moje li vaginalen pregled v 24g.s

  • 4 350
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 051
Абе, занимавайте ни, хич не се притеснявайте!
И да питате каквото искате също.
Щото ние сме двойно заети и нали се сещате колко ще се обадим, ако сами не ни питате!

# 16
  • Мнения: 228
благодаря на всички за отговорите Simple Smile а след няколко месеца едва ли ще остане време да се добера до компа и едва ли ще ме допуснат до него ,че сам доста пристрастена Simple Smile  #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 110
Цитат на: vedrra
Абе, занимавайте ни, хич не се притеснявайте!
И да питате каквото искате също.

Много благодаря, ще се възползваме!
Особено когато и ние станем двойно заети ще възникнат още купища въпроси!  #Silly

# 18
Zdraveite!
Nai-posle razbrah kak moga da si pusna saobstenieto. Toku-sto pisah na edin ot rdovnite potrebiteli.Kakto i da e.Kajete mi za ultrazvuka i kolko chesto mogat da mi praviat podoben pregled?Zaradi  kafenikavo techenie v 6 sedmica za 10 dni me pregledaha 2 pati po tozi nachin. Za techenieto mi obiasniha da ne se pritesniavam,sluchvalo se- poneje niamase nisto ne nared spored lekaria.Sega obache se pitam dali tia  pregledi s ultrazvuka nevrediat na bebeto. newsm78 Niamam predstava kolko chesto mogat da se praviat
mnogo vi blagodaria

# 19
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Zdraveite!
Nai-posle razbrah kak moga da si pusna saobstenieto. Toku-sto pisah na edin ot rdovnite potrebiteli.Kakto i da e.Kajete mi za ultrazvuka i kolko chesto mogat da mi praviat podoben pregled?Zaradi  kafenikavo techenie v 6 sedmica za 10 dni me pregledaha 2 pati po tozi nachin. Za techenieto mi obiasniha da ne se pritesniavam,sluchvalo se- poneje niamase nisto ne nared spored lekaria.Sega obache se pitam dali tia  pregledi s ultrazvuka nevrediat na bebeto. newsm78 Niamam predstava kolko chesto mogat da se praviat
mnogo vi blagodaria
Досега не са установени негативни ефекти от ултразвуковото изследване върху плода.Това са просто звукови вълни,не е като рентгена.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт