За децата на РУСЕ!

  • 16 352
  • 478
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 376
Благодаря ви за пожеланията  Hug

А за Брестовица стига да имам гледач за детето ще дойда и аз  Peace

# 17
  • Мнения: 541
ако мога бих искала и аз да дойда в Брестовица.
бих искала да ви благодаря че сте толкова страхотни и всеотдайни!!!!изживях едни невероятни няколко дни покрай базара!нямам търпение пак да направим нещо подобно! smile3501 newsm51  love001

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 01:10 от ани4ka

# 18
  • Русе
  • Мнения: 729
Духче да се оправяш бързо.Почивай си повечко.
А за Брестовица и аз искам да дойда, ако тати си е вкъщи да гледа детенце и ако има място и за мен разбира се.
желая на всички ви весело посрещане на бъдни вечер и весела коледа

# 19
  • Мнения: 883
Мили момичета!
Страхотно е, че ви познавам!
Вълнуващо е да съм част от вас!
Вярвам, че заедно можем да направим много!


ВЕСЕЛА КОЛЕДА!Желая ви да сте здрави, много обичани, късметът да ви съпътства навсякъде и във всичко и помнете:
НЕ Е БОГАТ ТОЗИ, КОЙТО ИМА МНОГО, А ТОЗИ, КОЙТО Е ГОТОВ ДА ДАДЕ ВСИЧКО!

# 20
  • Мнения: 1 287
Zdravejte i ot men,takmo si misleh 4e se zatrihte,proslushvam vi ,makar i otdale4e .
Zelaj vi edna prekrasna tiha no6t, sveta no6t.
Tuk Koledata e prikazna,skoro 6te pratj snimki ot bazarite v Strasburg i Germ.


Мона,разкрита си!Да не забравиш да снимаш и да ни покажеш после снимки от гостуването ви!Зарадваха ли се на библията?

Духче,оправяй се бързо!За нашия бъдещ склад ще се включим и ние в разчистването след празниците.Имам доста багаж за там.

Илиянка,събираме всякакви дрешки,обувки,бебешки принадлежности,проходилки и т.н. не само за децата в домовете,но и за самотни майчета и семейства в неравностойно положение.

Днес е Бъдни вечер.Желая ви от все сърце преди всичко здраве,много любов,много радости и приятни моменти,много късмет и много сбъднати мечти!

На света искам да пожелая по-малко нелечимо болни деца-даже никак,по-малко нещастни деца,по-малко изоставени деца,по-малко гладни деца.Искам още на себе си да пожелая - да виждам около себе си по-малко разплакани детски очички и повече детски усмивки.

Весела Коледа на всички вас,приятелки!Целувам ви и ви прегръщам.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 729
На света искам да пожелая по-малко нелечимо болни деца-даже никак,по-малко нещастни деца,по-малко изоставени деца,по-малко гладни деца.Искам още на себе си да пожелая - да виждам около себе си по-малко разплакани детски очички и повече детски усмивки.

Весела Коледа на всички вас,приятелки!Целувам ви и ви прегръщам.

 newsm51 newsm17  Много целувки и прегръдки и от мен

# 22
hi4 ne se i krij,no otuk nemoga da sivljza v registracijta i  jnmam kirilica,za koeto izvinete.
Zelaj na vas i semeistvata vi 6astlivaKoleda.
4akajte i men za dre6kite,moga da obleka njkoe i dr. dete . Stop

# 23
  • Мнения: 883
Добро утро, момичета!
Честита Коледа! Жярвам, че е била вълшебна за всички вас.

Кабзи, а по-големи дрешки ще събираме ли?  newsm78 Че аз моите малките съм ги раздала, но имам за 8-10 + годишни дечица. Ама ще попитам и приятелки с по-малки деца. Само кажете и ще се организираме.

В София роднини и приятели много харесаха подаръците, които им купихме от Базара. Поръчаха за догодина - пак. И питаха могат ли с нещо да помагат за Великденския  Simple Smile
А пък късметите за баницата обраха овациите преди още да сме ги ползвали (ще ги слагаме в новогодишната баница). Тук роднините и приятелите се сърдеха, че сме донесли само едно пакетче от тях. А като разбраха, че имало и с фигурки....  Wink

# 24
  • Русе
  • Мнения: 611
Весела Коледа момичета, желая много топлина в домовете и сърцата ви да ви се върне сто пъти всичко добро, което правите.Най-важното да са ни живи и здрави дечицата и много да ни радват.И дано Дядо Коледа ви донесе най-желаните подаръци.
Дефи, следващата година ще има повече подготвила съм се вече изрових от интернет още по-хубави късметчета чак ме е яд, че не ги открих по-рано.

# 25
4estita Koleda.
Moite podaraci sa6to se haresaha mnogo.

# 26
  • Мнения: 6 623


ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Нека тя ни донесе много топлина и обич в семейството, прошка и състрадание в сърцето, добрини и щедрост в делата!!!

# 27
  • Русе
  • Мнения: 729
честита коледа
Здраве, щастие и любов на вас приятелки и на целите ви семейства.Много сбъднати мечти и усмивки.

# 28
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Сърдечни пожелания за здраве ,късмет ,
любов и много  детски смях !!!!
Радвам се , че ви познавам!!!

# 29
  • Мнения: 946
Честита Коледа,момичета!
Желая ви от все сърце здраве, Щастие И любов!Да сте все така мили и добри,и с отворени сърца към дечицата и хората!

Общи условия

Активация на акаунт