Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 282
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 4 905
  • Мнения: 7 467
Ужассссс ooooh!
Не знам....  newsm78
Догодина? Cry Cry Cry






 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4 906
  • Мнения: 667

ууууу любимия ми цвят...на незадоволените жени Crazy Mr. Green
и чаршафите са ми лилЯви Wink Joy

# 4 907
  • Мнения: 354
ууууу любимия ми цвят...на незадоволените жени Crazy Mr. Green
и чаршафите са ми лилЯви Wink Joy
newsm78, не знаех....

# 4 908
  • Мнения: 7 467
Отивам да си страдам в 

Лека нощ  Heart Eyes

# 4 909
  • Мнения: 7 710
ууууу любимия ми цвят...на незадоволените жени Crazy Mr. Green
и чаршафите са ми лилЯви Wink Joy
newsm78, не знаех....
За цвета, или да чараВите? Whistling Joy

# 4 910
  • Мнения: 354
Лео, лека ти!

И за двете, Руске, и за двете  Mr. Green

# 4 911
  • Мнения: 667
Отивам да си страдам в 

Лека нощ  Heart Eyes

ти на детето в бебешкото легло ли спиш бе,Леонсио Rolling Eyes Joy

# 4 912
  • Мнения: 667
ууууу любимия ми цвят...на незадоволените жени Crazy Mr. Green
и чаршафите са ми лилЯви Wink Joy
newsm78, не знаех....
За цвета, или да чараВите? Whistling Joy

са кажи и кво е чарав hahaha hahaha hahaha,щот аз тва не знам какво е newsm78 Joy

# 4 913
  • Мнения: 43
Добра вечер , как стее?  bouquet

# 4 914
  • Мнения: 667
Добра вечер , как стее?  bouquet

Добър вечер,ще си лягаме Wink

# 4 915
  • София
  • Мнения: 21 266
добър вечер на всичкото спам  bowuu
как сте готини
да се похваля - спечелих награда златна малинка за болезнена дефлорация  newsm44
знаех си че нямам конкуренция  Mr. Green

# 4 916
  • Мнения: 7 710
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

# 4 917
  • Мнения: 667
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green

# 4 918
  • Мнения: 354
...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green
Разбира се, вашата височайша особа не прави такива неща  Mr. Green Mr. Green

# 4 919
  • Мнения: 43
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green

Айде приятно седене   girluu
Като свършиш па се върни... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт