Зъбен гранулом

  • 386 778
  • 897
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Аз само предполагам, не съм специалист и рентген няма да мога да разчета.  Confused
Качи снимката в някакъв сайт, копирай линка и после го сложи тук в таговете за изображение.
Ако не успееш, прати ми снимката на лични и аз ще я постна тук от твое име. Hug

Друго, което ми хрумва е пробив в канал при пълненето. Но не знам, дали тогава не трябва и да боли, не само изтръпване.

# 496
  • Мнения: 164
Аз само предполагам, не съм специалист и рентген няма да мога да разчета.  Confused
Качи снимката в някакъв сайт, копирай линка и после го сложи тук в таговете за изображение.
Ако не успееш, прати ми снимката на лични и аз ще я постна тук от твое име. Hug

Друго, което ми хрумва е пробив в канал при пълненето. Но не знам, дали тогава не трябва и да боли, не само изтръпване.

да, разбирам
ето ги снимките за всеки случай -  
 newsm78
май не се получава със снимките, но няма нищо

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 21:00 от jo_16

# 497
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Първата ти рентг. снимка е тази:
Скрит текст:

Втората не успявам да я сваля.

Дано ти се разреши проблема бързо!

# 498
  • Мнения: 164
Първата ти рентг. снимка е тази:
Скрит текст:

Втората не успявам да я сваля.

Дано ти се разреши проблема бързо!

да, тази е
благодаря ти много, и за помощта също  Hug

# 499
  • София
  • Мнения: 4 714
Никога не ми се е случвало продължително изтръпване. Изтръпване има само докато отпусне упойката, ако има такава. Да не са ти засегнали някакъв нерв?
Отпусна ли те вече, jo_16? Ти кажи на зъболекаря си.

Не ме е отпуснало. Ще кажа, да и ще видим  newsm78
OFFTOPIC как мога да сложа снимка, евентуално ако можете да ми кажете по рентгена?
Rolling Eyes Снимка можеш да качиш с http://prikachi.com/, качваш там снимката, после я слагаш между , [img] [img] второто квадратче от долу на горе. Но как да прекачиш зъбна снимка? Трябва първо да я сканираш. А и кой тука ще е разчете?

# 500
  • Мнения: 164
Никога не ми се е случвало продължително изтръпване. Изтръпване има само докато отпусне упойката, ако има такава. Да не са ти засегнали някакъв нерв?
Отпусна ли те вече, jo_16? Ти кажи на зъболекаря си.

Не ме е отпуснало. Ще кажа, да и ще видим  newsm78
OFFTOPIC как мога да сложа снимка, евентуално ако можете да ми кажете по рентгена?
Rolling Eyes Снимка можеш да качиш с http://prikachi.com/, качваш там снимката, после я слагаш между , [img] [img] второто квадратче от долу на горе. Но как да прекачиш зъбна снимка? Трябва първо да я сканираш. А и кой тука ще е разчете?
еми така успях да я снимам.. ще се свържа с зъболекарката  yes

# 501
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Никога не ми се е случвало продължително изтръпване. Изтръпване има само докато отпусне упойката, ако има такава. Да не са ти засегнали някакъв нерв?
Отпусна ли те вече, jo_16? Ти кажи на зъболекаря си.

Не ме е отпуснало. Ще кажа, да и ще видим  newsm78
OFFTOPIC как мога да сложа снимка, евентуално ако можете да ми кажете по рентгена?
Rolling Eyes Снимка можеш да качиш с http://prikachi.com/, качваш там снимката, после я слагаш между , [img] [img] второто квадратче от долу на горе. Но как да прекачиш зъбна снимка? Трябва първо да я сканираш. А и кой тука ще е разчете?
еми така успях да я снимам.. ще се свържа с зъболекарката  yes

"еми така успях да я снимам"-това какво значи. newsm78
Свържи се със зъболекаря! Peace

# 502
  • Мнения: 164
Скрит текст:
Никога не ми се е случвало продължително изтръпване. Изтръпване има само докато отпусне упойката, ако има такава. Да не са ти засегнали някакъв нерв?
Отпусна ли те вече, jo_16? Ти кажи на зъболекаря си.

Не ме е отпуснало. Ще кажа, да и ще видим  newsm78
OFFTOPIC как мога да сложа снимка, евентуално ако можете да ми кажете по рентгена?
Rolling Eyes Снимка можеш да качиш с http://prikachi.com/, качваш там снимката, после я слагаш между , [img] [img] второто квадратче от долу на горе. Но как да прекачиш зъбна снимка? Трябва първо да я сканираш. А и кой тука ще е разчете?
еми така успях да я снимам.. ще се свържа с зъболекарката  yes

"еми така успях да я снимам"-това какво значи. newsm78
Свържи се със зъболекаря! Peace
newsm10

# 503
  • Мнения: 164
Даам, накрая на каналите имало сноп нерви и затова ми е така изтръпнало Thinking
Стейси Грей почти  Peace

# 504
  • Мнения: 164
Какво представлява металното пънче?  newsm78

# 505
  • Мнения: 196
Mоми4ета, моля за съвет! Преди може би 10 години при слу4айно пипане на бузата (4елюстта) напипах топ4е. Оказа се, 4е е леко уголемен лимфен възел в следствие на лекуван зъб. Преди две седмици го пипах и се наду. Ходих на лицево-4елюстен хирург, който ме изпрати и на панорамна снимка на 4елюстта. Оказа се, 4е на зъба, на който имам коронка има два гранулома. Изписа ми Трихомонацид за 5 дни по 3 таблетки. Възелът спадна осезаемо, но не е из4езнал напълно. Каза ми, 4е вариянтите са или да пия отвреме навреме Трихомонацид или да вадя зъба. Какво да правя? Зъбът никога не ме е болял.

# 506
  • Мнения: 98
Каза ми, 4е вариянтите са или да пия отвреме навреме Трихомонацид или да вадя зъба. Какво да правя? Зъбът никога не ме е болял.
Ако беше мой зъб, нямаше да си го вадя при това положение.
Пий трихомонацид и не си пипай лимфните възли, където и да са...

# 507
  • Мнения: 196
Притеснявам се зъбът да не ми направи някакъв здравословен проблем. На колко време мога да го пия?

Последна редакция: вт, 09 дек 2014, 12:58 от vh1

# 508
  • Варна
  • Мнения: 334
Притеснявам се зъбът да не ми направи някакъв здравословен проблем. На колко време мога да го пия?

ГРАНУЛОМИТЕ СЕ ЛЕКУВАТ !!!!! Направете консултация със специалист ендодонтист, какви са тия глупости от време на време да пиете антибиотик.

# 509
  • Мнения: 98
какви са тия глупости от време на време да пиете антибиотик.
трихомонацидът не е антибиотик, ако може да го излекува, естествено е за предпочитане прид трихомонацида

Общи условия

Активация на акаунт