Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 271
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 5 145
# 5 146
# 5 147
  • Мнения: 43
Айде лека и от мен  Hug
Удари дванаесе - време е да си лЕгам  Crazy

# 5 148
  • Мнения: 5 473
Голям калабалък тука бре  Crazy... Какво става, да няма неква промоция на нещо?  Joy Joy Joy

За всички много  Hug Не изборявам, за да не пропусна някой.
Ама не ставам сега, просто ми харесва повече да напиша "добро утро"  hahaha


на промоция е лилавия цвят тая вечер Joy Joy Joy

А нещо като мъж в лилаво нема ли? Аз по жени не си падам  Joy

# 5 149
  • Мнения: 667
Време е за кръв,минава 12.00...някой ще си пускат порно каналите,други ще вампирясваме Whistling Whistling Whistling Joy

Лека нощ,мили мои другарчета! Hug

# 5 150
  • Мнения: 667
Голям калабалък тука бре  Crazy... Какво става, да няма неква промоция на нещо?  Joy Joy Joy

За всички много  Hug Не изборявам, за да не пропусна някой.
Ама не ставам сега, просто ми харесва повече да напиша "добро утро"  hahaha


на промоция е лилавия цвят тая вечер Joy Joy Joy

А нещо като мъж в лилаво нема ли? Аз по жени не си падам  Joy

е сега- незадоволен мъж...ти па...те си имат Мара с петте баджака все пак Crazy Mr. Green

# 5 151
  • Мнения: 5 383
Лека нощ и от мен Hug

До утре сутрин на кафенце Grinning

# 5 152
  • Мнения: 5 473
Умрях за сън....
Лека ви нощ  Hug Heart Eyes

# 5 153
  • Мнения: 804
Айрееееееееее, лекаааааааааа и ползотворнааааааааааа.
До сутринта.
И не ме будете рано.

# 5 154
# 5 155
  • Мнения: 1 813
Привет,на които са будни  Simple Smile

# 5 156
# 5 157
  • Мнения: 7 710
Привет,на които са будни  Simple Smile
Подписа ти обяснява всичко Crazy Whistling Joy

Ко праиш, Божре? Hug

# 5 158
  • Мнения: 75
Само Русето ли остана да раздава целувки? Crazy

Аааааа имало и други. Hug

# 5 159
  • Мнения: 183
Аде лека и от мене  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт