Какво новогодишните обещание бихте си дали?

  • 1 638
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Обещавам си да сведа участието си във
форума до минимум. Обещавам и на вас.

# 16
  • Мнения: 9 865
Лиска, обещанието ти е кофти. Не се свеждай чак до минимум.

Обещавам да се успокоя, да престана да треперя за всичко и да пия повече!

# 17
  • Мнения: 3 622
Ще се опитам да бъда по търпелива и взискателна към половинката

А инъче искам да съм по здрава, че пред тази година имах две неприятни операции  Sad

# 18
  • Мнения: 281
Да откажа емотиконите.

# 19
  • Мнения: 698
Ще си обещая да мисля и да се грижа повече за себе си. И като цяло да гледам по-спокойно на живота.  Crazy

# 20
  • Мнения: 15 571
обещавам си, че ще купонясвам повече. обещавам, че ще прекарвам всяка свобона минута със семейството си. обещавам че ще си купя нова кола  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 897
Не мога да обещая, но бих се постарала да съм по-търпелива и спокойна, да се опитвам да не пришпорвам нещата в личен план,както и да науча и наваксам пропуснатото в професионално отношение.

# 22
  • Мнения: 53
Обещавам да се постарая да бъда по-търпелива с децата си, да бъда по-добра от преди, да търся винаги доброто у всеки и всичко.

# 23
  • Мнения: 3 611
Пожелавам си да имам достать4но смелост да си хвана флейти4ката под ми6ни4ка и да се прибера zа постоянно в България

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Обещавам си да се науча да живея само с позитивни мисли !
Да не хабя толкова нерви и да не влагам толкова емоции,да бъда по-търпелива  и да гледам максимално ведро на живота!!Обещавам си,дано го изпълня!

# 25
  • Мнения: 2 673
Пожелавам си догодина да открия хапче за спокойс твие     

# 26
  • Мнения: 32
Пожелавам си освен много здраве и спокойствие, и едно красиво и здраво БЕБчЕ Heart Eyes!!! Останалите неща като жилище и кола ...са подробности

# 27
  • Мнения: 250
Всички хора да станат по-човечни си желая, а аз  си обещавам да не се ядосвам за глупости и да се радвам на това което имам.

P. S. http://www.vbox7.com/play:eceacd8e

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Пожелавам си децата ми да са здрави, за мен същото ... айде, може и една нова кола Mr. Green...

# 29
  • Мнения: 4 451
Обещавам си, че ще сваля някое и друго килце и ще спра цигарите!

Общи условия

Активация на акаунт