Ексфолиант за лице

  • 3 313
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 5 362
Ексфолиращият гел на VICHY - NORMADERM
Страхотен е! Peace

# 33
  • Мнения: 250
Записвам се за да открия темата по-късно. После ще отговоря и ще питам.

# 34
  • Мнения: 4 473
Ексфолиращият гел на VICHY - NORMADERM

Добър е, но само докато кожата ти не привикне към него. На втората опаковка, `магичното` му действие при мен спря.
Ще следя темата.

# 35
  • Мнения: 302
Garnier Pure 3 in 1 - малко ми идва агресивен... ще го сменям с някой от предпочетените от вас  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 371
В момента имам три: на Виши и два на Ейвън. На Ейвън са пълни боклуци. Съжалявам, че ги купих.
От Виши съм много доволна!

# 37
  • Мнения: 1 043
Тук не става дума за боклуци и много добри а за това кой продукт на коя кожа действа най добре - според мен при всеки ще е различен резултата , аз ползвам един който си взех от германия - трябва да погледна как секазва че не се сещам , но съм супер доволна, иначе си измивам лицето с ARNAUD и естествена гъба - добре почиства грима но това е за друга тема  Peace

# 38
  • Мнения: 289
Ползвах на Виши, не е лош, но сега си взех на Биодерм за нормална кожа, много е хубав, наитина върши работа.

# 39
# 40
  • Мнения: 145
Lumene Arctic Touch веднъж в седмицата.

# 41
  • Мнения: 4 916
Използвам каквото има в аптеката. Последно си купих на Регал, доволна съм от него.

# 42
  • Мнения: 1 526
Neutrogena ми люти, предпочитам на Гарние.

# 43
# 44
  • Мнения: 289
Суис Формула за проблемна кожа. Вече втора опаковка привършвам и не мисля да го сменям. Другите само ми галят кожата, а този си върши работата.

Преди 5 дни си го взех и аз... доволна съм много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт