кой е по по най!

  • 3 037
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 700
Биби беше голяма сладурана и ако не беше известния татко май нямаше да я има темата  Sad.
Но все пак ще отбележа, че винаги, когато има "артистичен" родител, детето печели. Деца на магове, певци, артисти, кукловоди - може би артистичността се предава по родствена връзка newsm78.
А иначе евала на Мавриков, че си съпровожда щерката, въпреки че сигурно е наясно с негативите, които ще произтечат, като тази тема например. Peace

# 16
  • Мнения: 984
моята дъщеря спечели Кой е по-по - най, на 2.10 г. Бяхме само аз и мъжа ми, нямаше нищо нагласено, не познавам нито бате Енчо, нито някой от екипа му. Преди записа мина при всяко дете и то по няколко пъти, защото нямаше много момченца и избра децата, които трябваше да се представят. Имаше една баба, която беше пътувала от провинцията и отиде да се моли на бате Енчо да избере и нейното дете, че идват от далече и сега напразно са идвали, но номера не мина. Предаването, май е единствено за толкова малки деца и това че не са избрали детето, което според вас е трябвало, не означава че конкурса е нагласен.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 18:04 от kiki77

# 17
  • Мнения: 505
Стига бе хора...Това е предаване за деца...Щом толкова се притеснявате, че детето ви може да не спечели, не го водете... Не съм гледала въпросното предаване - опитах се, но неттера не тръгна, но не мисля, че Мавриков е "набутал" детенцето си... Гадно е да говорите така.

# 18
  • Мнения: 2 556
Никога не бих завела мое дете на подобно предаване.

кики, радвам се, че дъщеря ти е спечелила, щом за теб това е важно, но случая с бабата, която е идвала с внучето си отдалеч, но не са допуснали детето, ми е супер неприятен като пример. Кое му е хубавото, че не са пуснали детето да участва?? По какви велики критерии се избират децата за по 5 минути кое "става" и кое "не става" за участие #Crazy

Е, и 5 деца да имам, там няма да ги заведа - гаранция.

# 19
  • Мнения: 66
Би би ,може да е сладурана, но това не е конкурс за красота ,и не съм искала някое определено дете да спечели ,че затова да съм написала темата ,просто това дете с нищо не заслужи това ,а аз лично нямам никакво отношение с предаването и никога няма да заведа моето дете ,нито съм го водила ,просто отбелязах ,че всичко в тая България става както се казва по втория начин!

# 20
  • Мнения: 2 584
човешка злоба, не гледам предаването защото ми простее и не мисля да водя детето си там, но авторката толкова ли е дребнава че да завиди на играчката на детето,  всъщност Мавриков е много земен човек

# 21
  • Мнения: 505
Именно. Дали ако беше спечелило - "незалужено" детето на Гошо от квартала, щеше да има такава тема.  Laughing

# 22
  • Мнения: 984
Никога не бих завела мое дете на подобно предаване.

кики, радвам се, че дъщеря ти е спечелила, щом за теб това е важно, но случая с бабата, която е идвала с внучето си отдалеч, но не са допуснали детето, ми е супер неприятен като пример. Кое му е хубавото, че не са пуснали детето да участва?? По какви велики критерии се избират децата за по 5 минути кое "става" и кое "не става" за участие #Crazy

Е, и 5 деца да имам, там няма да ги заведа - гаранция.
моята цел в живота не е да водя децата си по конкурси, заведох я, защото от много малка учеше стихчета и песнички и много се радваше на това предаване, не съм имала за цел да отиде и да спечели, дори не повярвах, че е спечила, защото беше най-малка. Относно подбора, избира деца които казват стихчетата и пеят песничките с много силен глас, за това и подборът при момченцата беше толкова труден, почти всички мрънкаха. Не мисля да водя малката си дъщеря, защото няма интерес към това предаване. Хубавото със случая с бабата  е, че не се повлия от изнудването на бабата, ако беше взел нейното дете, трябваше да върне вече избрано дете и какво е виновно детето, че е от София, да ходи на всеки запис и да се моли да няма от провинцията. Избора не е по райониране, а по най- силно казано стихче или песничка.
п.п. аз също съм от провинцията

# 23
  • Мнения: 505
kiki77 и аз бих завела мое дете, ако има афинитет към такива работи.  Hug Това е поощрение. Въпросът не е в състезанието, а в участието - поне така мисля, че е  в случая.

# 24
  • Мнения: 2 556
Точно това не разбирам, как едно дете може да е по-достойно от друго да участва, какви са критериите. Ако критерия наистина е кое по-силно вика и рецитира - какво повече да кажа. Simple Smile

Представям си да бях някоя ентусиастка, да се наредя с децата пред бате Енчо и той да обяви, че не стават  за предаването му #Crazy Че ще излезе, че го и изнудваме, ако не сме от София. Confused

Какво би трябвало да обяснят родителите на децата, неприети от бате Енчо за участие?

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 18:48 от Tess

# 25
  • Мнения: 66
Авторката ,за сведение не завижда на никого за нищо ,защото си има всичко което би си пожелала както и детето ми ,но някой  хора въобще не разбират май за какво съм я написала !Да дам пример че всичко се постига с измама и се пренебрегват и нормалните хора от народа ,това просто е един пример а не да взема играчката на невинното дете!

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Сигурно участвалите ще ме освиркат, но винаги съм се чудила от какъв зор се ходи по подобни предавания. Помня предаването още от самото му начало. Имаше един момент, в който ми стана интересно, защото моите деца бяха на възрастта на малките участници. Но в един момент започнаха да печелят деца, които правеха впечатление със завидните си знания за чалга, манекенки и др., отколкото с умения в пеене, рецитиране или водене на разговор. Сякаш му бяха сменили заглавието на "Кой е по-, по-, най- простак". Не можех да си представя да заведа моите в такава обстановка и спряхме изобщо да гледаме. По стечение на обстоятелствата виждам каква навалица става в дните за записване на предаването и се чудя на кого всъщност му е по-приятно да участва - на децата или на родителите. Ако не е водещият, предаването ще е гола вода. Откровено има деца, които не са за сцена, но поне простотиите отсъстват. И ако наистина подборът е на място, а не по предварителна заявка, още по-неприятно става. Наистина, как може да се обясни на едно 4-5 годишно дете, че може да стои и да гледа, при положение, че е отишло с идеята да участва. И още нещо - трябва да заведа половината рода ли, за да ръкопляска?
Има си детски форми на обучение по пеене, танци и др. сценични изкуства, където ръководителите намират начини децата да се изявяват пред публика.
Нищо лично към участвалите, спечелилите или неспечелилите.

# 27
  • Мнения: 984
Точно това не разбирам, как едно дете може да е по-достойно от друго да участва, какви са критериите. Ако критерия наистина е кое по-силно вика и рецитира - какво повече да кажа. Simple Smile

Представям си да бях някоя ентусиастка, да се наредя с децата пред бате Енчо и той да обяви, че не стават  за предаването му #Crazy Че ще излезе, че го и изнудваме, ако не сме от София. Confused
немога да разбера заядливия ти тон, аз писах като обикновен човек, чието дете е спечелило, за да покажа, че не всичко е нагласено, а ти пишеш неща, в които не виждам смисъл. Незнам какви и колко деца имаш, но когато заведох детето си при бате Енчо не съм и говорела, ти ще отидеш и ще станеш първа и видиш ли идва оня чичко и и казва , ти за нищо не ставаш и детето в депресия. Невидях плачещи и разстроени деца, видях злобни погледи в очите на родителите.  

# 28
  • Мнения: 1 225
Предаването, че има трески за дялане, е повече от очевадно.
Не ми се разказва за това в което участва моя син - мина време - 4 години - тогава нямаше форум където да пиша.
Но темата беше - че е нагласено, а не "за" или "против".
Какво според вас да правят децата на известните личности? Да се скрият и да не излизат от къщи ли?

# 29
  • Мнения: 505
sisko2 точно това исках да кажа.... това че някой се поставя под тяхното ниво - си е чисто негов проблем...

Общи условия

Активация на акаунт