Злоупотребявам с бирата!

  • 2 135
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
За топенето на пръстче в бирата- познавам едни хора които си лекуват детето на 7 години от алкохолизъм- това е сериозно. На други мои познати детето на 4 години не може да заспи вечер, ако не пийне глътка бира- просто навик, но лош.

# 16
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
по темата спомням си че Бу беше писала нещо за бирата че не бива, ама тя ще каже

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
И вчера в темата на Туфи писах - чат-пат чаша бира или вино е ок. Но като имате 1 на ум, че 40% от алкохола преминава в кърмата, и нивото му там съответства на нивото в кръвта ви...

# 18
  • Мнения: 863
Цитат на: boo
И вчера в темата на Туфи писах - чат-пат чаша бира или вино е ок. Но като имате 1 на ум, че 40% от алкохола преминава в кърмата, и нивото му там съответства на нивото в кръвта ви...

е,това ве4е  си е доста сериозно...като се има предвид колко е голямо 4ерното дроб4е на едно бебе,аз ли4но спирам с бири4ката Cry

# 19
  • Мнения: 6 243
Аз пия по чаша бира с бечерята чат-пат, ама моето диване е по-големичко, та затова ми дойде куража. Но защо не си вземеш безалкохолната Каменица. Доста прилично са я докарали на вкус (е, не е най-любимана ми бира, ама има вкус на бира). Ние я вземаме за синковеца, насира се от кеф!!!

# 20
  • Мнения: 5 228
Аз пия бира след последното кърмене, а моята бебка спи по 10 -12 часа, така че съм сигурна, че няма проблем - примерно на обяд си позволявам само в изключително редки случаи няколко глътки.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 845
Ей, как и на мен ми се пийва биричка! Постоянно . Много обичам.
Сега пия безалкохолна. Вкъщи. По заведенията няма такава, или е голяма рядкост. Sad
ако много зкъсам, става и тоник. Понеже е горчивичък, замества вкуса на бирата. Отчасти. Sad
Мисля ,че наистина по чаша бира от време на време може. Обаче една чашка на кой ли ще стигне? Затова и се въздържам-по-добре да не се дразня, че не мога да изльокам бутилка, две, че и повече.

# 22
  • Мнения: 2 784
Тая безалкохолна Каменица хич не ми харесва нещо-като шоколад за диабетици ми е нещо-уж сладко,ама не прилича на шоколад...И аз си пийвам чат-пат биричка.Много е вкусно,а и след като е с мярка,няма проблем.А и бирата не е толкова алкохолна.И аз забелязах,че бебка пръцка като пия нещо газирано-сигурно е от балончетата Laughing

# 23
Аз също пийвам биричка вечер и то по 1-2. Попитах лекарката от Баката за майчина кърма дали бирата влияе и тя отговори, че не мога да изпия толкова много бира ,че да навреди на бебо. Освен това дадох кърма за изследване и всичко е О.К.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 666
Ох, отдъхнах си като разбрах, че не само аз си мисля за бирок. И не само мисля, но си и позволявам по малко, от време на време Wink Хайде, като ще си признаваме. Зимата си позволявах червено винце newsm24

# 25
  • Мнения: 285
Можем спокойно да си направим клуб на Бироманиачки-Кърмачки Grinning

# 26
  • Мнения: 2 567
Пия безалкохолна на корем. Горе-долу каса за 2 седмици Embarassed Отначало ми беше странно сладникава, но до такава степен свикнах с нея , че имам чувството, че няма да пропия после нормална  Thinking

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: yosarian
познавам едни хора които си лекуват детето на 7 години от алкохолизъм


Боже, Боже....я разкажи! И мойта щерка като види бира- луда става до като не пробва, но не мислих, че може да има такива последици. Направо ме разби. Разкажиии...ако искаш и на ЛС.
 Shocked  Shocked  Shocked

# 28
  • Мнения: 1 341
Сигурна съм, че няма кърмачка, която да не си е позволявала бира. Но мисля, че не трябва да се успокояваме с думите "е... от една бира нищо няма да стане..". Е то дано не стане де ! Ама моята педиатърка беше категорична НИКАКВА БИРА, НИКАКЪВ АЛКОХОЛ". Алкохола преминава в кърмата, а той убива нервни клетки. Сами си преценете. Всяка майка с главно М не би го направила
Нали има безалкохолна бира? Ако не може да издържите, пийте такава.

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Цитат на: Erica
Цитат на: yosarian
познавам едни хора които си лекуват детето на 7 години от алкохолизъм


Боже, Боже....я разкажи! И мойта щерка като види бира- луда става до като не пробва, но не мислих, че може да има такива последици. Направо ме разби. Разкажиии...ако искаш и на ЛС.
 Shocked  Shocked  Shocked


Ами давали му на детето биричка - отначало с пръстче, после да спи по- добре, и тя бирата нали е безвредна и прочие глупости докато детето се пристрастило. Не знам много подробности. Това и още един пример са ми много показателни в живота. Това е друга случка- на мои познати на сватбата гледах касетата. И там един пет годишен малчуган с цигара в ръка - видя ми се много грозна шега.Уви не беше шега - детето е родено с никотинова зависимост и понеже у тях всички пушат това е благоприятствало проблема да се задълбочи. Нервни кризи, рев за цигарите от как е могло да посяга към предмети. Тъжна история. Казаха че се провежда някаква терапия, но то не може изведнъж да откаже цигарите-и те му купуват някакви маркови. Та това е. Confused

Общи условия

Активация на акаунт