Да похваля Леокрема :))

  • 65 413
  • 362
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Леокрема ли Thinking? Има ли отслабващ ефект или само заглажда? А гащите за какво са?

# 31
  • Мнения: 2 142
Гащите, са подвижна сауна! Както каза някой по-горе, те подсилват ефекта от крема. Когато ползвах за първи път Леокрема, отначало слагах няколко пъти гащите, но бях много нервна и едва ги издържах, опитах се и да спя с тях, но ужасно шумяха, а и мъжа ми ме скъса от бъзик. Въпреки това, като че ли имаше ефект...Това беше малко след като бях родила... Сега след доста време, тук във форума ме подсетиха за тези продукти и ги ползвам отново. Надявам се този път да има още по-добър ефект, правя масажи, диета, спорт...скоро и крилца ще ми поникнат People Angel

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а аз мога ли да го ползвам по време не бременност?

# 33
  • Мнения: 35 968
Цитат на: DEianaZ
а аз мога ли да го ползвам по време не бременност?

не се тормози, използвай неща против стрии, остави целулита за после! той се маха, а за стриите казват, че са за вечни времена  Imp освен това тази сауна добра ли е за корема, а и вече сигурно не можеш да го напъхаш в тях.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ясно има заглаждаш ефект, това означава ли, че целулита намалява?

# 35
не разбрах, премахва ли целулита този продукт или не? дайте отзиви, че е крайно време да  включа някакво мазило към гимнастиката и диетата.

# 36
  • Мнения: 234
А някой ползвал ли е калта на ЛЕОКРЕМА?
Моля спешно пишете.....Аз вчера се намазах за първи път...

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: maya
Преди точно 20 дни започнах да използвам антицелулитния крем на Леокрема, препоръчан от ДеянаЗ и вече са на лице резултатите:
-По-гладка кожа
-Видимо по-малко целулит.
Сега смятам като свърши да пробвам дрениращия гел(крем) и пак ще докладвам!!!  Grinning

Продава ли се в аптеките?
Може ли да ми кажеш фирмата производител ( и вносител)  Confused:

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 127
аз съм много доволна от ексфолианта на леокрема. кожата наистина става страшно мека и гладка. от няколко дни си купих и двуфазния крем за отслабване, който също има гащи. мъжът ми умря да се смее като ме видя. аз обаче си слагам отгоре и дебел анцуг и така нищо не се вижда. за съжаление специално този крем въобще не ми харесва как мирише, но понеже пише, че е за ударно отслабване, го предпочетох него пред другите им продукти. сега едвам го изтрайвам, но в името на красотата на какво ли не сме готови да се подложим.

# 39
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Milenika
Продава ли се в аптеките?
Може ли да ми кажеш фирмата производител ( и вносител)  Confused:


Не съм го виждала по аптеките, а и фирмата производител не я знам Embarassed  Виж колко полезна ти бях  Mr. Green

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: maya
Цитат на: Milenika
Продава ли се в аптеките?
Може ли да ми кажеш фирмата производител ( и вносител)  Confused:


Не съм го виждала по аптеките, а и фирмата производител не я знам Embarassed  Виж колко полезна ти бях  Mr. Green


Възможно е да не се предлага по аптеките, защото в нашата аптекарката се опули като я попитах за Лиокрема(а нашата аптека е доста добре заредена).
Не пише ли на опаковката или шише/туба ли е?

Някоя, мама не знае ли къде в Б-с може да се намери?

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Bell
А някой ползвал ли е калта на ЛЕОКРЕМА?
Моля спешно пишете.....Аз вчера се намазах за първи път...


Аз не, обаче една мама се скъса да я хвали...Убих се да я търся тая кал...ти къде я намери?

# 42
В един склад за козметика.всъшност някоя козметичка я препоръчала на склада и те са заредили. Аз като си купувах тази кал магазинерката ми каза ,че имало голямо търсене.

# 43
  • Мнения: 234
госта съм аз...

# 44
  • Мнения: 234
резултат от две намазвания с кал:баня в ужасно състояние,но за това пък супер кожа...Знам ли може да има ефект

Общи условия

Активация на акаунт