Да му имам и глобалното затопляне...

  • 2 709
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Боре, имаш проблем. Притесняваш ме.
Гледаш хубави жени и ти се привиждат червеи.
Иде ти да се затвориш в къщи и да не излезеш цял месец.
Нервите ти не издържат.
Моля те, вземи мерки - ако не вярваш в лечебните свойства на ракията, купи си Ксанакс.

# 16
  • Мнения: 212
Абе Бобо, много малък крак имаш, бре.На къв ръст е това краче?  Thinking И всички Старозагорци ли сте така?  Laughing
В Стара Загора краката са ни малки, хубави добре оформени крачета (а не някакви плавници 46 номер), но за сметка на това пък имаме други големи работи  Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 309
Поради този факт,си напазарувах преди 3 дни...Спокойствие,пълно с колички,паркоместа бол!!! Hug
В момента си кроткам тихо пред каминката и чакам дядо Коледа да се изтърси в  комина,хем да го "продуха"!Да ми остави подаръка...
Мразя зимата,защото държавата е мизерна и снега подчертава този разкош Sick

# 18
  • Мнения: 2 498
Борисе, бе ти градски си бил?!?!
Наистина е отврат времето.....преди 3 часа се прибираме с колата и показва -3 градуса....кучи студ, братле....

# 19
  • Мнения: 212
Боре, имаш проблем. Притесняваш ме.
Гледаш хубави жени и ти се привиждат червеи.
Иде ти да се затвориш в къщи и да не излезеш цял месец.
Нервите ти не издържат.
Моля те, вземи мерки - ако не вярваш в лечебните свойства на ракията, купи си Ксанакс.
Май че наистина имам някакъв проблем. Ще взема да се разведа да видя дали няма да се разреши проблема ... newsm78

# 20
  • Мнения: 7 723
Абе Бобо, много малък крак имаш, бре.На къв ръст е това краче?  Thinking И всички Старозагорци ли сте така?  Laughing
В Стара Загора краката са ни малки, хубави добре оформени крачета (а не някакви плавници 46 номер), но за сметка на това пък имаме други големи работи  Mr. Green Mr. Green
Не се мъчи да й обасняваш точно па на нея.... ooooh!
БУБА е в час с пропорциите.... Whistling

# 21
  • Мнения: 3 423
Последно, плазмата що е свършила?
Не са ли останали поне LCD? Бира?

Аз вчера бях в един от тукашните
техномаркети, имаше и плазма, и Wii,
и LCD, каквото ти душа иска, по много.
Само сняг няма. Щото имало затопляне.

# 22
  • Мнения: 5 622
Абе Бобо, много малък крак имаш, бре.На къв ръст е това краче?  Thinking И всички Старозагорци ли сте така?  Laughing
В Стара Загора краката са ни малки, хубави добре оформени крачета (а не някакви плавници 46 номер), но за сметка на това пък имаме други големи работи  Mr. Green Mr. Green
Не се мъчи да й обасняваш точно па на нея.... ooooh!
БУБА е в час с пропорциите.... Whistling

 Mr. Green  Joy

Бобо, мани ти таз работа за малките добре оформени карачета. Важното е няколко педи по-нагоре какво добре оформено ще има. А като видиш много малки мъжки крачета, не ти се ще много да рискуваш да проверяваш какво ще излезе по-нагоре  Laughing

А на теб като ти откраднаха количката, ти къде блееше, а?  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
А като видиш много малки мъжки крачета, не ти се ще много да рискуваш да проверяваш какво ще излезе по-нагоре  Laughing
   smile3521 smile3521 smile3521
 

# 24
  • Мнения: 2 309
Блей по някое дупе и се чуди кога ще го яде червея Mr. Green

# 25
  • Мнения: 212

 Mr. Green  Joy

Бобо, мани ти таз работа за малките добре оформени карачета. Важното е няколко педи по-нагоре какво добре оформено ще има. А като видиш много малки мъжки крачета, не ти се ще много да рискуваш да проверяваш какво ще излезе по-нагоре  Laughing

А на теб като ти откраднаха количката, ти къде блееше, а?  Crazy
Е сега ти пък 42 номер крак малко ли ти се струва. Ти кво искаш - 46-ти ли. Ти кой номер носиш
Ако беше от Ст. Загора ти щеше да си първата заподозряна че си ми откраднала количката Simple Smile Никъде не блеех - разглеждах праховете за пране и псувах че са измислили толкова много видове прахове и не знам от кой да взема

# 26
  • Мнения: 25 619
Хм. Къде пък го видяхте този студ в Ст. Загора?  newsm78
Какво са -5 градуса? Забравихте ли онези -20 преди няколко години само?  Crazy
Вярно, като не съм си подавала носа навън днес, може да ми се струва топло вкъщи пред камината.  Mr. Green Ама и аз ходих тези дни по улиците, и аз се тъпках в магазини... В петък по обед в Метро беше тихо и спокойно, колички - бол, на касата - само 1 човек пред нас.  Wink Laughing
А прах си купих от складовете - промоция. 3 кг за 6 лв. Лудите да се тъпчат в Метро.  Whistling
И да, заралии наистина са с малки крака - ей го, и синът носи 42 номер, ама щото е раждан тук. Виж, баща му не е и затова ходи с плавници. Ако си мислиш, Борисе, че лесно се намират хубави обувки 46-ти номер, много се лъжеш!  Naughty

# 27
  • Мнения: 5 622
Блей по някое дупе и се чуди кога ще го яде червея Mr. Green

В кой смисъл, в кой смисъл?  Twisted Evil

Е сега ти пък 42 номер крак малко ли ти се струва. Ти кво искаш - 46-ти ли. Ти кой номер носиш
Ако беше от Ст. Загора ти щеше да си първата заподозряна че си ми откраднала количката Simple Smile Никъде не блеех - разглеждах праховете за пране и псувах че са измислили толкова много видове прахове и не знам от кой да взема

Аз нося 38, ама съм жена и това не е пропорционално на големината на гениталиите ми. И слава Богу  Crazy  hahaha

Телефон нямаш ли, да питаш жена си бе. Будала. Пък и не знаеш ли какъв прах ползвате у вас? Макар, че аз като поръчам на моя мъж да купува прах, той винаги решава да експериментира и взима коренно различен от този, който ползвам обикновено  ooooh!

# 28
  • Мнения: 7 723
Блей по някое дупе и се чуди кога ще го яде червея Mr. Green

В кой смисъл, в кой смисъл?  Twisted Evil
....
В прекия. В прекия Mr. Green

БУБЕ, аз нося 40-41 Mr. Green Joy

# 29
  • Мнения: 671
Eto za zatoplianeto i ot tuka malko informatsia http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6e/Montreal_-_Pl … snow_-_200312.jpgtemperaturata na momenti -22,-23

Общи условия

Активация на акаунт