Коледа настъпва, Дюки не отстъпва - 57 част

  • 20 216
  • 596
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Добро утро. (Това, което бях написала до преди малко показва, че още не съм се събудила  Mr. Green  )


Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 10:08 от ЗлаВещица

# 61
  • Мнения: 3 640
Добро утро!

Кри, Вещи, благодаря за кафенцата!  Hug Изпивам си и моето с вас и запретвам ръкави, че днес не знам вече кое по-напред да захващам.  Laughing

Желая на всички прекрасно настроение днес и спорна подготовка за празниците!  Hug Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 1 544
Добро утро и от мен Hug
Малката свали температурата за сега и нещата се поуспокоиха.
Давам отчет за вчера:
закуска: тричава палачинка с шунка + млако с нес кафе
обяд: варено горно бутче
кафе
вечеря: Кисело зеле, кисело зеле  Laughing (не е солено) + и варено горно бутче
Вода - 2 литра
Кола лайт 500-600 мл,
Сега отивам да си пека една скумрийка за обяд и тръгвам на работа.
Благородно ви завиждам за суетнята и еуфорията покрай празниците. Жалко че съм на работа и днес и утре Sad
Топъл ден ви желая пълен с усмивките на любимите ви хора.

# 63
  • Мнения: 1 575
Добро утро,дивойки!
Сипвам си от кафето и да ви видя как сте Heart Eyes
Лорче - видях снимките - много си хубава , а като отслабнеш , ще си неотразима!!! newsm10
Днес не мога да се похваля , напротив - но чакам да се неразположа и сигурно задържам вода... Crossing Arms
Желая на всички хубав и отслабващ ден   love001
Сън , както винаги се грижиш за настроението и украсата!!! Laughing

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 10:49 от Боби1973

# 64
  • Мнения: 1 575
Зайка , не си ли на работа!? #Crazy

# 65
  • Мнения: 942
Добро утро,дивойки!
Сипвам си от кафето и да ви видя как сте Heart Eyes
Лорче - видях снимките - много си хубава , а като отслабнеш , ще си неотразима!!! newsm10
Днес не мога да се похваля , напротив - но чакам да се неразположа и сигурно задържам вода... Crossing Arms
Желая на всички хубав и отслабващ ден   love001
Сън , както винаги се грижиш за настроението и украсата!!! Laughing
Боби, мерси, много си миличка! Аз след малко запретвам ръкави, че в къщи има толкова много работа... Може би по-късно ще те потърся по-скайпа, да не спамиме темичката. Благодаря предварително! Вече цяла седмица задържам на 67 кг., чудя се да не е от киселото мляко-хапвам си по двечки (0.1%), но в книгата не пише да се ограничава.

# 66
  • Мнения: 3 640
Майка Зайка, бързо оздравяване на детенцато!  Praynig Hug
Боби,  Hug
Аз продължавам, наред е баклавата.  Laughing

# 67
  • Варна
  • Мнения: 870
 newsm51 newsm51 newsm51здравейте момичета,Вещи можеш да ми смениш килограмчетата вече станаха -7кг общо newsm44защо не ми се отварят рецептичките  WearyЖЕЛАЯ ВИ ВЕСЕЛО ПРЕКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ newsm51 newsm51 newsm51И НЕКА ДЯДО КОЛЕДА ВИ ДОНЕСЕ МНОГО ЛЮБОВ ЩАСТИЕ И МНОГО МНОГО ЗДРАВЕ newsm51 newsm51 santa2  madnoel Close-mas: Nature Snowman

# 68
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ето ме ,тук съм ,режимна и яко пазаруваща  Laughing
Малко по малко ям, но не ми остава време, важното е че кат ме видяха познати ,които не са ме виждали от 3 месеца и хлъцнаха  bowuu
Сънче- само да ти кажа ,че тоя кенууд ,дето го беше сложила в предишната тема вече ни го донесоха под елхата, аз ти казах, че има нещо странно при нас  Laughing
Отивам за последни покупки, че днес затварят магазините в 2 и чак в четвъртък ще има нещо отворено  Whistling

# 69
  • Мнения: 3 640
ДеаткаHug Hug Hug Ще хълцат познатите, я! Такъв сладур и стройна мадама, как няма да хълцат!  Flutter
..................................
Сънче- само да ти кажа ,че тоя кенууд ,дето го беше сложила в предишната тема вече ни го донесоха под елхата, аз ти казах, че има нещо странно при нас  Laughing
..................................
Стига бе!  Shocked Вярно има нещо. Вече съм напълно убедена.  Joy Heart Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 1 544
Зайка , не си ли на работа!? #Crazy

Ей ме на - в офиса.  smile3516  Поне работа да имаше да минава време.smile3515
Благодаря момичета за пожеланията - детенце днес  няма температура и започна с лудориите. Дано след обяд като легне да не вдигне, че тези часове са и критични. Натъпках я с осцилококцинум, сиропи и вит.Ц пък дано да го пресечем.

# 71
  • Мнения: 124
Здравейте! HugДнес съм с главоболие ... снощи бях на банкет.Твърдо 50 кг съм,но няма да оправям линийката.Страх ме е с тая 3-та фаза.Кри,честити 8 месеца с Дюкан!Лорче,макар и пухкавка си много симпатична и елегантна дама. HugУсмихнат ден на всички!Днес ще правя торта,че на Коледа имам рожденик  Flutter

# 72
  • Мнения: 3 640
Тея, Ели, карайте си смело 3-та фаза по правилата. Ня,а страшно. Дюкан си знае работата.  Peace
Ходих преди малко до кварталния магазин и съседката от 5-тия етаж хич не реагира, като ме вижда. И като я поздравих, тя  Shocked "Не можах да те позная, толкова много си отслабнала!"  Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 1 544
Ходих преди малко до кварталния магазин и съседката от 5-тия етаж хич не реагира, като ме вижда. И като я поздравих, тя  Shocked "Не можах да те позная, толкова много си отслабнала!"  Laughing
Ееееееее дай боже всекиму такава промяна. Поздравления.  bouquet

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Вещи, благодарско за котаците, сложих ги във фаворитите си!

Кри, честити осем месеца, евала!

Зайка, дано детенцето се оправя, гадно е на празниците да има болни.

Толкова се радвам за Лора, че се прибраха у дома за тези хубави дни.

Тейа топ, 50 е такова хубаво число

Деата, радвам се, че се появи, липсваше.

Боби, след МЦ-то ще си смъкваш пак, тъй си е.

Бубанка, продължавай с опитите, пиеше ми се кафенце!

Сън, пък на тебе тъй ти съчувствам, ще ми се да можех някак да помогна...

След малко ще кача снимка.

Общи условия

Активация на акаунт