почистване с ултразвук..

  • 28 439
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 679
Пусни запитване в сайта на някой козметичен център и ще разбереш.
Ето тук, например:
http://www.julia-yambol.eu/index.php?mPath=1

# 16
  • Мнения: 226
Аз си правя почистване с ултразвук на около 20 дена или веднъж месечно. Процедурата е точно такава каквато я е описала Mima999. Имам проблемна кожа, но след 3-4 процедури кожата ми се изчисти значително. Това удоволствие ми струва 16 лв. при моята козметичка в Лозенец Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 6 260
SilverStar, къде в Лозенец ти е козметичката? Аз също живея там и се чудех къде в района почистват лице с ултразвук, за да отида. Мерси предварително за отговора!  Hug

# 18
  • Мнения: 420
момичета питах в два салона за красота за този вид почистване,и когато ми отговорят ще споделя.. Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Аз пък мярнах в един салон до нас пилинг с ултразвук,дали е същото  newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 917
Откакто го открих си правя само почистване с ултразвук. Имам доста черни точки по носа и брадичката и много добре ми ги почистват. Общо взето ми спестява това болезнено механично стискане. Доволна съм! Във Варна знам къде правят, но няма да правя реклама на студиото

# 21
  • Мнения: 36
Аз преди да забременея намерих козметичка, която прави почистване с ултразвук и се чувствах супер. Понеже се бях занемарила - 1 година нищо не бях правила по лицето си, да чукам на дърво кожата ми е още във форма, но то сега почва сбръчкването със страшна сила и трябва да се взема в ръце (че съм на 34)... и в края на лятото се хванах сериозно. Направих две почиствания за 2 седмици, щото имаше доста нужда и имаше много видим ефект. НО не бива да изолирам и козметиката, която козметичката ползва - Guinot. Всъщност то си е цялостна процедура с ултразвук и техни продукти, с маска и масаж и струваше към 36 лв, доколкото си спомням. И не мога да кажа от кое точно се получава общия резултат. Но като цяло бях супер доволна. Като забременях, обаче, реших да не рискувам, все пак е ултразвук, знам ли дали няма да навреди нещо, и спрях. Ще продължа след раждането, живот и здраве.
Иначе мои приятелки се почистват с ултразвук и друг тип козметика и също са доволни. Честно казано, предпочитам това, пред стискане и парна баня... бррр....

# 22
  • Мнения: 420
е никой ли от бургас не си е правил такава процедура... #Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 6 260
А от София?  Joy Много ми се иска да отида, а не знам къде...  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 061
Откакто го открих си правя само почистване с ултразвук. Имам доста черни точки по носа и брадичката и много добре ми ги почистват. Общо взето ми спестява това болезнено механично стискане. Доволна съм! Във Варна знам къде правят, но няма да правя реклама на студиото

Luminary, кажи къде ходиш! Искам и аз!

# 25
  • Мнения: 36
 Сия, не искам да звучи като реклама, но щом питаш - в София ходя във Фитнес Център Младост, козметичката се казва Роси.. Можеш да издириш координатите им в нета.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 260
Сия, не искам да звучи като реклама, но щом питаш - в София ходя във Фитнес Център Младост, козметичката се казва Роси.. Можеш да издириш координатите им в нета.

Мерси, сравнително близко ми е до работата!  Hug Все пак, ако някой ходи в "Лозенец" или в центъра, ще съм му благодарна, ако сподели, тъй като ми е значително по-удобно!  Praynig

# 27
  • Мнения: 1 277
А ако някой знае ли къде във Варна правят такова почистване?

# 28
  • Мнения: 779
 още не съм ходила,но от сигурен източник знам,4е е мн хубаво,като се направят ударно няколко процедури при мазно лице,...мн добро било,ще видим...т.к.моята кожа има нужда... Simple Smile

# 29
  • Мнения: 420
ето отговори ми единия салон за красота...там правели ензимен пилинг, а с ултразвук вкарва в кожата кремове, ампули и серуми това същото ли е,този салон се намирал в бургас и се казва DGStyle,знаете ли го Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт