МНОГОДЕТНИ МАМИ 30

  • 18 916
  • 362
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 11 607
Ех, как знае само Наслуки..... HugПравилно..скоро ще има нова тема, но чакам да се появи мод...че държа да бъдем на първа страница заковани.........

До тогава приемам информация,която не е включена в статистиката......

Искам да направя едно проучване(за което е виновна пак Наслуки - бременността явно ти е чудесен период за идеи! Peace  bouquet)....От колко града в България,а и от коя чужбина има мами тук сред нас....По принцип знам на повечето градовете...но...ще ми е по-добре да броя като всеки в началото на поста си в новата тема пише града от който е. Нали няма да ви затрудня.....Повод е,че си намерих близка душица до мен в Разлог и ако имаме път натам...ще и се обадя! Peace

Хайде после ще чета пак и пак ще пиша...ако не съм пуснала новата тема......

# 361
  • Варна
  • Мнения: 2 305
JuliS, аз си мислех за часовник, защото не си падам много по мъжките бижута и твоето мнение ме кара да си мисля, че съм на прав път.
Скулптурата наистина е от пясък и авторът всяка сутрин правеше нова, даже на 1 януари в 10 сутринта имало фигура на мъж на диван с грозде в ръка, но... мъжът ми и приятеля ни бяха излезли без фотоапарат, та не съм я видяла. Снимките са от 3 града на Майорка - Палма, Сойер и Вайдемоса. Нали ви казвам - хващате другарче, мило на сърцето ви - и там!  Simple Smile

NellyDi, да не те плаша, но бързото сваляне на температурата може да бъде опасно. Някои деца правят гърч от бързо сваляне на температура. Моля те, внимателно!

Теди, не ми се сърди за изцепката. Не съобразих. Аз се одумвам да се боядисам, но 14-годишната ми дъщеря авторитетно ми забранява - щяла съм да си изгоря косата, да се ядосам и да я острижа късо. Затова - никакво боядисване!   Stop И аз, какво да правя - слушам и си затварям очите пред огледалото.  Mr. Green

Габи, мерси! Наистина пътуването ми подейства много добре.

neleto, добре дошла!

# 362

Общи условия

Активация на акаунт