Да похваля Леокрема :))

  • 65 448
  • 362
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 755
Щях да си купувам Leocrema, обаче като видях че е с тези гащи и незнам защо се отказах:) Купих си крема на Clinians и се оказа много ефикасен. Но следващия път мисля да пробвам този Simple Smile
LemOn, точно гащите спомагат процеса ! Те запарват и по този начин топиш мазнини заедно със стягащия ефект на гела! Не се колебай ..... има смисъл! Peace

# 316
  • Мнения: 2 085
........ Искам да пита, някой от вас хубави майки Wink които имате и гащите на Леокрема тези сините(Аз ги нямам;/) има ли по-голям ефект с тях, дори не знам какво представляват, четох точно тук, че изпотяват кожата..това онова................. 
Аз от 3 дни ползвам крема за отслабване, към него имаше подарък-сини гащи.Отвън са някаква рехава материя, а отвътре найлон, който при първото събуване се разкъса #Cussing outсега ще взема да си купя домакинско фолио да се увивам с него докато ми свърши крема Confused

# 317
  • Мнения: 870
Вече съм използвала 2 опаковки от бифазния. Първият път бях стриктна и имаше много добър резултат,и аз бях впечатлена. Но сега се чудя дали да не сменя с нещо друго-например с този за корем и бедра??? Продавачката ми каза,че той не бил с толкова силно действие като бифазния. Вие какво ще ме посъветвате.

Аз ползвах редуциращия крем за корем и бедра и съм много доволна, относно ефекта, не мисля че е по-слаб, към него има масажор, който помага доста. Преди съм имала и бифазния, но гащите се скъсаха на второто обуване и трябва да се използва фолио...

# 318
  • Мнения: 2 085
Аз ползвах редуциращия крем за корем и бедра и съм много доволна, относно ефекта, не мисля че е по-слаб, към него има масажор, който помага доста. Преди съм имала и бифазния, но гащите се скъсаха на второто обуване и трябва да се използва фолио...
мдаааа, знаех си аз, че трябваше да взема редуциращия...поне масажора нямаше да се разпадне след първото ползване.  Confused
Aquawoman, какво точно имаш предвид като казваш, че си доволна?В смисъл какви разлики забеляза след използването му?Ама честно, моля те!

# 319
  • Мнения: 870
Ами аз бях писала малко по-горе, макар че крема не е антицелулитен, целулита ми намаля и имам по-малко неравности по кожата, много гладка ми е сега кожата, има още какво да се желае, но ефекта ми хареса много, сега продължавам да се мажа и да се масажирам с масажора  Simple Smile

# 320
  • Мнения: 2 085
А по корема някакви промени?

# 321
  • Мнения: 2 956
Момичета някой може ли да ми каже къде да намеря малката опаковка с кал? Тука в квартала и в съседния даже У всички аптеки само кутийте  Sad
Благодаря   bouquet

# 322
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Ами аз бях писала малко по-горе, макар че крема не е антицелулитен, целулита ми намаля и имам по-малко неравности по кожата, много гладка ми е сега кожата, има още какво да се желае, но ефекта ми хареса много, сега продължавам да се мажа и да се масажирам с масажора  Simple Smile

а на обиколки свали ли някой см?

# 323
  • Мнения: 7 186
И аз съм супер доволна от бифазния на Леокрема. Вече само него ще си ползвам. Hug

# 324
  • Мнения: 870
Ами аз бях писала малко по-горе, макар че крема не е антицелулитен, целулита ми намаля и имам по-малко неравности по кожата, много гладка ми е сега кожата, има още какво да се желае, но ефекта ми хареса много, сега продължавам да се мажа и да се масажирам с масажора  Simple Smile

а на обиколки свали ли някой см?

Честно казано не съм се мерила преди и след, но забелязвам че в някои панталони влизам по-лесно, не съм пазила диета, но съм се ограничавала от мазни и сладки неща.

# 325
Az gledah 4e v momenta ima promociq kam vseki Gel Bi faza ima podarak stqgasht flyid Simple Smile

# 326
  • Мнения: 298
Az gledah 4e v momenta ima promociq kam vseki Gel Bi faza ima podarak stqgasht flyid Simple Smile

Къде я гледа тази промоция?

# 327
  • Мнения: 5 647
Az gledah 4e v momenta ima promociq kam vseki Gel Bi faza ima podarak stqgasht flyid Simple Smile

Къде я гледа тази промоция?

Аз я гледах в Космополитан.

# 328
Здравейте мамчета:)
Не че имам право да пиша във вашия форум (понеже още не съм мама, но дай Боже скоро и това да се случи!), но с интерес изчетох всичките страници хвалби за Леокрема и си купих би- фазния. Вече трети ден го ползвам, гащите (в които съм наистина потресаваща гледка! #Crazy) още не са скъсани и определено има ефект върху едно целулитно образувание, което си докарах в тийнейджърските години с тесни дънки newsm77
Мислех си, че ще си остане цял живот там, но сега определено е на вълнички, което ми подсказва че се извършва някакъв процес и най- вероятно ще се махне! newsm47

# 329
  • София
  • Мнения: 130
Здравей те момичета!
И аз използвам "Леокрема".
Случайно , в една аптека на "Витоша" влязох и всъшност едно мило момче ми представи цялата гама кремове за отслабване, против бръчки и какво ли още не на "Леокрема".
Купих си Крио маската , защото не е препоръчително при жени с разширени вени да ползват загряващи продукти срещу целулит.
Не мога да кажа какъв ефект има, защотот го ползвам от съвсем скоро-3 дни.
 Там имаше и голяма опаковка на калта срещу целулит и крема за отслабване в коремната област.
Въобще, мисля, че в цялата аптечна мрежа е заредена серията на "Леокрем".
По централните улици като "Граф Игнатиев"  във всякка аптека има от тях.
Обещавам като свърша моя курс да кажа за ефекта.

Общи условия

Активация на акаунт