Музиканти говорят за Клюкарника

  • 3 759
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
може би са търсили в гугъл някакви звуци и така са попаднали тук.
Joy
Може би, са писали в Гугъл "шунда" и ето ти на Дона темата.

# 16
  • Мнения: 14 654
Може да са се надявали, че ще има и прикачени семпли.

# 17
  • Мнения: 2 353
  Янечек, голяма скица си!
  А тия да си жулят цигулките и да си пият шварц-кафе на пианата. Или на органите.

# 18
  • Мнения: 14 654
Аз много харесвам Говорилнята на музикант.орг. От там научих, че сколопендри се трепят с мухозол и изобщо за сколопендрите научих от там.

# 19
  • Мнения: 2 254
Цитат
П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...
Б*си консервите....

# 20
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
най странното ми е , че се възмущават от такива физически неща като п....то, а те нима не го правят... има сто теми тук, особено в ДиС, че мъжете пъ....ли  smile3506

# 21
  • Мнения: 919
Хаха!Доста се посмях с изказванията им. Joy
Но и на мен лично въпросната тема не ми беше приятна. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 227
може би са търсили в гугъл някакви звуци и така са попаднали тук.
Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат
П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...
Б*си консервите....
Е това изказване ми сцепи мозъка на две. Тези моралисти да не би да си мислят, че четем на децата вместо приказка за лека нощ стихове за шундата? Нямаме право да олигофренясваме дори в нета. Баси колко съм пропаднала!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 605
Цитат
П.П. По-странното е, че това е форум за майки. Б*си майките...
Б*си консервите....
Е това изказване ми сцепи мозъка на две. Тези моралисти да не би да си мислят, че четем на децата вместо приказка за лека нощ стихове за шундата? Нямаме право да олигофренясваме дори в нета. Баси колко съм пропаднала!
Peace И мен това ме издразни много. А иначе с въпросната тема се скъсвах от смях!

# 25
  • Мнения: 2 407
И аз се посмях, но някой изказвания да доста груби #Cussing out

# 26
  • Мнения: 1 367
Хора,няма ли начин да се изрови отнякъде тази тема!Да разбера кое предизвиква чак толкова целомъдрения онеПЪРДЯн музикантски гняв?Айде направете нещо,че ние по-новичките тук да разберем за какво става дума.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
   Много изтънчени души били тия музикантчета бе !  newsm78 То и на мен оная тема не ми допадна, ама чак пък да пиша по форумите... Crazy

# 28
  • Мнения: 2 125
Пропуснали са със сигурност да прочетат това: "Клюкарник - Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми. Общи приказки, клюки, спорове, актуални събития и проблеми, несвързани с бременността и майчинството".
  superuu цигу-мигу

# 29
  • Мнения: 764
Е що затриха таз хубава тема,че искам пак да се похиля.Ей сега,ако ми попадне имам чувството,че ще се пръсна от смях!Само като се сетя и почвам да се хилтотя! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт