Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 278
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 5 115
  • Мнения: 32
Айде чао от мен отиваме да се пробваме и да спим днес, след неуспешни опити тези дни.
лека и спокойна  Simple Smile

# 5 116
  • Мнения: 43
Айде чао от мен отиваме да се пробваме и да спим днес, след неуспешни опити тези дни.

Лека , мека и спооокойна нощ  Heart Eyes

# 5 117
# 5 118
  • Мнения: 5 140
Утре ще съм на линия за по дълго

А аз ловим всичкиииииииииииииииииии Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Рускееееееее, а мен?

# 5 119
  • Мнения: 804
Май ще ви зарязвам.
Тотално нищо не ви разбирам.
Отивам да си фотошопствам.
Ай,лека на всички.
********
П.П.Мече, цвета ти ме кефи максимално.
Браво.

# 5 120
  • Мнения: 10 752
ти да мълчиш Crossing Arms
Аз нещо за някой казвам ли WhistlingНе.
Нема ми обиждаш Милкото Tired
Кой го обижда, ма? ooooh!
Коя  дата е днес? newsm78

Цомбе, ловим те Whistling Whistling Whistling Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лови ме за гъзо.Цвинкя Mr. Green

# 5 121
  • Мнения: 5 473

Добро утро  Laughing

# 5 122
  • Мнения: 354
Ти пак се обърка  #Crazy

# 5 123
  • Мнения: 5 383
Айде чао от мен отиваме да се пробваме и да спим днес, след неуспешни опити тези дни.

Няма ли подобрение? Sad

Лека нощ Hug Heart EyesДано спинкате сладко без събуждане Praynig

# 5 124
  • Мнения: 667

бе знаех си аз,че си от наще,ама само се дърпаш Joy Joy Joy

# 5 125
  • Мнения: 10 752
ай добрутро Hug

Отивам да пушим, не пишете много Crazy

# 5 126
# 5 127
  • Мнения: 7 710
 
....Рускееееееее, а мен?
Ноу яснУ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цвинкя си ти Mr. Green

# 5 128
  • Мнения: 667

кафенце да ти кипна newsm78 Joy

# 5 129

Общи условия

Активация на акаунт