Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 277
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 5 010
  • Мнения: 804
Да се поФаля и аз- днес се боядисах и НАЙ-НАКРАЯ е цвета ,който исках Party
Снимка?
Искам да те видя.

# 5 011
  • Мнения: 7 263
Спокойно лилавите....Бачо си дойде  Sunglasses

Уффффффффффф най - накрая  Flutter Flutter Flutter


Айдееееееееееееее беееее---- гааааа-мммммммммм!!!!
Цилувам ви сите.
Бомбиня тъй не доде!
Ама не мое вече да се чака ! luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed luvbed

# 5 012
  • Мнения: 7 710
Обожавам лилаво..... Mr. Green

# 5 013
  • Мнения: 354
А розовия цвят на кои жени  е   newsm78

пътниците,пътниците Wink Joy...кат стане наситено розово си се качила вече на лилавия влак hahaha hahaha hahaha
Малеееей, ще гледам да си запазя китките розови  Whistling Whistling

# 5 014
  • Мнения: 667
МамаЛо, ха да ти е жива и здрава беба.Много радост,много късмет,много обич да я съпътства по пътя й занапред.  bouquet  bouquet  bouquet
************
Гили,айде,че не остана време.Още час и РД-то ти избегал.

Гильоооо,кат свърши РД-то пак ли за виолетки  ще ходиш братче ooooh! newsm78

# 5 015
  • Мнения: 5 140
Пухчееееееее СНИМКАААААААААА

# 5 016
  • София
  • Мнения: 21 262
ГИЛИЧООООООООО

Ч.Р.Д.
ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ, ПРАВ И КОРАВ И МНОООООГО ЩАСТЛИВ




# 5 017
  • Мнения: 183
Ларче, да тие здрава и късметлийка племенничката  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 5 018
  • Мнения: 2
Ако требва друго за протокола , ше долагам... Whistling

требва и още как  Naughtyда си взимаш Бледоликите и да плеснеш 2 свестни снимки -аре да не става като Миналия път  Naughty

Кво е станало миналият път newsm78

кво  е така пак като тебе минаха Метър  Joy та още ме е яд  ooooh!

# 5 019
  • Мнения: 667
А розовия цвят на кои жени  е   newsm78

пътниците,пътниците Wink Joy...кат стане наситено розово си се качила вече на лилавия влак hahaha hahaha hahaha
Малеееей, ще гледам да си запазя китките розови   Whistling Whistling

Това добре,ама пази и лактите да не станат морави Mr. Green Joy

# 5 020
  • Мнения: 183
МамаЛо, ха да ти е жива и здрава беба.Много радост,много късмет,много обич да я съпътства по пътя й занапред.  bouquet  bouquet  bouquet
************
Гили,айде,че не остана време.Още час и РД-то ти избегал.

Гильоооо,кат свърши РД-то пак ли за виолетки  ще ходиш братче ooooh! newsm78
Не за МЕДОВИНКИ  tooth tooth tooth

# 5 021
  • Мнения: 7 710
....кво  е така пак като тебе минаха Метър  Joy та още ме е яд  ooooh!
Имаше прЕмоция тогава.... Whistling
Теди, ти Фана последния момент от нея Whistling Hug

# 5 022
  • Мнения: 5 383
Мече каккъв е този прословут цвят?



Ми.....не толкова жълт. Crazy

Да се поФаля и аз- днес се боядисах и НАЙ-НАКРАЯ е цвета ,който исках Party
Снимка?
Искам да те видя.

Еееее, ся ще ме караш да се снимам сама ли?

Добре де-ей сега след малко ще пусна Grinning

# 5 023
  • Мнения: 183
Гили благодаря и ти да си здрав и много,много щастлив и цяла година с преливащо сърце от любов и радост да ходиш Wink,ама тази тортА да те питам нарочно ли е ЛИЛАВА? newsm78

# 5 024
  • Мнения: 7 710
А розовия цвят на кои жени  е   newsm78

пътниците,пътниците Wink Joy...кат стане наситено розово си се качила вече на лилавия влак hahaha hahaha hahaha
Малеееей, ще гледам да си запазя китките розови   Whistling Whistling

Това добре,ама пази и лактите да не станат морави Mr. Green Joy
И това добре, ама ако посинеят и колената...... Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт