Кой ще празнува празника във форума и защо?

  • 2 464
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Само докато укротя малкия в леглото, иначе ме няма Whistling

# 16
  • Мнения: 10 758
Така се освиних, че не мога да легна даже Sick
Затова ще си стоя тук.

# 17
  • Мнения: 2 353
  Ще изпия чаша вино тук-таме и ще си легна. Ритуалите са хубаво нещо.

# 18
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И аз тука май ще си вися, мъжото на работа, с малкия вечеряхме с прабаба и прадядо и ги оставихме преди малко, след малко го мятам в кревата и пак се връщам

# 19
  • Мнения: 6 993
Аз. Щото съм некадърна готвачка. Laughing Пък и сме сами. Хапнахме, пийнахме. Няма ни свекита, ни тъщи, ни гости за впечетляване.

Утре обаче мъжът именик и се кани да кани гости. ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 671
Приключихме с манджите и народът - осбено Щурчето беснее, та се спасявам да малко спокойствие тук Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 577
и аз съм тук, върнах се от баба ми.

# 22
  • Мнения: 3 376
Мъжа ми е на работа,бяхме с детето в нашите,но се прибрахме и го приспах..Не си представях Бъдни вечер така,догодина ще е различно може би...

# 23
  • Враца
  • Мнения: 173
и аз  съм тук. След вечерята, мъж ми отиде в офиса (който е в една от другите стаи),а аз съм в леглото с лаптопа и бебката ми спи до мен  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 029
Майка ми и баща ми си тръгнаха, току що турих Теда в леглото. Чакам да мине известно време, за да заспи, ще се направя на Дядо Коледа и ще спя. И аз се натъпках жестоко, мисля, че ще се пръсна  Sick

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Семеен празник-таткото и малкото зверче гледат телевизия,аз пък съм във форума.  santa2

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Честито ни Рождество Христово!
Живи, здрави и щастливи чак до другата Коледа!

У дома празнуването поприключва за тази вечер, видяхме си подаръците. Утре пак.
А компютърът и така си стои включен, поне да надникна кой е тук.

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Честита Коледа! santa2Мойте любимци продължават на току що опечената пица-нещо не са по постните манджи......Коледа е все пак-изпълнявам желания....... Close-mas:

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
С мъжа ми се скарахме,целия ден прекарах в притеснения,вечерта свекървата ми развали празника,така че тази вечер ми липсва коледното и красиво настроение. Whistling

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Прибрах се от гостуване у свекървата, мъжете останаха да спят у тях, жените се прибрахме. Едната си легна, другата нещо й е тежко от храната и реши да хвърли едно око на форума.
Честит ви празник на празнуващите!
Аз ще си празнувам и веселя на 31-ви и 1-ви.

Общи условия

Активация на акаунт