28
  • Мнения: 431
На мен са ми бръснели главата и то на 2-3г.възраст-и до ден днешен не ми се сгъсти косата !Единственият резултат от тази "умнотия" е,че на снимките от детството си приличам на маймунче  #Crazy !Е,добре де-хубаво маймунче  Laughing !

# 29
Моята дъщеря ,която ена 11г имаше много хубави къдрици ,бабите все ме уговаряха да стрижа не посмях.Ето на сега е смного гъста прилича на баща си.Малката също няма да я стрижа.

Общи условия

Активация на акаунт