Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 287
  • 5 796
  •   2
Отговори
# 4 875
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765

Дома на дивано  слънце ше сме на НГ Laughing

Що бе мила?
Аз пък се 4удя дали да угодя на "милото" да одим по дискотеки или направо след работа /21:00/ да се забием у брат ми  newsm78.......яденето и пиенето ша са сервирани от раншко  Mr. Green

# 4 876
  • Мнения: 13
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
то па тва цици ли са?то и за шамандури са грозни Whistling
Когат' си права, си права  Mr. Green
брей ,постигнахме консенсус  Shocked
да не се коалираме? Mr. Green Joy Joy Joy
Верно ли искаш  Heart Eyes

# 4 877
  • Мнения: 667

 Joy Joy Joy ...и ше си наемеш професионални стилисти и гримьори ....от някоя погребална агенция,а Crazy hahaha hahaha hahaha

# 4 878
  • Мнения: 667
Аз такива цици не харесвам  Crossing Arms
то па тва цици ли са?то и за шамандури са грозни Whistling
Когат' си права, си права  Mr. Green
брей ,постигнахме консенсус  Shocked
да не се коалираме? Mr. Green Joy Joy Joy

а па вие....ние сме претръпнали от куриозни коалиции Mr. Green Joy

# 4 879
  • Мнения: 667

Дома на дивано  слънце ше сме на НГ Laughing

Що бе мила?
Аз пък се 4удя дали да угодя на "милото" да одим по дискотеки или направо след работа /21:00/ да се забием у брат ми  newsm78.......яденето и пиенето ша са сервирани от раншко  Mr. Green

Ми така се получи на практика,ама здраве да е...купони пак ще има Wink Joy

# 4 880
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765

Дома на дивано  слънце ше сме на НГ Laughing

Що бе мила?
Аз пък се 4удя дали да угодя на "милото" да одим по дискотеки или направо след работа /21:00/ да се забием у брат ми  newsm78.......яденето и пиенето ша са сервирани от раншко  Mr. Green

Ми така се получи на практика,ама здраве да е...купони пак ще има Wink Joy

Нужна е и по4ивка от време на време  Mr. Green
Пък и генералните репетиции бяха много.........

# 4 881
  • Мнения: 2 070
и ние мацко на диваня. Heart Eyes
дребната е с ангина,ся почна друг антибиотик Tired
днес получихме предложение да пътуваме до Виена  на 30,31 и 01,
ма къде с тия болни деца?
карък съм си и тва е Thinking

# 4 882
  • Мнения: 13
Дойде време да излизам, аре   car003

# 4 883
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Отивам да гледам Деня на  Независимостта....за 3ти път...

# 4 884
  • Мнения: 2 712
Лека!
Не можах да накарам мечката да миотвори куфара с парите  newsm78

# 4 885
  • Мнения: 667

Дома на дивано  слънце ше сме на НГ Laughing

Що бе мила?
Аз пък се 4удя дали да угодя на "милото" да одим по дискотеки или направо след работа /21:00/ да се забием у брат ми  newsm78.......яденето и пиенето ша са сервирани от раншко  Mr. Green

Ми така се получи на практика,ама здраве да е...купони пак ще има Wink Joy

Нужна е и по4ивка от време на време  Mr. Green
Пък и генералните репетиции бяха много.........

Ааааа ние деяним на репетициите,пък и не бяхме на всичките....ама така решихме да уважиме домашния уют Wink Joy

# 4 886
# 4 887
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Лека!
Не можах да накарам мечката да миотвори куфара с парите  newsm78

 newsm78
Ама щом си рекла...лека ти

# 4 888
  • Мнения: 667
и ние мацко на диваня. Heart Eyes
дребната е с ангина,ся почна друг антибиотик Tired
днес получихме предложение да пътуваме до Виена  на 30,31 и 01,
ма къде с тия болни деца?
карък съм си и тва е Thinking

уф,с тия ангини вече откачам.....и ние не пропускаме година без поне една херп-ангина,така ли ще е изобщо не знам,ама нещо не съм много оптимист,че е временно явление ooooh! newsm78
Дано поне другата да ни е по-здрава Peace

# 4 889
  • Мнения: 2 070
Дойде време да излизам, аре   car003
алоу ,ти кат неемаш книжка ,къде тръгна с колата? Naughty

Общи условия

Активация на акаунт