Прането на малчо

  • 2 702
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 264
Все още си ги пера отделно.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Пера ги отделно и не мисля скоро да ги събирам  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 062
До към две годинки на каката перях дрехите отделно. А след това започнах да пускам нейните дрехи само с чаршафите или пак отделно. Дори и сега повечето и дрешки пера с чаршафите или с хавлиите за баня. А на бебка мисля че също доста дълго ще пера отделно.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 522
До към годинката някъде ги перях отделно.

# 19
  • Мнения: 1 986
в отделни перални-наши, какини, бебешки.

# 20
  • Мнения: 2 197
От 6-месечна започнах да ги пера с нашето пране ( с нашия прах и с нашия омекотител). Преди това ги перях на ръка.

# 21
  • София
  • Мнения: 431
Не виждам нищо толкова затрудняващо в това да пера дрехите на детето отделно. Все пак слагам бебешки прах за неговите дрехи, пера ги на 60 градуса и не си представям как ще ги пера с нашите гащи.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
след 6-я месец пера заедно

# 23
  • Мнения: 2 000
След 7-8 месец.

# 24
  • Мнения: 4 451
Само първите няколко дни майка ми ги переше на ръка (докато беше у дома да ми помага). Веднага след това започнах да ги пера заедно с нашите.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз на 3-4 дни събирам пълна пералня на моя син, така че си ги пускам отделно. Не, че не пъхам и по някоя наша тениска при детските, но по навик си ги събирам отделно и ги пускам само тях. Не ми пречи, за да спирам да го правя.
Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 44 122
Основнопера все още отделно, но от коро по някога слагам по някоя наша блуза с неговите, но наше бельо и чорапи не пускам с неговите дрешки...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Така или иначе пера отделно цветно от бяло.
Започнах на малчо дрехите да ги пера с нашите ,когато стана на 1,6 г.  Peace

# 28
  • Мнения: 3 069
Все още пера неговите дрвшки отделно от нашите.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Отвреме на време пускам някоя дрешка,но по принцип пера отделно.

Общи условия

Активация на акаунт