,,Дядо Коледа дойде при всяко Разградско дете "

  • 8 659
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 774
Момичета да ви питам,че тук малък спор се развихри.Някоя от вас  теглила ли си е майчинството?И колко е то :220 или 180?
Имам някакви спомени че някой беше казал че е 220 от този мес . или се бъркам newsm78,че не ми се връща назад страничка по страничка да търся   Embarassed

# 16
  • Мнения: 3 219
От първи януари се вдига, а доколкото знам, то не се изплащаше май напред Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 774
Аха мерси  Hug
Аз нямам предвид напред а за декември месец....още не сме го теглили  Embarassed то ние така и не проучихме на коя дата го превеждат....

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ooooh! ooooh! ooooh! мойто мъж до Гецово стигнал - комп да ремонтира, ей ся са обади ooooh!
Бе да не е на Мира компа  hahaha
тц, не е  Mr. Green
на негов колега

# 19
  • Мнения: 201
Много е хубава новата тема, Танче smile3525
А за майчинството - увеличението е планирано за новия бюджет, т.е. от януари, но големите пари не са 220лв. май, а 190лв./220лв ще е МРЗ от догодина, но майчинството не е обвързано с нея/. Досвидя им на депутатите да отпуснат по още 30 лв. на майка , нищо че си увеличиха собствените приходи за научни титли и за участия в комисии до безобразие  #Cussing out . Поне последно този вариант гледах по новините като гласуваха проекта на първо четене,  дано да е имало после промяна на 220лв, но не съм чула.
Иначе мижавите им детски ще станат достъпни за повече семейства през 2008-ма, т.к. вдигнаха тавана за дохода на правоимащите до 300лв на член от семейството.
Я налейте сега сега да пием по едно за здравето на депутатите  Joy
А сега вече сериозно искам да питам Бубито, Танчето и всяко друго майче, което би могло да ми помогне, имате ли наблюдения върху работата на учителя по математика в уч-ще "В. Левски" Пламен Пенев. В даскалската корпорация за смъкване на родителски кожи  Simple Smile "Резонанс" ми препоръчаха него за частни уроци на Дани, но не съм чувала нищо за този преподавател и не знам каква подготовка за кандидат-гимназистките изпити би му осигурил.
Олях се с писането ама съм на зор, че другата седмица започваме да се готвим, няма време.

# 20
  • Мнения: 2 774
Я налейте сега сега да пием по едно за здравето на депутатите  Joy
Да налеем и на  депутатите  по чашка 
ха сега и за нас  Wink
 Whistling  smile3502

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 20:13 от polly

# 21
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ами да им налеем на дУпетатите по чашка, че те горките завалиики нямат парици за алкохолец

# 22
  • Мнения: 2 774
Аааа не аз с друго го черпя....малък проблем оправих си поста.Спичаха ме да отивам в банята да облея Мони  и се е получил проблем.Сега го оправих
е това е за депутатите
Абе защо ми изчезва тази картинка  newsm78

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 20:14 от polly

# 23
  • Мнения: 500
Ох,забравих за какво щях да пиша.... Embarassed
..............................................
Аааааа сетих се! Mr. GreenАбе Венелинчо(новинаря от БТВ) ко каза тази вечер на края на емисията?"Приятна работа"ли?Щото се хвана после за главата.... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 500
Някой знае ли, дали са пристигнали пътуващите?Че големи задръствания имало.....

# 25
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Някой знае ли, дали са пристигнали пътуващите?Че големи задръствания имало.....
нинам newsm78

# 26
  • Мнения: 4 585
Голямото вълче пристигна от Софето, пътуваха с кола.
 Готвите ли, а, готвите ли?
Много хубаво заглави на темичка, честито Ви!

# 27
  • Мнения: 3 219
Вълчо, ти няма ли утре да дойдеш, не се познаваме, но ......единствен мъж си ни Crazy

# 28
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
 аз изчезвам - ако не се поява по късно ви пожелавам Спокойна нощ Hug

# 29
  • Мнения: 500
Вие сега нарочно ли не пишете,за да има за какво да си говорим утре? Mr. Green
Айде и аз ви казвам лека!До утре! Hug

Общи условия

Активация на акаунт