Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 279
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 4 950
  • Мнения: 43
Абеее , пущете си Горещо , тва отдесно на Венета Емилия ли е  Thinking Много погрознела бе Outta Joint

# 4 951
  • Мнения: 667
Лейди, тази картинка ми напомни за едни мои фантазии...... Embarassed Embarassed Crazy

Аз пък си мислех,че само аз съм фетишистка тука newsm78 ooooh! Mr. Green

# 4 952
  • Мнения: 7 710
Хей,здрасти на нощната банда спамулари Mr. Green

Shocked Лорчееееееееее Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 4 953
  • Мнения: 10 752
Хей,здрасти на нощната банда спамулари Mr. Green

Аре ма Лоркееееййй, де се изгуби мъри Heart Eyes Hug

# 4 954
  • Мнения: 667
Хей,здрасти на нощната банда спамулари Mr. Green


Лорчеееее Hug Heart Eyes

# 4 955
  • Мнения: 183
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green




Айде приятно седене   girluu
Като свършиш па се върни... Crazy


Ооооо почне ли се няма връщане...тука съм като перпетуум мобиле Whistling Joy




хе,хе Дитка те не знаят ли ,че го умеете две в едно Mr. Green,хем в спама хем.... Crazy

# 4 956
  • Мнения: 354
Лейди, тази картинка ми напомни за едни мои фантазии...... Embarassed Embarassed Crazy

Аз пък си мислех,че само аз съм фетишистка тука newsm78 ooooh! Mr. Green
 hahaha май сме си цял отбор, ама все скрити hahaha

# 4 957
  • София
  • Мнения: 21 266
Майкоууууууууууууу ooooh!туй мойто Кире мъри Shocked

ооооо вие да не излезне че сте етърви бе  newsm78

# 4 958
  • Мнения: 7 263
Бе то аз с кеф отивам, ама таз година накрая нещо бая ми се събра фърчане насам натам, та ми се доседя в къщи представяш ли си  Embarassed Embarassed Embarassed
Или ми се караше Ню иър нейде из балканя в някое Спа хотелче да ми опънт там туй онуй. Но пък и  до Рим да иде човек не е лошо, мое и по Папата да постреляме  #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper по стара нашенска традиция.

# 4 959
  • София
  • Мнения: 21 266
БОЖОООООО   love001  love001  love001 Hug Hug Hug

# 4 960
  • Мнения: 43
Ако требва друго за протокола , ше долагам... Whistling

# 4 961
  • Мнения: 667
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green


хе,хе Дитка те не знаят ли ,че го умеете две в едно Mr. Green,хем в спама хем.... Crazy

Айде приятно седене   girluu
Като свършиш па се върни... Crazy


Ооооо почне ли се няма връщане...тука съм като перпетуум мобиле Whistling Joy

Ма няма ви с ЕлиТ-ката да им разясните бе,аз се мъча да ги убедя,ама май ще трябва фотоси да пускам ooooh!

# 4 962
  • Мнения: 7 263
Лениииииииииии, искам нещо да те питааааааааааааааааааамммммммммммм Praynig

Бомбич казвай бързо, че нещо и на моя Пинокио некоя Снегурочка му е дръпнала носа  Crazy Crazy Flutter таааааа ............ нема много време  Simple Smile Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

# 4 963
  • София
  • Мнения: 21 266
Вземи скрий снимката на Кирето че ша вземе да си го познае още някоя мама и тогава не знам вече
 Joy

# 4 964
  • Мнения: 43
Майкоууууууууууууу ooooh!туй мойто Кире мъри Shocked

ооооо вие да не излезне че сте етърви бе  newsm78

Баджаначки по отива... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт