Дядо Коледа пристига, СЕПТЕМВРИйско внуче той намира!

  • 18 701
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честит Рожден Ден Мечо! Да си жива и здрава ти и твоите близки, и много любов около теб!!!    bouquet

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ето го и нашето сурвакарче  Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=208066&photo=5

# 242
  • Мнения: 4 358
Разкошна е! Страхотен тоалет!  Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 2 171
Тайги, Рали е невероятна принцеска, пу-пу Heart Eyes. Напълни ми сърцето с русата си косичка и този страхотен тоалет Grinning. Целувки Hug

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
МЕРСИ за комплиментите  Blush
Тоалета е от моята ясла - да е жива и здрава баба й, че го е запазила    Mr. Green

# 245
  • Мнения: 5 393
Много ви благодаря за пожеланията Hug

Нека всички те важат и за вас Heart Eyes newsm51

Наздраве!



Тайги-Рали е страхотнаааа Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 5 393
Забравих тортата Grinning

# 247
  • Мнения: 529
Урааааа, ново бебе, ураааа   bouquet  bouquet Да е жива и здрава малката МАги  Heart Eyes

Много съм зле: все последна научавам нещата  Embarassed и все на патерици се изказвам  Blush

Тонеска, съчувствам ти за това, през което сте минали! Дано, дано се преборите леко  Praynig Praynig Praynig

Мечо, Съни, пак на патерици, но не мога да не ви пожелая и на двете да сте все така чаровни, всеотдайни и прекрасни   bouquet

Ами, това е, аз пак съм нещо болна, пак се лекуваме, точим сополи, кашлици и червени гърла под стриктен ред и без пропуск  Crossing Arms Този път обаче взех решение да остана вкъщи, да се лекуваме и да се гледаме заедно.

АниК, напълно те разбирам  Wink

Целувки на всички!
 

# 248
  • Мнения: 528
newsm59 nbirthday  bigdance2  Gift Tada  party023 bdbaloni hbday happy bd baloni
Честит рожден ден Мечи-гери.Даси жива и здрава,Обичата и желана и една сестричка на ИВо

Влизам само да й честитя Рд на Гери и бягам на Рд но не на Гери Mr. Green а на нашия бъдеш кум.ЛЕка вечер

# 249
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
TAIGI, като я видях на снимките, възкликнах "оле, божееееее". Сега Габи ходи из апартамента и само това повтаря "боже, боже..."  Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 1 455
Гери, Честит Рожден Ден! Да си здрава, щастлива и все така очарователна   bouquet Hug Heart Eyes

# 251
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
 Макар и в последния момент-

 Честит рожден ден скъпа Гери!

Прекрасно е да има хора като теб!  Hug

Нищо не чета за предложението за среща!!!! Crossing Arms

# 252
  • Мнения: 5 393

Нищо не чета за предложението за среща!!!! Crossing Arms

Къде, къде? Аз защо не съм прочела? newsm78

# 253
  • Мнения: 823
МЕЧИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ЗДРАВЕ, МНОГО ЩАСТИЕ И ОБИЧ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!


Деси, много си се вталила наистина  Heart Eyes Изглеждаш страхотно  Hug

Марис, какво става с вас? Нещо изпуснах нишката аз... Къде сте? Прибрахте ли се в Доха?

ТайгиHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Раличка е кукла невероятна! Прекрасно дете имаш, а и как му отива тази носия не е истина просто. Едно време ходих на народни танци цели 7 години и имам особена слабост  Heart Eyes Heart Eyes

Галче, да оздравявате бързо  Praynig

Извинете ме, ако пропускам някого   bouquet

Днес съм много изморена, но от другата седмица няма да е така натоварено. Просто започнах още един курс наред с работата и подготовката за изпитите ми през май и днес, за да изляза по-рано от работа, никаква почивка не съм ползвала  Tired  Започнах да ходя и на лекции за VBA, но поне са само вторник вечер и частта за входящото ниво е само до края на февруари. За напреднали ще ходя от края на май, когато ще са ми минали другите изпити обаче. А от другата седмица минавам на тридневна работна седмица, че ми станаха много дините под мишницата и ще се изложа много яко накрая, ако продължавам така...

Това е от мен за днес. Лека нощ ви желая и целувки на дечицата  Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 10 758
Ей, женки, идвам малко да ви оспамя темата Mr. Green Joy
ЧНГ, първо!да сте живи и здрави, а на мъжете ви ..... Whistling
И децата най-вече да са здрави и щастливи Hug

Та, за какво бях дошла newsm78
а, да Crazy
На 26-ти ще правим купон.В "Градина".
За повече подробности - Мечо Пух и Пипилотка Whistling
А за записване - при ЛЕО Peace

Предложението от нас, кълченето на кълки от вас Wink

Лека, мека и полека Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт