Да похваля Леокрема :))

  • 65 482
  • 362
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 205
Аз пък си купих Криоатива - верно изстудява, аз си мислех, че трябва загряване!

# 301
  • София/Център
  • Мнения: 136
Момичета, много се извинявам за оффа, но можете ли да ми кажете защо не може да се ползва при кърмене продукт с кофеин за мазане, стига ли този кофеин през кожата до кърмата. Аз съм си взела този за отслабване с гащите и се съм се мазала 2 пъти до сега , но вие ме притеснихте Rolling Eyes Тъкмо се зарадвах че съм намерила нещо да ме поприбере, че съм се отчаяла, ходя на фитнес от 2 месеца и резултата е 1кг отгоре Embarassed.Мерси предварително   bouquet Hug

# 302
  • София
  • Мнения: 1 724
Напълно се поемат веществата от организма през кожата, понякога по-бързо, отколкото през стомашно-чревния тракт. Както вероятно знаеш, вече има противозачатъчни ,което са под формата на лепенки за кожата.
Не рискувай здравето на детето си, ако питаш мен. Следващите 50-60 години ще имаш достатъчно време за отслабване, не е въпрос за няколко месеца.Разбира се, решението е само твое.

# 303
  • Мнения: 2 241
Аз пък си купих Криоатива - верно изстудява, аз си мислех, че трябва загряване!

Изстудява и още как, но пък имаше при мен страхотен ефект. Ползвах ги и двете миналото лято - калта + гела, но най-често само гела, защото калта много бързо свършва, горе-долу 3 опаковки кал срещу една гел.

"Изстудяването" според мен се дължи на ментата, за лятото беше супер, но зимата, че и сега още не бих ги ползвала, б-р-р-р. Но лятото - пак на нова сметка. Simple Smile

# 304
  • Мнения: 599
Момичетаааа, навихте ме и мен! Аз пък се бях отказала да се мажа, щото съм свалила само 1 кг и си мислех като станат повечко да почна! А цената е много добра, аз все се целя на по-високи, като се надявам да действат повече  Crazy Ще докладвам веднага след първта опаковка, ще започна с ударно отслабване, уха!

# 305
 Голяма радост, ей ! От 3 седмици ползвам Леокрема Бифаза и направоооооо.... супер по-гладка кожа... даже се усещам по-лека! Wink Ноо.. има още какво да се желае трябва поне месеци за да разкарам целулита.
 Искам да пита, някой от вас хубави майки Wink които имате и гащите на Леокрема тези сините(Аз ги нямам;/) има ли по-голям ефект с тях, дори не знам какво представляват, четох точно тук, че изпотяват кожата..това онова, но има ли някакъв начин да заместя гащите с фолио или нещо подобно. Поне докато свърша тубата с гел.
 

# 306
  • Мнения: 6 155
Голяма радост, ей ! От 3 седмици ползвам Леокрема Бифаза и направоооооо.... супер по-гладка кожа... даже се усещам по-лека! Wink Ноо.. има още какво да се желае трябва поне месеци за да разкарам целулита.
 Искам да пита, някой от вас хубави майки Wink които имате и гащите на Леокрема тези сините(Аз ги нямам;/) има ли по-голям ефект с тях, дори не знам какво представляват, четох точно тук, че изпотяват кожата..това онова, но има ли някакъв начин да заместя гащите с фолио или нещо подобно. Поне докато свърша тубата с гел.
 

Можеш с фолиото да заместиш, да...но не алуминиевото  Wink Peace

# 307
  • Мнения: 870
И аз да се включа към доволните от Леокрема, от 10 дни ползвам редуциращия крем за корем и бедра, кожата ми става много гладка и стегната. Към моя крем има подарък масажор, който подсилва ефекта, след 1-2 седмици ще кажа за резултата  Peace

# 308
  • Мнения: 870
Вече мога да се похваля с резултатите от употребата на редуциращия крем за корем и бедра  Grinning кожата ми е доста по-стегната, видимо е намалял целулита, почти нямам неравности по кожата

# 309
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И аз да се включа към доволните от Леокрема, от 10 дни ползвам редуциращия крем за корем и бедра, кожата ми става много гладка и стегната. Към моя крем има подарък масажор, който подсилва ефекта, след 1-2 седмици ще кажа за резултата  Peace
Аз също имам този крем и съм много доволна от него . Преди време използвах и душ гела на Леокрема със стягащ ефект и той много ми хареса .

# 310
Цитат на: Milenika
Някоя, мама не знае ли къде в Б-с може да се намери?

Не знам точно този крем дали го има, но днес гледах в м-н "Бонжур" продукти на "Леокрема". Между другото, магазинът е преместен и вече се намира долу, до "Булбанк".
Малко встрани от темата, но да знаеш случйно, парфюмерията и магазина за бельо, които бяха там къде ги изместиха?
За пафюмерията не знам, но магазина на Триумф, който беше на това място, май са го преместили на 3-ия етаж на Пиргос стил. Продавачките от Бонжура ми казаха така, но не бяха много сигурни момичетата Simple Smile

не е в пиргос а в триата на втори етаж го преместиха
вервайте ми  Peace

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Вече съм използвала 2 опаковки от бифазния. Първият път бях стриктна и имаше много добър резултат,и аз бях впечатлена. Но сега се чудя дали да не сменя с нещо друго-например с този за корем и бедра??? Продавачката ми каза,че той не бил с толкова силно действие като бифазния. Вие какво ще ме посъветвате.

# 312
  • Мнения: 755
 newsm10 newsm10 newsm10 бРАВО ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ КЪМ ХВАЛБАТА ! Ползвала съм и го ползвам и съм много доволна от бифазния гел на Леокрема.

# 313
  • Мнения: 218
Щях да си купувам Leocrema, обаче като видях че е с тези гащи и незнам защо се отказах:) Купих си крема на Clinians и се оказа много ефикасен. Но следващия път мисля да пробвам този Simple Smile

# 314
ох вие бг мами
вече се бях отказала да се боря с целулита и килограмите но след като изчетох всичките 16 страници на темата още утре отивам да ги купувам тези продукти
надявам се после да мога и аз да се похваля  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт