Дядо Коледа пристига, СЕПТЕМВРИйско внуче той намира!

  • 18 709
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 595
Гери Честит Рожден Ден на патеричка! Да си здрава, засмяна, влюбена и много обичана!
Мъжете да те слушат и като му дойде времето да увеличите женската компания в семейството!



Деси толкова сте хубави всички, а снимките са просто прекрасни, имам си няколко фаворита. Ти не си отслабнала, а направо си станала изчезващ вид  Mr. Green

Тайги влюбих се в твоето момиченце и в носията му  Heart Eyes

Пепе всеки път като те чета се чудя как се справяш с толкова много неща Crazy

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 10:08 от Ivy

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет  Hug

За срещата не смея да обещавам, събота и неделя все сме на семейни гости...  ooooh!
Гал, дано вече не боледува мъника, а и ти  Praynig  Hug
Деси, поздравления за фигурата, и аз се мъча да се взема в ръце, но без особен резултат до момента...
Ани, много познато  Grinning вчера с Рали четохме за Питър Пан и от тогава из къщи само се чува "ще ти клъцна вратлето!"  Mr. Green снощи пък паднах от стола, като я викнах да хапне картофче и от хола се чува "не, благодаря!"  Joy направо всичко попиват  ooooh!

# 257
  • Мнения: 1 031
Галче да оздравявате бързо Hug

Пепа направо се чудя как се оправяш с толкова много неща наведнъж newsm78 Възхищавам ти се ама отпусни му малко края Wink

Гоги от днес е болен и е на антиботици Sad тъкмо вчера му пуснахме изследванията и всичко беше ОК, щяхме да спираме хапчетата обаче ... започна да кашля, гледам гърлото червено #Crazy и днес айде на доктор - та продължаваме още 2 седмици да пием хапчета. Ама имам и хубава новина - лекаря каза, че Гоги ще го израсте това неговото гадно заболяване и ако знаете как ми олекна  Whistling

# 258
  • Мнения: 5 393
Тонеска- съжалявам,че Гоги продължава с хапчетата, но пък новината на лекаря е страхотна Hug Party Party PartyМного се радвам.

Така, за партито да ви кажа. Става страхотен купон, питайте и Пипилота, Дейзи също е идвала 1-2 пъти.Заведението е с певица(поп фолк),  има и много хора', весело е дори за такива като мен, които не си падат много по фолка. Танци, веселба, ядене, пиене и много смях.Та така-който е навит да свирка. Wink

Пепа-къде си играла народни танци?Аз бях в "Росна китка" 4-5 години.

Гал- бързо да оздравявате Praynig Hug


# 259
  • Мнения: 529
Ооо, мацки,

Нали съм отпускарка и ето колко съм редовна  bowuu

Тонеска, кураж мила, нощо че ще изпие една торба хапчета, почти всички деца са така, само да е жив и силен да го надрасне това заболяване  Praynig Дано Господ чуе думите на доктора  Praynig

Македа, как се справяш с всичко това наведнъж  ooooh! поздравявам те, аз на половината ангажименти започвам да пуфтя като парен локомотив  Embarassed

Тайги, вчера показах Рали на Ванката и двамата с много умиление се смяхме  Heart Eyes

Дарко също вече ръси много весели изречения. Онзи ден застанал сам пред телевизора и си коментира: Това не мозе, това не мозе, това не мозе..... всичко не мозееее!  hahaha Joy hahaha Joy Вечер също сме смешна картинка: не иска да му чета приказки, аз иска двамата едновременно да четем книжки - аз на глас мойта, той на ум неговата  Rolling Eyes

Хайде лека вечер на всички, че се храним май.

# 260
  • Мнения: 919


Приятен ден на всички пожелавам!

# 261
  • Мнения: 529
Good morning, Ladies   bouquet

Днес ще бъде хубав ден  Simple Smile ПОжелавам ви усмивки  Grinning

# 262
  • Мнения: 2 171
Здравейте и от мен Hug

Пипиоле, винаги ми е приятно да започвам деня си с твоите кафенца, а тази сутрин картинката е просто забележителна, чак започнах да преглъщам Wink.

За мен деня започна буквално преди малко, защото цяла нощ не можах да спя и сега спах почти до обяд Embarassed. Дадоха ми болничен тази седмица и гледам да наваксам с почивката, защото все още много бързо се изморявам, дано скоро ми се върне тонуса, че не знам как ще работя така ooooh!. Болките ми се оказаха от преумора, прекалила съм с чистенето и домашните задължения, затова сега само си лежа, а вкъщи все едно бомба е паднала Rolling Eyes. Направо ме хваща срам като се огледам наоколо.

Гал, Тонеска, Мечо, да оздравяват бързо мъниците и никакви болести вече Naughty.

Аз чакам с нетърпение да дойде пролетта, че ми писна от студове, мъгли, киша, сняг, болести и всички гадости свързани със зимата smile3514

А ето и няколко снимки на Алекс, че не съм пускала поне от една година Grinning:

от рождения му ден: http://inlinethumb62.webshots.com/38717/2016864220102133662S500x500Q85.jpg

пак оттогава: http://inlinethumb28.webshots.com/38427/2856206250102133662S425x425Q85.jpg

и последна от рождения ден: http://inlinethumb07.webshots.com/41222/2974868400102133662S425x425Q85.jpg

ети и няколко от морето: http://inlinethumb05.webshots.com/38148/2710548380102133662S425x425Q85.jpg

на кон: http://inlinethumb25.webshots.com/40152/2559853320102133662S425x425Q85.jpg

и последна:http://inlinethumb54.webshots.com/40629/2572976670102133662S425x425Q85.jpg

Ще гледам да сваля и снимките от Коледа и Нова година и ще пусна и от тях Peace

Хубав ден, момичета Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 529
Астарта, чак сега, като видях снимките на Алекс, зацепвам, че ти си Нати  Embarassed hahaha Joy Много съм зле  Joy И още повече се зарадвах, като фокусирах втората лентичка по-долу, успех, мила  Heart Eyes

Момичета, аз съм поредното доказателство, че мозъчните клетки, загубени по време на майчинството, не се възстановяват, така както нервните клетки утрепани по първата любов ....  Rolling Eyes Започвам да си мисля, че на мен ми е противопоказно да раждам втори път, защото направо ще стана интелектуално импотентна  ooooh! Толква съм станала разсеяна, че не си спомням какво съм яла вчера, редовно забравям да простра пералнята и освен това се връщам по три пъти да проверявам дали съм заключила и дали съм изгасила фаровете. Освен това си търся файловете по 10 мин. из компа и никога не помня къде съм ги 'подредила'. За беля никога не се сещам кой файл е последната версия: с разширение New, Last или Final. ДА не говорим, че загубих края на сиропите и капките - ков съм дала икое не ... И така - оплаках се  Embarassed Извинявайте за Off-a  Outta Joint
Моята най-голяма драма е, че посвещавам поне 30 минути на ден в търсене на другарче на чорапче (или чорапище), дребни частици от играчки, втората ръкавичка или  Embarassed Embarassed Embarassed парцала с който съм започнала да бърша прах и някъде съм го затрила  Rolling Eyes
Реших, че е дошъл моментът да се изруся и да не си давам много зор. Направих си кичури преди няколко дни, които трябваше да са загатващ елемент от причестака. Стана така обаче, че сега жълтите кичури са по-ското доминиращ елемент от косата и определено контрастират на катранено черните ми вежди  Crazy Добрата новина е, че дори и една седмица да не си измия косата, изобщо не мазнее  Mr. Green, а русата част от главата ми просто си стои така, както я подредиш  Sick

И за завършек на отнесения ми постинг да взема да предложа едно заглавие за тема: Септемврийски дяволчета скрити, само пакости им раждат главите
или пък
Бисери и мърдости рояци ръсят Септемврийските хлапаци




 

# 264
  • Мнения: 1 599
Privet Simple Smile samo da kaja, che sme veche v Doha. Goljaaaaaaam zor beshe, edvam hvanahme samoleta. Kasmet si trjabva malko ponjakoga!

Geri, chestit rojden den na paterici! da si jiva i zdrava, mnogo shtatsliva, poveche svobono vreme, koeto da prekarvash s ljubimite ti hora  Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 3 595
Астарта бомбата е трудно да се преживее само в началото. Важното е ти да си добре, да свършиш каквото имаш за Алекс и другото постепенно ще видиш как ще е блед бекграунд на всичко, което се случва. Спрях да гладя, да оправям - което мога и когато мога. Кошмарното е, че това ще продължи и след раждането, но хубавото е, че няма да се впечатляваш толкова. Майки с малко по-големи деца ме уверяват, че минат ли 3 нещата идват на мястото си остават ми 2,8. Пази се, сега ще ти се спи много и ще имаш нужда от почивка, дано има кой да ти помага от време на време ще бъде неоценима помощ Whistling Ако ходи на ясла (май ходеше) ще ти е доста по-леко  Peace

Марис
радвам се, че всичко е минало благополучно и сте на твърда земя. Поздрави на топличкото и на плажа  Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 823
Добър вечер мами  Hug

Поли, страхотни картинки слагаш, ама ми харесват още повече, когато и пишеш  Hug Hug Hug Как сте?

Галче, всички симптоми, които описваш ги имам и аз. Изходът при мен се оказа, че е воденето на бележки (поне в офиса помага) като си маркирам със син маркер това, което предстои да се върши и после с розовичко приключеното. Правя си ги умишлено на лист хартия, че на компютъра ги губя. А цветничкото ми се набива в очи и няма как да пропусна  Joy Освен това, луд на шаренко се радва са казали хората, та затова шаренко си правя.  Mr. Green

Като казах това се сетих за един весел момент от трудовия ми стаж в БГ. Пристига клиент в офиса и шефа ми заръчва да му разпечатам и дам примерен договр. Тъй като договорът беше няколко листа, защипвам ги с кламерче, а кламерчето шаренко. Специално си бях накупила шаренийки за офиса, че да ми радват окото. Клиентът, виждайки пъстрото кламерче, не пропуска да отбележи. Аз съответно, без въобще да се усетя, отвръщам ''Ами да, луд на шаренко се радва''  hahaha Не е нужно да разказвам как ме изгледа, нали?!  Joy Урях си от срам.  Embarassed

Щях да пиша още, но Тео си дойдоха с баща му и трябва да излизаме пак, та ще ходя. Целувки на всички   bouquet

# 267
  • Мнения: 3 595
Аз съответно, без въобще да се усетя, отвръщам ''Ами да, луд на шаренко се радва''  hahaha Не е нужно да разказвам как ме изгледа, нали?!  Joy Урях си от срам.  Embarassed
Joy Joy Joy

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 4 521
Ехо, Пепи, кефиш ме  Heart Eyes Hug Heart Eyes А това с маркерите и аз го правя  Peace И пиша на тефтер, а не в компа  Mr. Green
Габче нещо ми покашля миналата нощ, а тази му беше запушено малко нослето Sad Надяваме се да са остатъци от последното му боледуване, а не нещо ново. След физиологичния разтвор в нослето заспа спокойно  Praynig Само че аз съм  #Crazy Иначе съм извадила леката артилерия - Тантум Верде, Витамин Ц, чай от босилек... В яслата се справя много добре   Praynig Ходи с радост и вечер си го взимам много весел, а от вътре се чува музика и глъч... Самичък пее песнички, думите не са много правилни, но се разбират, а мелодията хваща много добре.
Аз продължавам да работя на 2 работи, но нещо започва хич да не ми стига времето. Тази седмица изкарахме без гледачка след яслата, но от понеделник трябва да го оставям, че не мога да смогна с работата Sad
Това от мен... и МНОГО ПРИЯТЕН ДЕН   bouquet

# 269
  • Мнения: 919
Добро утро момичета,



...и малки бебенца  Hug

Общи условия

Активация на акаунт