Дядо Коледа с шейната ти литни,здраве и късмет на МАРТенските мами донеси!

  • 11 035
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро и от нас!
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ,ДЪЛГОЛЕТИЕ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ОТТУК-НАТАТЪК!
Честит имен ден на всички именници!Бъдете живи,здрави,много обичани и нека късмета и щастието ви бъдат спътници през цялата година!

# 91
  • София
  • Мнения: 211
Благодаря ви много за пожеланията, момичета  Hug Толкова мило ми стана...Да ви се връщат пожеланията!!!
Вчера нямах нет и толкова ме беше яд, че не мога да ви почерпя! Но ето за всички по един съвсееем леко алкохолен коктейл  Wink


Честита Коледа и нека вярваме в чудеса, защото всяка от нас си има по едно такова в коремчето...  mrstraetz

# 92
  • София
  • Мнения: 3 123
Честито Рождество Христово!
 Да сте здрави,щастливи,обичани и всички да гушнем здрави бебчета другата година!
 Честито и на всички именници!

Janett ,почивай си повече,взимай но-шпа и гледай да не се притесняваш.Няма да се даваме точно по празниците я.
 И моето кръвно от вчера пак си знае неговото,но аз съм решила да мисля оптимистично.
Всичко ще е наред с всички ни!

# 93
Честита Коледа, момичета!
Нека тези светли празници положата началото на една година, в която здравето, щастието и успеха са Ваши постоянни спътници, а радостта от тях - неотразима. А март с най мечтаните подаръци - нашите бебчовци!

Лори, макар и със закъснение - Честит рожден ден   bouquet Здравае и щастие, и много мигове на сбъднати мечти.
Честит имен ден, на всички които днес празнуват. Най-вече им пожелавам много здраве

# 94
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Цвет, да са ти живи и здрави и да те слушат много  bouquet
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!

# 95
  • София...........
  • Мнения: 957
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и весели празници!!!

lorisita , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! newsm59
Желая ти много здраве и любов!

Честит имен ден на тези, които празнуват!

# 96
  • Мнения: 12
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ МИЛИЧКИ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА

# 97
Честита Коледа на всички бременеещи. Пожелаваме ви много здраве щастие и успех при раждането през март.  Two Hearts
p.s весело изкарване на празника

# 98
Kъде сте бе мами никакви ви няма след обяд сигурно сте заети с приготовленията за Коледа. Аз съм на гости на мама и тя приготвя всичко аз само гледам.
 Shocked  Е, ВЕСЕЛА КОЛЕДА


# 99
  • Мнения: 308
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ

   Джанет, дано болките вече да са ти отминали. Дано да си се свързала с доктора и сега да си по-спокойна. Единственото, с което мога да ти помогна е да ти кажа, какво ми предписа моят лекар, когато имах контракции и слни болки. Редувах Но шпа и Папаверин. Ако съм пила 2 Но шпа след 4 часа взимах 2 Папаверин. Също така си пиех и Магнезий. Но е добре да те погледне доктор, а ако предприемеш да пиеш  лекарства е добре все пак да се консултираш в аптеката, както е казала и Диана. Все пак се надявам да пиша тези неща напразно и ти да си много по-добре сега.

# 100
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!!
Да бъдем здрави и щастливи и ние, и близките ни!
Честито на именниците, да им е светло името!
Честито на патерици и на Лорисита, много щастие ти желая  Hug
Джанет, надявам се да си по-добре, аз бях така снощи, днес спах повечко и вече съм добре...Иначе съм се запасила с Магнерот и Ношпа за всеки случай...

# 101
  • Мнения: 3
Честита Коледа!
Най-искрено пожелавам на всички ви много здраве, щастие, мир и любов! Нека късметът винаги да бъде спътник в живота ви и усмивките винаги да греят на лицата ви! Бъдете щастливи!
Весели празници!!!
Целувки на всички!

# 102
  • Мнения: 3 621
ЧЕСТИТА КОЛЕДА
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВАС  И НА ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА МНОГО ЗДРАВЕ И БЛАГОДЕНСТВИЕ
И НА ВСЯКА ОТ НАС ПО ЕДНО ЗДРАВО БЕБЕ ПРЕЗ МАРТ
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ВСИЧКИ


Жанет , надявам се вече да си по-добре и да си изкараш спокойно празниците , бебка нека си стои на топло в коремчето ти рано и е още

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
Честито Рождество!!! Нека сме здрави, нека в душите ни има много светлина, нека напролет сетим най-желаната прегръдка!!!

Честито и на всички именици!!!

Жанет, мила, дано си по-добре! Praynig Дано не се налага, но ако трябва да те види лекар, в Пловдив кма къде да те прегледт денонощно! Късмет и хубави новини от теб!!!
Дианка, надявам се, че и при теб притесненията са отшумели!  Hug

# 104
  • Мнения: 1 710
Честито Рождество Христово!
Бог да ни благослови, да ни пази и напътства, за да се радваме на здраве, щастие, любов и прекрасни деца!

Общи условия

Активация на акаунт