Дядо Коледа с шейната ти литни,здраве и късмет на МАРТенските мами донеси!

  • 11 058
  • 286
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 710
Виждам, че само аз поглеждам към форума тази вечер.

Janett  , според мен винаги в такива случаи е най-добре да се потърси лекарско мнение. Ако не премине всичко от само себе си в най-скоро време, обезателно се обърни към лекар - дали в Хасково, дали в Пловдив, ти ще прецениш, но това ще е за твое спокойствие. В хасковската болница могат да проследят какво става с бебчо, а вероятно и да чуят тоновете.
А относно напъните, на лекциите казаха, че често се получава разстройство при напъни, а чувството е да непреодолимо желание за посещение във WC-то. Но те се получават само при голямо разкритие и след регулярни и продължителни контракции.  Дано неприятното усещане е от нещо друго и скоро да отмине, та да са спокойни мама Диана и мама Janett.

# 106
  • Мнения: 318
***Честита***Коледа***МАМИ !!!   bouquet
Желание едно си намислете,
с Господ Вие го споделете и вярвайте,
че по Коледа - в нощта се случват ЧУДЕСА !!!

Весели Празници и Най-искрени благопожелания за
здраве и сили;
за ползотворни дела; за
топлота и доброта – дарявани
и получавани; за дни на радост
с усмивки и веселие;
за мигове на сбъднати мечти.

# 107
  • Мнения: 121
Честита Коледа!
Успех във всичко, което умеем,
късмет във всичко, което не зависи от нас
и сбъдване на всичко за което мечтаем!
Целувки за всички!

# 108
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Viza, радвам се да те видя!
 Hug Hug Hug
Lara1, благодаря ти. Определено съм по-добре. Hug Hug Hug

# 109
  • София
  • Мнения: 128
Честита Коледа, пожелавам ви много усмивки и щасливи мигове    bouquet
 Аз пак съм на работа и нещо неможах от приготовления да си почина , но се успокоявам с мисълта че ми остават 4 дни до голямата почивка  newsm53 !
От 7-ми ще има намаление в Премаман и се готвя най-накрая и аз да купя нещо за моята бебка , защото досега нищичко не съм купила  Confused  ! И за скринче ще ходя дано не са много скъпи !
Поздрави и лек ден !

# 110
  • Мнения: 82
    Честита Коледа и от нас с беба!
   Да ви разкажа нашите перипетии-отидохме да отделението вчера и няма никакъв лекар.Чакахме почти час,звъняхме на звънците,но никой не се появи #Cussing outАми ако отиде жена да ражда,може да си роди на стълбите пред болницата-потресена съм нашето здравеопазване.Като видяхме,че никой няма да ни обърне внимание,започнахме да търсим частните кабинети,но и там никой-всички доктори си празнуват в къщи при семействата(което е разбираемо и нормално)Най-накрая намерихме една много възрастна докторка,която се съгласи да дойде в кабинета си и да ме види.Според нея просто съм се преуморила покрай празниците и ремонта за бебка и контракциите са предизвикани от това.Каза,че нямам разкритие,но е добре да лежа няколко дни и да си пия лекарствата.Искаше да ме изпраща в болница,но отказах и обещах,че ще съм много стриктна към изпълнението на съветите й.Това е в общи линии при нас,утре ще отида за всеки случай и при лекаря от ЖК,да видим и той какво ще каже?!
     Прегръщам ви милички,благодаря ви за подкрепата!

# 111
  • Мнения: 1 710
Потресена съм от преживяването на Janett. Дано не се случи да раждаме около празници, защото явно и дежурните лекари си дават "свободно" в такива дни. Моя приятелка започна да ражда през последния от многото почивни дни около 06.09. и за съжаление изпита на гърба си лошия късмет да си в Тина Киркова по време на почивни дни.  Хубавото е, че всичко приключи благополучно, но липсата на лекари и акушерки е бил болезнено осезаем.

Виза, моля те не изчезвай повече за толкова дълго време. Не ни лишавай от компанията си, защото ни липсваш.

# 112
  • София
  • Мнения: 565
 ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!!

 Честит рожден ден на ЛОРИСИТА!
 Честит именден на всички именници!
 Аз родих първото си детенце в "Тина Киркова" на 1-ви януари сутринта. Постъпих за раждане около 00.20ч навръх Нова година. Персоналът  си беше налице, само дето от време на време прибягваха някъде и се връщаха подозрително развеселени с едни хартиени шапчици на главите hahaha. Голям купон беше Mr. Green!

# 113
  • Мнения: 3 621
Здравейте и от нас
Искам да ви почерпя витруално , че днес нашия бъдещ татко има рожден ден   party023 newsm38
Жанет, да пазиш леглото и да не се преуморяваш.
Аз днес пообиколих магазините за бременни в Бургас имах голямото желание да си купя нещо, ама  #2gunfire #2gunfire #2gunfire в тези магазини всичко е като за пенсионери и нищо не си харесах .
Сега отивам да домакинствам

# 114
  • Мнения: 69
Честита Коледа!
Да бъде Коледата ви незабравима, а годината неповторима
Да сте здрави, весели, засмени
и от Бог благословени!

Честито и на всички с индивидуални празници!  bouquet

# 115
  • Мнения: 107
Честита Коледа !с пожелание за много здраве щастие и касмет както ипо един мартенски подарък за всяка от нас.
след дълго пътуване и празнуване се завърнахме най накрая за да разкажем че  беше много весело  и изпълнено с емоции време.
честит празник на всички които имат някакъв повод. лек ден ви пожелавам Hug Hug Hug

# 116
  • Варна
  • Мнения: 187


е много празници ,много почивка

# 117
  • Мнения: 63
Здравейте ,мамчета!
Надявам се, че всички сте си изкарали много хубаво по празниците. Ние бяхме на гости на нашите само за 1 ден, ама беше много приятно.
Лори, честит рожден ден на патерици! Пожелавам ти да си много обичана  и да гушнеш най-сладко бебче през март.
При нас ремонта от днес продължава да тече с пълна сила и отивам да помагам (по-скоро да преча) с каквото мога.

# 118
  • Мнения: 1 446
Жанетт, радвам се, че си по-добре! Пази се бе, жена, лежанка и само лежанка!

Диана, радвам се, че и при теб притесненията са отшумели!

Хей, Виза, подкрепям Дея, не зачезвай за толкова дълго, ще пишем отсъствия Wink

pepe_80, как е настроението?

И да кажа на всички: Аз ще раждам планово секцио в края на февруари! Никоя да не е посмяла да ме изпревари, а всички да стискат краката до края на 9-ия, когато ще се радваме на мартенските ни слънца!

Весели празници! Не прекалявайте с алкохола, цигарите и секса Wink

# 119
  • Мнения: 135
Здравейте ето ни и нас Wink
Ей пазете се много.
Аз  сега поседнах ,че този ремонт ме скапва уш само замитам боклука, въртя се и се чудя със какво да помогна и накраяа съм , като пълцал.
Но чакам да дойде утре да се видим със бебка , че скоро не сме се виждали и ,ще дам отчет как сме. Wink

Общи условия

Активация на акаунт