Какво ви подариха децата за Коледа?

  • 1 769
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Сън до 7,50!   Grinning
Иначе ме събужда в 6.  Tired
блазя ти-искам и аз такъв подарък Hug

# 16
  • Мнения: 1 897
Това с което ме зарадва  днес бе първото му изречение: 'Тати, дай!'  Grinning

# 17
  • Мнения: 13 512
Това с което ме зарадва  днес бе първото му изречение: 'Тати, дай!'  Grinning
Станахте  двама:-)
Да ви е жив и здрав тати да дава!  Wink

# 18
  • Мнения: 5 877
Ааа, рисунка на някакъв бог, дето бил хем мъж, хем жена.
Не беше под елхата, защото си я забрави в София, но ми я подари преди малко, надлежно опакована Simple Smile

# 19
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Много настроение и усмивки!!! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 589
Да имаме подарък-аз получих украшение за елхата Laughing,а баща му-новогодищна картичка Sunglasses.Малкия сам ги е приготвял в  работилницата на Santa Claus.

# 21
  • Мнения: 2 439
Моите бяха направили нещо като картонена къщичка, надписана обаче на немски език и я бяха скрили зад елхата. Беше първия подарък, сложен за отваряне и това много ме развълнува. Толкова подаръци получих тези дни, но като този нямаше. Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Видях радостта в детските очи, това беше най-големия подарък за мен  Hug

Още е много мъничка изобщо да се сети да подари нещо, това беше първата й осъзната Коледа и доста усилия положихме да обясним що е то Коледа и дядо Коледа  Laughing

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Дъщеря ми още е малка да прави подаръци ( 2.4 месеца), но ни подари страхотно настроение, много смях, много нови думички, прегръдки, целувки... с една дума- подари ни ЩАСТИЕ. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 8 999
Не бяха под елхата - подариха ни лично изработени от тях картички. Потрудили са се в училище и в детската градина и ни изненадаха приятно, имаше дори и поздравителен надпис.

# 25
  • Мнения: 177
Иние имахме ръчно изработени картички и малко коледно сувенирче-снежен човек.

# 26
еми чанта не е лоша,а на баща си купи чехълчета но той много много не ги оцени  bouquet newsm10 smile3525  Gift Gift newsm24 smile3535 family Flowers Bouquet

# 27
  • Мнения: 500
Подари ми един от нейните подаръци....... Laughing

# 28
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Живот  Cry
Ако не беше той, нямаше и да съм и аз Cry

Общи условия

Активация на акаунт