Гоблени-14

  • 48 531
  • 514
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
Goody, добре дошла  Hug

# 16
  • Мнения: 40
Честита Коледа!Да сте живи и здрави момичета !Нека радост и спокойствие изпълнят душите и сърцата ви!И нека  през Новата 2008-а сътворите и покажете безброй красоти!Бог да Ви пази!

# 17
  • Мнения: 2 924
честита Коледа на всички Simple Smile
Блонди,
конците са тайландско производство с което се обяснява и ниската им цена.
 Някъде около 468 разцветки имат, а може би вече са и повече
и доколкото съм чувала качеството им е доста добро.
В последните години започнаха да се разпространяват в Европа
Ето ти линк към цветовата им карта.
http://venus-europe.com/floss.php?view=2

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 20:37 от Хипатия

# 18
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Е къде го линка... Crossing Arms

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Весела Коледа и от мен. Много здраве, веселие и усмивки ви желая.

Наденце, да ти е жив и здрав сладуркото, много да го слушате!

Дъмперче, моят мъж може и да ме прати да се отъркам в теб, че е мераклия на близнета. То ако става така вече може да съм прихванала и от Надето, по Никулден се гледкахме.

Блонди, аз съм шила с конци Венус Дамата с воала от Солария, доволна съм, имат добра покривност, не се късат, хубава цветова гама - ето тук гобленцето, за което иде реч http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101881&photo=7.

# 20
  • Мнения: 7 803
Надето е достоен представител  Hug трябва да проработи  bowuu

# 21
  • Мнения: 2 924
ах,тези празници ми изпиват мозъка...... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 116
Goody добре дошла при нас!   bouquet  Дано се чувстваш добре тук!  Hug

Силве нова среща напролет!  Wink Дъмпера си идва!  Hug само за желаещи  Mr. Green а ако дойде и Надето, работата е сигурна!  Peace

Надето честит ти именник!   bouquet  Да ти е жив и здрав и само радост да ти носи!  Hug

Честит имен ден и на всички останали!   bouquet Здраве, щастие и любов ви желая!  Hug

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 21:53 от Здравка79

# 23
Весела Коледа и от един новак!!!Много здраве и късмет на всички!

# 24
  • Мнения: 171
Nature Snowman   Честита Коледа и Щастлива Нова Година,момичета!!!! santa2  newsm51
Аз прехвърчам много набързо от тук,колкото да ви пожелая весели празници!....и си мислех,че всички ще са заети,като мен (я с готвене,я с шиене Joy ....я с посрещане на гости  madnoel .... )    ,а ви откривам   lalalala  вече в следващата тема....Добре дошли ,на всички новички !  bouquet Дано да се чувствате уютно сред нас!....marulka_s ,бебето е станало супер!....Ще прочета пропуснатото по-подробно след празниците,че сега нещо не мога да се организирам  smile3517....пожелавам на всички ви най-вече здраве (че и ние сме малко болни) и много приятни изненади!  surpriseuu ....а колко имам да ви се хваляяяя....ама другата година ! Joy
 Nature Snowman     moresmile 

# 25
  • Мнения: 1 312
Момичета,искам да попитам дали и по какъв начин мога да продам два гоблена,които така и не ползвам?
Мога да ги снимам/не веднага,понеже не са вкъщи/и да ги покажа и евентуално да ме посъветвате,да ги оцените..,нещо такова.
Идея си нямам дори за какви пари може да става дума...

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 130
Момичета, " Ева" -та на каква панама се шие? шие ли се фон или може на някаква цветна ?

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Goody и si-bel,добре дошли и от мен... Hug

Момичета,искам да попитам дали и по какъв начин мога да продам два гоблена,които така и не ползвам?
Мога да ги снимам/не веднага,понеже не са вкъщи/и да ги покажа и евентуално да ме посъветвате,да ги оцените..,нещо такова.
Идея си нямам дори за какви пари може да става дума...
Здравей,ето виж тук:  http://www.goblenar.com/index_bg.html   ,
ние шием за удоволствие и не си ги продаваме после,радваме им се...
Успех на теб  Hug

Момичета, " Ева" -та на каква панама се шие? шие ли се фон или може на някаква цветна ?
donsyy, може и без фон бе мила,всичко може,виж моята Ева,тя е последен писък в модата.. Joy Joy

# 28
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Goody и si-bel,добре дошли и от мен... Hug
Момичета, " Ева" -та на каква панама се шие? шие ли се фон или може на някаква цветна ?
donsyy, може и без фон бе мила,всичко може,виж моята Ева,тя е последен писък в модата.. Joy Joy
Blush и аз видях  Hug имаш моите сезони  Thinking Милена стил - май и твоите са с Ариадна  Rolling Eyes
много време се ядосвах, че си ги купих, а още повече, че не им смених конците, като видях какво се получава  Crossing Arms

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 130
ketri, много е готина- с какъв бод е шита?

Общи условия

Активация на акаунт