Изпокарахме се на връх Коледа

  • 7 808
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 553
И на нас ни се случва все в такива моменти. преди няколко години най-после отидохме заедно на почивка и почти го бяхме докарали до развод за 14 дни...
Като че ли такива надежди възлагаме на празниците да прекараме хубаво, да се повеселим че винаги очакванията ни остават по мъничко излъгани и за кавгата вече и най-малката искрица е достатъчна...

има дни които сме си "открадвали" инцидентно и именно те са били истински празници за нас.

# 16
p_koparanova, не си хаби нервите за глупости. Според мен единственото нещо, което има значение в този живот е семейството - пожелай си да сте здрави, здрави и пак здрави! Какво значение има колко са дали или не са дали. Много по - голямо значение има какво са дали - живот на мъжа ти, отгледали са го, възпитали са го - малко ли е?  Пожелали са да видят внучето си, гостували сте им. Затова ли отидохте - за да получиш нещо?
     
        Към авторката на темата - гледай по-отгоре на нещата, не се цупете, целунете си и си изкарайте весело празниците!   bouquet

         На всички ви желая ВЕСЕЛА КОЛЕДА !

# 17
  • Мнения: 90
Не си сама, и ние се поскарахме още вчера. много ми е тъпо, точно по празниците. Хората се забавляват, празнуват, обичат се, а ние не си говoрим и то на най-хубавите празници.  Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
На повечето семейства им се е случвало да са сърдити на празник поне веднъж за целия брак. Зная, че изглежда много страшно, още повече, че се предполага да изпитваме буйна радост и любов към ближния. И някакво гадно чувство за вина.
Минава и заминава. Има още празници занапред.

# 19
  • Мнения: 533
Не си сама, и ние се поскарахме още вчера. много ми е тъпо, точно по празниците. Хората се забавляват, празнуват, обичат се, а ние не си говoрим и то на най-хубавите празници.  Sad

Това е от пълнолунието.Звездите си указват влияние.Весели празници , всичко ще се оправи. Peace

# 20
  • Мнения: 9 865
И моят празник беше скапан. Пропътувах 300км. за да бъда изгонена. Върнах се и пак си празнувах, но много плаках.

# 21
  • Мнения: 207
Слава богу оправихме се с мъжа ми! На мен не ми е само до парите за които писах! И аз пожелавам на всички да са живи и здрави! Майка ми и баща ми много ми помагат погледнато реално и никога нищо не им е свидело и гледат винаги да имаме всичко! Постоянно ме питат нещо да вземат ли и за детето и за нас! Никога не ни делят! Но по важното е че се сдобрихме с мъжо и ни чака хубава и приятна вечер!!!! Grinning Hug Прегръдки и целувки за всички!

# 22
  • Мнения: 196
И на нас ни се случва все в такива моменти. преди няколко години най-после отидохме заедно на почивка и почти го бяхме докарали до развод за 14 дни...
Като че ли такива надежди възлагаме на празниците да прекараме хубаво, да се повеселим че винаги очакванията ни остават по мъничко излъгани и за кавгата вече и най-малката искрица е достатъчна...

има дни които сме си "открадвали" инцидентно и именно те са били истински празници за нас.


Така е, прекомерните очаквания са в основата на нещата. По такива големи празници хората сякаш "пренавиват пружината" и малко нещо е достатъчно за да експлодират.

А последното ти изречение е просто златно - това са истинските празници всъщност.  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 104
много много благодаря на всички за отговорите Hug
ние се сдобрихме по обяд, ма ми беше много криво, даже си поплаках Embarassed
сега всичко е ОК, желая весели празници на всички и много много любов Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 25 615
И моят празник беше скапан. Пропътувах 300км. за да бъда изгонена. Върнах се и пак си празнувах, но много плаках.
Няма смисъл да плачеш. Придобила си един житейски урок, а той е безценен! Друг път няма да пропътуваш 300 км и ще оцениш щастието - че си в собствения си дом с най-близките си хора!  Wink Hug
Пък и ще има какво да разказваш на внуците, все пак.  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 3 789
Ама и вие сега пък! Crossing Arms
Бива ли на такъв светъл празник да се изпокарате всичките? newsm78
Я се сдобрете, един хубав  Heart Eyes след скандала сигурно ще оправи нещата! Praynig

# 26
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Случват се и такива неща. Ние пък не сме се карали, ама от няколко дни съм с ужасно главоболие, което не минава от нищо ... И аз се оплаках.

# 27
  • Мнения: 4
Момичета обичайтесе на този свят ден. На бъдни вечер бяхме три поколения, събрани на една трапеза. Имаше смях танци. Какво му остава на човек.  И ние не сме безгрешни, но в името на доброто, не обръщаш внимание. Весели празници на всички.

# 28
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Е те това е навръх Коледа да се скараме........... това вече преля чашата. То не бе преди Коледа цялата седмица ми върти черавцата , ама и на Коледа ........... #2gunfireРевах цяла вечер , той стои и ме гледа - ами кажи нещо бе..... #Cussing out ooooh!Сега даже и яда не мога да си излея тук , толкова ми е тъпо и безчувствено.
Иначе весели празници на всички. Hug

# 29
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Понякога всички сме абсолютни кютуци... Вместо да протегнем ръце за прегръдка, да кажем едно простичко, но истинско "Обичам те, радвам се, че си до мен", задълбаваме в кавгата, въртим-сучем, вадим кирливи ризи до девето коляно... Често съм се усещала, че даже в момента, в който изричам някакви обиди и обвинения съжалявам, че ми излизат през устата. Ама тя не иска да спре, сякаш се е отделила от мен и си живее собствен живот  Wink
Ние не се карахме тази година, не се сдърпахме даже и с мама (на която забележката винаги и е на върха на муцунката).
Много си промених мирогледа тази година, и виждам, че е за добро.
Ще кажа нещо може би банално, но си е самата истина - прегръщайте и показвайте любовта си на обичните си хора! Не се знае каква изненада - добра или лоша - ни е подготвил живота за утрешния ден!
Не се оставяйте битовизмите да ви изяждат нервичките.

Beth, на теб - много и искрени прегръдки.

Общи условия

Активация на акаунт