Да похваля Леокрема :))

  • 65 408
  • 362
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Цитат на: maya

А тези деостикове предпазват ли от изпотяване? Защото май най-хубав си остава Рексоната.

Ами за мен ароматът им хармонира добре към моето тяло, миришат на сапун, което на мен ми допада и си признавам, че при изпотяване, за моята кожа, минава по-дълго време, отколкото, например при Рексона-то си е до природа, всеки е различен.

# 16
  • Мнения: 35 968
Цитат на: _kalina_k
и аз  гащи за отслабване Laughing , някаъв клин представляват с найлоново покритие отвътре, обаче са огромни

гащите са за по-добър ефект, отгоре облечи един анцуг - хем те запарва, потиш се повече и има по-голям ефект, хем не се вижда; аз стоях около 1/2 час с него, мисля, че е достатъчно

# 17
  • Мнения: 10 758
Цитат на: _kalina_k
и аз си го купих преди 2 дни. Вътре имаше подарък - гащи за отслабване Laughing , някаъв клин представляват с найлоново покритие отвътре, обаче са огромни и не съм ги обувала да не ставам за смях в къщи. Кремчето обаче е супер!

 Ти от къде го купи? Дали навсякъде е с тези гащи?

# 18
  • Мнения: 5 647
Цитат на: bubanka
Цитат на: _kalina_k
и аз  гащи за отслабване Laughing , някаъв клин представляват с найлоново покритие отвътре, обаче са огромни

гащите са за по-добър ефект, отгоре облечи един анцуг - хем те запарва, потиш се повече и има по-голям ефект, хем не се вижда; аз стоях около 1/2 час с него, мисля, че е достатъчно


Първите няколко пъти даже спах с тях  Mr. Green Но много кофти ми стягат на колената.  Close

# 19
  • Мнения: 356
Аз вече 2 седмици ползвам редуциращия за корем и бедра. На корема не мисля, че ми действа /защото имам много тлъстинки/, но бедрата ми видимо се стегнаха. И кожата мирише прекрасно...

# 20
  • Мнения: 1 533
Аз го взех от аптека, кутията има прозорче и вътре се вижда торбичката с гащите. Да взема да ги нахлузвам и аз отвреме навреме Thinking

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: maya
Преди точно 20 дни започнах да използвам антицелулитния крем на Леокрема, препоръчан от ДеянаЗ и вече са на лице резултатите:
-По-гладка кожа
-Видимо по-малко целулит.
Сега смятам като свърши да пробвам дрениращия гел(крем) и пак ще докладвам!!!  Grinning

А правиш ли масаж или само го нанасяш?
Ще има ли същия ефект без гащите Laughing

# 22
Кalina, кажи откъде го купи с гащите, те ме интересуват. И на каква цена ги взе?

# 23
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Milenika
Цитат на: maya
Преди точно 20 дни започнах да използвам антицелулитния крем на Леокрема, препоръчан от ДеянаЗ и вече са на лице резултатите:
-По-гладка кожа
-Видимо по-малко целулит.
Сега смятам като свърши да пробвам дрениращия гел(крем) и пак ще докладвам!!!  Grinning

А правиш ли масаж или само го нанасяш?
Ще има ли същия ефект без гащите Laughing


Правя съвсем малко масаж, колкото да попие гелчето. След това кожата става гладка и мека.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: maya
Преди точно 20 дни започнах да използвам антицелулитния крем на Леокрема, препоръчан от ДеянаЗ и вече са на лице резултатите:
-По-гладка кожа
-Видимо по-малко целулит.
Сега смятам като свърши да пробвам дрениращия гел(крем) и пак ще докладвам!!!  Grinning


Мая, аз много се радвасм, че този крем ти е помогнал НО Sign Exclamation  Аз никога не съм ти го препоръчвала Laughing  направо ме хвърли в джаза..дори не съм го ползвала. Да не съм била пяна, когато съм ти давала препоръките?

# 25
  • Мнения: 35 968
Гащите са в кутията и понеже са найлонови, се скъсват горе-долу със свършването на крема; те са от онези подаръци, които влизат в цената  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 5 647
Цитат на: DEianaZ
Мая, аз много се радвасм, че този крем ти е помогнал НО Sign Exclamation  Аз никога не съм ти го препоръчвала Laughing  направо ме хвърли в джаза..дори не съм го ползвала. Да не съм била пяна, когато съм ти давала препоръките?


Ама, не беше ли ти тази, която пусна темата за Леокрема преди време? #Shocked  #Shocked  #Shocked  Хвърли ме в музиката. Значи съм чела на някой друг постинга. Е, айде не се сърди, излиза, че си направила едно добро дело, без дори и да подозираш  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 533
Мамо Ваня, аз го купих от Русе, аптека Централ, не знам ти откъде си. Струваше 19 лв.

# 28
  • Мнения: 182
Аз също ползвам този с дрениращия ефект много е хубаво кремчето, сега ще продължа  с отслабващия.Корема ми изглежда по добре от преди Mr. Green правя си и масаж на корема по скоро отлепване на кожата разбиване на мазнинките Laughing как го казах само, дано стана ясно. Продължавам постоянство трябва( ако можех да съм така постоянна  и в упражненията щеше да е най добре)

# 29
  • Мнения: 6 206
Ще го пробвам този крем, че съм заформила едни гадни бричове... Imp

Общи условия

Активация на акаунт