Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 278
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 5 040
  • Мнения: 7 710
Аз съм само цвят лилав, люляк съм, люляк съм.......
http://www.vbox7.com/play:86bfabdf Whistling Whistling Whistling

# 5 041
  • Мнения: 10 752
Нищо не ви разбирам Rolling Eyes

# 5 042
  • Мнения: 183
Медовинке не се коси бе мила,ние сме мами с одухотворено рационално мислене,т.е. в най-малкото,най-простото откриваме скрития подтекст и той винаги е в наша полза! Sunglasses

# 5 043
  • Мнения: 354
Ми кат не седиш тука    Whistling
Кажи сега кой ти е любимия цвят ?

# 5 044
  • Мнения: 667
Гиличо как изкарахте РД-то разкажи де
нещо фотоси няма ли  Flutter
Има ама треба Цензура  Joy Joy Joy Joy Joy tooth tooth tooth

Баси екстрата...тая акселерация ни побърка....на гол купон в "Патиланци" newsm78 Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 5 045
  • Мнения: 804
Вече и аз се пързалям по това нанадолнище.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 5 046
  • Мнения: 667
Вече и аз се пързалям по това нанадолнище.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Не става само с писанееееее,трябва и четенееее Mr. Green Joy Joy Joy

# 5 047
# 5 048
  • Мнения: 5 140


Не си единствената, любимаааааааааа Hug Heart Eyes

Лейдииииииииииииииии Hug Heart Eyes

Рускеееееееееее Hug Heart Eyes, любима песен ми беше преди 100 години

Медовинкеееееееее Hug Heart Eyes

Надеееееее Hug Heart Eyes

Май има още да изброявам, айде по надолу....

# 5 049
  • Мнения: 5 383
Къф е лафа за лилавото начи? newsm78

# 5 050
  • Мнения: 183
Ще се опитам да сменя лилавата страна на темата.....,имам една цигара и няма да изляза по това време до магазина ,че питането ми е да я пушна ли сега или да я остава за утре сутринта с кафенцето дилема... newsm78,тъпо е ама ме човърка...пък и малко да се откъснем от лилавото

# 5 051
  • Мнения: 667
Къф е лафа за лилавото начи? newsm78

заключението:...цвета на незадоволените развратници Whistling Joy

# 5 052
# 5 053
  • Мнения: 354
Ще се опитам да сменя лилавата страна на темата.....,имам една цигара и няма да изляза по това време до магазина ,че питането ми е да я пушна ли сега или да я остава за утре сутринта с кафенцето дилема... newsm78,тъпо е ама ме човърка...пък и малко да се откъснем от лилавото
Пушни си я сега, пък сутринта ще търчиш до магазина, щото само с една няма да се разминеш, дори и да си я оставиш  Peace

# 5 054
  • Мнения: 5 140
Пухчееееееееее супер ееееееееееее.

Харесва ти и на теб късата косица, а? Hug

Общи условия

Активация на акаунт