Дядо Коледа с шейната ти литни,здраве и късмет на МАРТенските мами донеси!

  • 11 040
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
...силиконовите зърна...и аз ще имам нужда от тях защото имам огромно желание да си кърмя детенцето ...
Нефертитко и Ти, приказливке/ Дианко/, изобщо не се притеснявайте. Важното е да има желание за кърмене, тогава всичко става. Не съм Олимпия, но кърмих 2г 10м и аз съм с много малки гърди/ дори мъжът ми се смееше в началото че неговите са по- голями от моите/ и в началото не вярвах че изобщо ще стане. Но става. А за силиконовите протектори, ги пробвах в началото когато ми се бяха разранили зърната, мислейки че ще ми намалят болката, но при мен не помогнаха. Успех Ви желая и дано първоначалната болка от захапката на гладното токущо родено мъниче от Вас не охлади ентусиазма да му дадете на здравословният старт в живота. Ако преодолеете първите болезнени моменти всичко върви нататък.
Олимпия, как изкара в Гърция? Свекърите поглезиха ли Те, все пак Ти първа в рода им ще им дариш внучка?
Ангелче, как изкара във Франция? С Майчето чувате ли се, сигурно много й липсваш вече?
Бебинщайн- полярна тролска принцесо, как е в новото жилище? Марти радва ли се че ще става батко?

Момичета, приятно посрещане на НГ Ви желая и повече усмивки и положителни емоции.

# 241
  • Мнения: 2 132
Къдричка,съжалявам!Разбирам те толкова добре.Мога даразкажа доста по тая тема,но ще се въздържа,че ми става мъчно.Само ще ти кажа,че малката сладурка ще ви помогне по-бързо да преодолеете мъката,знам от опит.
Myran  ,JeniB  антибиотика,който ми изписаха е вагинални таблетки ПОЛИЖИНАКС,но се чудя защо док не ми е казал,че и таткото трябва да пие нещо.
Ами трябва и таткото да пие, защото иначе пак ще ти предаде на теб гъбичките. И секс с презерватив  Laughing

И аз още не съм купила нищо за бебето. Но за сметка на това си търся яке/палто , че моето почна да ми отеснява. Ако някой е виждал подходящи някъде да сподели.

# 242
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро от мен!
mart2008, ти си страшно мил човек. Весело посрещане нова година и много, ама  много здраве и любов. Hug  bouquet
JeniB, издърж още малко, може да не се наложи палто, което ще го носиш само 1 месец.
Относно покупките, аз имам само 1 комплект за изписване и 3 чифта ръкавички с шапки. Ами имаме голямо наследство от дрехи с етикет от племенника ми, и  всичките са много хубави.
Вчера и кошара ни подариха, но аз искам да си купим. Не знам дали съм права, ама така го чувствам.
Viza, кученцето е страхотно пухче Heart Eyes
Хубав ден на всички!

# 243
  • Мнения: 326
Здравейте момичета!

Зори, честити покупки! То като се започне веднъж, няма спиране... от собствен опит знам!  Wink

Лорисита, вчера ходих до Пигиса и видях Аделина лукс. Но и на мен ми идва доста високо, въпреки, че с токчетата бях 168 см, така че си оставам с първия вариант "просто" Аделина. Искам да те питам за матрачето - беше писала, че си купила друго, а не това, което е с леглото. Сега имаш 2 матрака или си доплати за по-добър? И за чаршафчетата, какъв размер купуваш, защото тези, които гледах бяха с размер 130*70, а тя кошарката е толкова. Дали няма да са къси?

Помагайте! Не мога да си харесам обиколници! Моля, ако някой е виждал сладки, розови обиколници, да пише къде!  baby_neutral Направо комплект със завивките!

Както и да е вчера от Пигиса си тръгнахме с бебешка шапка и ръкавички за новородени, а уж нямаше да купувам повече!  Embarassed

Хайде приятен ден и до по-късно!!!  Hug

# 244
  • Мнения: 82
    Ех,че сте сладки с тези покупки всички!Аз още нищо не съм купила,само ходя по магазините,разглеждам и си набелязвам разни неща-хем ми се иска да купувам,хем страдам от някакви съеверия и ме е страх.Днес най-накрая трябва да приключи ремонта на детската,става много сладка стая-като сме готови ще я снимам,да покажа!
    айде да ставам,да свърша нещо,че няма време,да не вземем да посрещнем Новата година с майстори!

# 245
  • Мнения: 121
Диди, то и аз съм пух4е Simple Smile
Съвсем предвидливо съм седнала за снимката. Ако бях права-кръшната ми снага щеше да я заеме изцяло Simple Smile Ве4е съм 64 кг, т.е. +14 и това започва да ме притеснява.
Имате ли впечатления за тази количка?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0/products_id/151
Диди, спомням си,4е беше пуснала снимка на количка, която много ми допадна.Къде мога да я видя, 4е тогава не внимавах Simple Smile
Рони, твоята също много ми харесва. Кои модел е?

# 246
  • Варна
  • Мнения: 187
До момичетата от ПЛОВДИВ !!!
моля ви кажете ми къде в града има бикини за еднократна употреба

# 247
  • Мнения: 326
Рони, твоята също много ми харесва. Кои модел е?

Ето това е моята: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2829

# 248
  • София
  • Мнения: 3 123
IONbonbon,честити рожден ден -да си здрава,щастлива и обичана,а през Март и горда мама!

 mart2008 ,много добре изказахме-от там са ми и бебешките покупки.С мама се чувам всеки ден .И двете много си липсваме,аз съм много привързана към родителите си и никога не съм била далеч от тях за толкова много време.

  Roniboni ,тук има стахотни обиколници в Премаман-направо уникални.Виж дали и в Софийският няма нещо хубаво.

 Viza,кучи е много сладък. Grinning

# 249
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Диди, то и аз съм пух4е Simple Smile
Съвсем предвидливо съм седнала за снимката. Ако бях права-кръшната ми снага щеше да я заеме изцяло Simple Smile Ве4е съм 64 кг, т.е. +14 и това започва да ме притеснява.
Имате ли впечатления за тази количка?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0/products_id/151
Диди, спомням си,4е беше пуснала снимка на количка, която много ми допадна.Къде мога да я видя, 4е тогава не внимавах Simple Smile
Рони, твоята също много ми харесва. Кои модел е?
Viza, хич не си пухче, направо ти завиждам за килограмите.
Аз от симулацията качих 10 и 20 до сега от бременността - т.е. 30 кг Embarassed Няма да казвам колко съм, защото ме е срам.
Количките може да видиш тук http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&lang=1&id_marka=39
Аз много харесвам Jane,като марка.
Ако харесваш триколки Slalom Pro е страхотно стабилна.
На живо може да се видят в Премаман и Планет Бейби (има и други места, но аз не ги знам)
Цените са подобни, като на  Чико.
Мамит, провери в аптеките или ако имате санитарни магазини.
Рони, изчакай за Премаман - мисля, че от 07.01.2008 започва намаление там.

# 250
  • Мнения: 1 710
Къде се намира магазин Премаман?

# 251
  • Мнения: 326
Зори, мерси за идеята!  Hug

Диди, точно това се сетих, че някой беше писал, че от 07.01.2008 там ще има намаление! Ще изчакам разбира се!  Peace

Дея, Премаман се намира на бул. Тодор Александров, 11. Може да се засечем там след 07.01!

# 252
  • Мнения: 1 710
Viza, кученцето е сладко и ми харесва много. Представях си го по-мъничко, а то си е с добри размери. Grinning Между другото и аз съм все още без покупки, защото съм суеверна, но четох един пост на Ането, който ме убеди, че трябва да се насладя на покупките докато съм бременна. След ЧНГ тръгвам по магазините и то не само за да разглеждам.
Рони, не мога да повярвам, че не съм забелязяла там магазин. Толкова често минавам по тоя бул., явно съм голям заплес. А аз обиколниците преди 4 месеца се скъсахме да обикаляма с моя приятелка да търсим за бебчето й, но никъде не намерихме комплектче заедно с чаршафите. Само в Пигис имаше, но не ни харесаха въобще. Бяха с много убити цветове. Тя така и не си купи.

# 253
  • Мнения: 69
Бебето ни куче вече си има име - Рая, знам че е харесвано и често срещано човешко, но някак точно на Рая ни прилича Simple Smile Много е гальовна, все ми заспива в ръцете като я гушна.
Ние отиваме на обяд при свеки, хич не ми се ходи, особено сега, ама няма как. Хайде до скоро!

# 254
  • Мнения: 121
Az пък не знам къде е Планет Бейби. Лелеее срамота!
Затова пък открих едно малко магазин4е, много добре заредено .Имаше много модели колички, легла, комплекти за изписване, спално бельо за бебето, обиколници и всевъзможни бебешки аксесоари. Намира се в Люлин 5, в блока срещу магазин Витоша.
Адреса е : www.baby-market.911.bg
Сайта им оба4е май не е добре разработен.
Интересното е, 4е може да се пазарува на кредит. Може би ще е полезно за дамите от "западната" част Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт