Коледа настъпва, Дюки не отстъпва - 57 част

  • 20 233
  • 596
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 640
Дори,  Hug Heart Eyes Ще се оправя, мила. Нещата отиват към подобрение.  yes Благодаря ти!    bouquet Чакам снимките с нетърпение.
Зайка, благодаря!  Hug

Я да пийнем по едно следобедно кафенце, стига сме готвили и бъркали сладкиши. Малко почивка.  Wink Laughing

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 14 130
Мерси, Съни, тъкмо от това имах нужда   bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 9 141
Леле момичета сваляте като за световно  Crazy. Аз не се надявам особено да съм свалила, но поне да не кача тук в Русе (нямам адекватен кантар), че винаги като си дойда и ми се разбърква режимът  Cry За сега оставам доста режимна. Оказа се, че съм мушнала единпакет трици в багажа, та ще имам, докато намеря, т.е. докато мина покрай онази аптека  Laughing, в която разбрах, че има.
Момичета от Русе- казвайте дата за среща. На мен ми е удобно по всяко време- нали съм по майчинство и не работя, та ще се съобразя с вас.

# 78
  • Мнения: 980
Здравейте прекрасни ми Дюканки ! Hug Hug Hug
Кри,
много красив аватар си имаш !! Коя холивудска красавица си сложила ???  Hug Party
Аз два дни бягам по магазините, купувам подаръци, щастлива съм , усмивката не слиза от лицето ми !!! Още един ден и е Коледа !!!!!!! Heart Eyes Heart Eyes
Прегръщам ви всички!! И внимавайте с папкането, все пак сме на режим!!

# 79
  • Мнения: 3 640
ВещиHug
БлекиHug
Зазу, аз също съм свободна, с изключение на 27 и 28 Декември. Чакаме да се включат Фрактал и Джини и те да си кажат. Имаше ли някой друг от Русе?  newsm78

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 784
Мацките от Русе,  прекрасна празнична среща ви пожелавам! Непременно се организирайте, че е много стимулиращо да се видиш с много дюканки!

Коледното ми пазаруване приключи, хранителните продукти са вече налице, освен това и два чифта нови обувки си имам!

Ето я роклята, за съжаление разполагам само с една снимка засега и е малко размазана. Ама колкото-толкова.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 14 130
Дори, изглеждаш супер  lovekiss

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 784
Мерси, мерси! Аз се влюбих в тая рокличка. Може и да е нескромно, но се чувствах някак си длъжна да ви я покажа, щото вЪ УбичЪм.  Hug
Отивам сега да си правя тортата.  chef

# 83
  • Мнения: 3 640
Дори, прелестно изглеждаш!  Kissing Heart Роклята е фантастична.  thumbsup

# 84
  • Мнения: 980
Дореее, многУ ама многУ си хубава !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И УБИЙСТВЕНА ФИГУРА!!! Heart Eyes Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 3 090
Ох, момичета, чак сега сядам да отдъхна и да пийна кафето от Сън!
Дорчеееееееееее, уби ме с тая роклА! По-точно с тялото в нея! Страхотно изглеждаш, браво!!! smile3501 smile3501 newsm51
Настоението е на макс, кипи подготовка, ей това ми е много по-приятно от самия празник! Мирише на Коледа вкъщи, супер е!
Боби, Зайка, Сън, Вещи, Снежи, Деата, Дори, Блеки  Hug Hug Hug
Сън , правя трети вид мъфини, нещо ми стана  #Crazy кой ли ще ги яде? По повод приятната случка със съседката, на мен ми се случи нещо подобно. Една съседка ме спря и ми се извини, че не ме е поздравила и дори ме изгледала накриво като ме видяла с мъжа ми. Помислила, че си води някакво гадже вкъщи, докато аз съм на работа. До такава степен не ме познала  Joy Joy Joy Умрях от смях, ама добре е, че има зорки очи да следят с кой се прибира мъжа ми  Joy Joy Joy
Цунки и гушки на всички, до след малко, трябва да намеря време и за велото  #Crazy

# 86
  • Мнения: 3 640
Момичета, искате ли да ви покажа какво сътворих до момента - бананов мъфин (поради липса на малки формички, го направих един цял в кексова форма), маслени фини сладки, баклавички и в момента чакам да стегне тестото за джинджифиловите сладки  Crazy? Само да не ме биете много  Laughing Ако обещаете, че няма да ям бой, ще ви пусна снимки.  Hug

КриHug ще ме умориш от смях с тия твои съседки.  Laughing hahaha Joy Ама така е, с Дюкан до това водят нещата.  Wink

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 784
Аз да ви кажа, всички сме си заслужили и похвалите, и собственото по-високо самочувствие. Нали тези смъкнати кила не са ни дошли наготово! Ние работихме и работим за тях!

Аз смятам, че е съвсем заслужено и правилно да се чувстваме красиви и победителки! Това пожелавам на всички в тази тема!  Hug

Изкопах една стара снимка от юни т.г., за да се види 18 кила какво значат. Ама давам линк, да не загрозявам темата.  Joy цък

# 88
  • Мнения: 3 640
.............................................
Сън , правя трети вид мъфини, нещо ми стана  #Crazy кой ли ще ги яде? ...............................

Кри, какво не ти се получи с мъфините?  newsm78 При мен стават винаги, аз затова все тях правя - слагаш всичко в купата, после разбиваш с миксера, изливаш във форми и печеш.  chef

Аз да ви кажа, всички сме си заслужили и похвалите, и собственото по-високо самочувствие. Нали тези смъкнати кила не са ни дошли наготово! Ние работихме и работим за тях!

Аз смятам, че е съвсем заслужено и правилно да се чувстваме красиви и победителки! Това пожелавам на всички в тази тема!  Hug
........................

 newsm10

# 89
  • София
  • Мнения: 3 090
Сън, мъфините се получиха, макар че ги правя за пръв път. Исках да кажа, че на мен нещо ми стана, въодушевих се и направих три вида, огромно количество!Чакаме снимки, дай ги на линк и предупреди хората със слаба воля да не гледат!
Аз да ви кажа, всички сме си заслужили и похвалите, и собственото по-високо самочувствие. Нали тези смъкнати кила не са ни дошли наготово! Ние работихме и работим за тях!

Аз смятам, че е съвсем заслужено и правилно да се чувстваме красиви и победителки! Това пожелавам на всички в тази тема!  Hug

Изкопах една стара снимка от юни т.г., за да се види 18 кила какво значат. Ама давам линк, да не загрозявам темата.  :

Супер казано, браво!  newsm74
18 кила са страшно много, ама искам да кажа, че и тогава си била красива мацка, за сега нямам думи! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт