Какво ви донесе дядо Коледа?

  • 6 620
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 466
Дядо Коледа е оставил подаръци само на внука. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 68
Трябва да е изненада за да е от дядо Коледа.

# 17
  • Мнения: 2 000
Нищо нямаше за мен, но аз не помня кога последно получавах подаръци от Дядо Коледа. Май беше още като му викахме Дядо Мраз.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Каквото съм си поръчала, но пак беше изненада, че не си бях виждала подаръка. Но най-много намаза малката.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Прекрасни подаръци получих тази година и всичките са толкова много, радвам им се като дете  Grinning

# 20
  • Мнения: 537
Страшно ме изненада мъжо тази година, аз си мислех, че нищо не е купил, а той пръстен, чанта и епилатор  Heart Eyes Много им се радвам, защото не съм очаквала, ама и една картичка да беше пак щях да се зарадвам Heart Eyes
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ, МНОГО ЗДРАВЕ, ДРУГОТО ЩЕ СИ КУПИМ  santa2  Gift

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Страшно ме изненада мъжо тази година, аз си мислех, че нищо не е купил, а той пръстен, чанта и епилатор  Heart Eyes Много им се радвам, защото не съм очаквала, ама и една картичка да беше пак щях да се зарадвам Heart Eyes
Аз съм много чувствителна на тема подаръци и наистина щях да го разбера като намек, че съм мата-космата  Embarassed

# 22
  • Мнения: 812
парфюм,дрехи.... Simple Smile

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дезодорант, боди, сребърно синджирче, малко пари и ДВД записвачка. И Хари Потър 7, ама тя беше преди две седмици. Искам още. Sad

# 24
  • Мнения: 1 937
"Син зъб" си имам аз. Точно както си пожелах. Намерих го под ехата. Малко нескопосано увит, ама то само до мен им е било на елфите  Laughing

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
А аз подарък от дядо Коледа го разбирам да се остави нещо опаковано като подарък под елхата с моето име. както при децата.  Grinning

И аз така го разбирам. Така, че получих само един прозрачен дракон, един комплект на Лонда и едни белезници да съм заключвала дзвера (винаги имаме поне по един майтапчийски подарък), аааа да и шоколад разбира се.

# 26
  • Мнения: 3 622
Събрахве се при родителите ми и всеки си беше донесъл подаръците надписани и сложени под елхата. Стана много весело  Grinning
На мене Дядо Коледа донесе парфюм и крем за тяло Coco Mademoiselle на Chanel, анцунг на Адидас, бельо, домашни чехли, кожени ръкавици и пижама  Grinning

# 27
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
На мен за съжаление от толкова роднини никой не се сети дами подари даже и нещо дребно newsm45 newsm45 newsm45. Даже и картичка да беше щях да се зарадвам. Иначе съм добра душа и купих на всички макар и нещо дребно. Надявах се на подарък!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 973
Ски и ски-обувки , даже вече ги севтосах   Party

# 29
  • Мнения: 2 309
Малко дрехи, които аз си избрах оня ден и сутринта комплект за маникюр, което беше пълна изненада. Доста хлабаво го даде тази година дядо Коледа, но не се оплаквам, че аз съвесем изперках и забравих да му поръчам какво да донесе на половинката  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт