Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 278
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 4 995
  • Мнения: 183
АЙДЕ НАКРАЯ И ТОРТИЧКАТА Hug Heart Eyes Hug http://www.vbox7.com/play:ae228c24Heart Eyes Hug


 




# 4 996
  • Мнения: 183
Благодаря ви ,хубаво е да има бебета Hug
Ама тука си е веселба събота вечер Mr. Green

# 4 997
  • Мнения: 5 140



Като за неспала за поредна нощ съм добре, благодаря. Hug Heart Eyes Close


Мама Ло честита ти племенничкааааааааа, да ви е жива и здрава!  bouquet Hug

# 4 998
  • Мнения: 43
Ако требва друго за протокола , ше долагам... Whistling

требва и още как  Naughtyда си взимаш Бледоликите и да плеснеш 2 свестни снимки -аре да не става като Миналия път  Naughty

Кво е станало миналият път newsm78

# 4 999
  • Мнения: 220
Спокойно лилавите....Бачо си дойде  Sunglasses

# 5 000
  • Мнения: 7 710
Аре бегай па ти от тука, мари! Whistling
Кво се моташ?!?! ooooh! ooooh! ooooh!

Баси, на мен ако ми включат хронометъра,
ще бием и Бен Джонсън в спринта Crazy Crazy Crazy

# 5 001
  • Мнения: 354
Спокойно лилавите....Бачо си дойде  Sunglasses
Ще има ли за всички  Joy Mr. Green

# 5 002
  • Мнения: 804
МамаЛо, ха да ти е жива и здрава беба.Много радост,много късмет,много обич да я съпътства по пътя й занапред.  bouquet  bouquet  bouquet
************
Гили,айде,че не остана време.Още час и РД-то ти избегал.

# 5 003
  • Мнения: 7 263
ЕЕЕЕееееееееееее Гили тортичка с бейлисче мммммммммммм  smile3525 newsm74 newsm74 newsm74

# 5 004
  • Мнения: 5 383
Честита племенничка мама-ло.Да ви е жива и здрава.

Да се поФаля и аз- днес се боядисах и НАЙ-НАКРАЯ е цвета ,който исках Party

# 5 005
  • София
  • Мнения: 21 262
мама Ло да ти е жива и здрава племеничката   bouquet  bouquet  bouquet

# 5 006
  • Мнения: 667
А розовия цвят на кои жени  е   newsm78

пътниците,пътниците Wink Joy...кат стане наситено розово си се качила вече на лилавия влак hahaha hahaha hahaha

# 5 007
# 5 008
  • Мнения: 5 140
Мече каккъв е този прословут цвят?

Гили ще се черпя с мартинитоооооооо Hug

# 5 009
  • Мнения: 183
МААААООУУУУУУ  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!,ами то и моята спалня е в лилаво  ииии сега кво newsm78?Мислех това лято да е освежа с малко по-наситен тон на лилавото.....

Трай ся че сите ни разбраха от кои сме  Thinking Thinking Thinking Crazy Crazy Crazy Flutter Flutter Flutter
Че няма се срамим я Crossing Arms,тоси е за завист ,не за срам Mr. Green
Гили тая торта е мноооого ама мноооого ХУБАВА,наистина то да я гледаш и само от време навреме да си близваш Crazy

Общи условия

Активация на акаунт