Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 291
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 4 860
  • Мнения: 2
Убихте ме с тия снимки.Абе тая в количка ли си ги
вози? Shocked

А количка -Парадокса и е шерп  hahaha без майтап ако са истински-казвам ако-то са нещо уникално  Laughing

# 4 861
  • Мнения: 667
Паликарович Hug Heart Eyes
Как е детето newsm78
Ако си издухала вече.....Лека и спокойна Hug Heart Eyes   bouquet

# 4 862
  • Мнения: 1 418
Убихте ме с тия снимки.Абе тая в количка ли си ги
вози? Shocked

И как е расла само на гръд  #Crazy
ДА бе,расла...Тя едната и е колкото главата ми бе!
То бива,бива...,ама съмнявам се,че на някой мъж ще
му е приятно да има такава жена.Имам предвид
съпруга.

# 4 863
  • Мнения: 667
Тути Hug Heart Eyes
Доромси Hug Heart Eyes

Тутко,ти как ше одиш сега умрела на НГ-купона мари Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 4 864
  • Мнения: 1 418
Тонколона Басова ви праща следното:
Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
- Радке!
- Татко!
- Защо пушиш цигари ти ма!

# 4 865
  • Мнения: 667
Убихте ме с тия снимки.Абе тая в количка ли си ги
вози? Shocked

И как е расла само на гръд  #Crazy
ДА бе,расла...Тя едната и е колкото главата ми бе!
То бива,бива...,ама съмнявам се,че на някой мъж ще
му е приятно да има такава жена.Имам предвид
съпруга.

Е няма такова точно думане hahaha hahaha hahaha

# 4 866
  • Мнения: 1 418
Шси ходим като дух Mr. Green

# 4 867
  • Мнения: 13
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms

# 4 868
  • Мнения: 2 070
Тонколона Басова ви праща следното:
Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
- Радке!
- Татко!
- Защо пушиш цигари ти ма!
не ми хареса ooooh!
ма то от него,кво да очакваш Thinking
Котаранке Hug Heart Eyes,де сте на Нова година?
Знатке,как си душо моя? Hug Heart Eyes

# 4 869
  • Мнения: 1 418
Тонколона Басова ви праща следното:Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
- Радке!
- Татко!
- Защо пушиш цигари ти ма!

# 4 870
  • Мнения: 2 070
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
то па тва цици ли са?то и за шамандури са грозни Whistling

# 4 871
  • Мнения: 13
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
то па тва цици ли са?то и за шамандури са грозни Whistling
Когат' си права, си права  Mr. Green

# 4 872
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Куини  Heart Eyes  Hug
****************
ако пък това верно е силикон  newsm78 тая хи4 не е с винтове си  #Crazy

# 4 873
  • Мнения: 667
Тонколона Басова ви праща следното:
Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
- Радке!
- Татко!
- Защо пушиш цигари ти ма!
не ми хареса ooooh!
ма то от него,кво да очакваш Thinking
Котаранке Hug Heart Eyes,де сте на Нова година?
Знатке,как си душо моя? Hug Heart Eyes

Дома на дивано  слънце ше сме на НГ Laughing
Кажи как е малката де newsm78

# 4 874
  • Мнения: 2 070
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
то па тва цици ли са?то и за шамандури са грозни Whistling
Когат' си права, си права  Mr. Green
брей ,постигнахме консенсус  Shocked
да не се коалираме? Mr. Green Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт