Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 275
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 5 100
# 5 101
  • Мнения: 5 140
Нещо не мога да зацепя днес  newsm78 ooooh!


Не ти и трябва. Mr. Green

# 5 102
  • Мнения: 5 140


ООООООООООООООООО иииииииииииЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Hug Heart Eyes

# 5 103
  • Мнения: 10 752
Цомбеееееееее по нагоре има нещо еспешъли фор юююююююююю
Видях, слънчице!Това е за теб, любима Heart Eyes

# 5 104
# 5 105
  • Мнения: 5 140
Цомбинияяяя с Гили мислите еднакво тази вечер. Hug Heart Eyes

Благодаряяяяяяяяяяяяяяяяяяя

# 5 106
# 5 107
# 5 108
  • Мнения: 43

Страхотияяяяя е песничката  bouquet

# 5 109
  • Мнения: 10 752
ти да мълчиш Crossing Arms
Аз нещо за някой казвам ли WhistlingНе.
Нема ми обиждаш Милкото Tired

# 5 110
  • Мнения: 5 140
Айде чао от мен отиваме да се пробваме и да спим днес, след неуспешни опити тези дни.

# 5 111
# 5 112
  • Мнения: 7 710
ти да мълчиш Crossing Arms
Аз нещо за някой казвам ли WhistlingНе.
Нема ми обиждаш Милкото Tired
Кой го обижда, ма? ooooh!
Коя  дата е днес? newsm78

Цомбе, ловим те Whistling Whistling Whistling Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5 113
  • Мнения: 10 752
аз малко се подготвям за НГ Whistling

Айде чао от мен отиваме да се пробваме и да спим днес, след неуспешни опити тези дни.
Лека нощ любима Hug Heart Eyes

# 5 114
  • Мнения: 183
МИЛЕЙДИ заззалагам на лилавото!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт