Удължаване на коса 2

  • 16 982
  • 326
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Руске, стига си викала.Питай Деяна.Те с Карен ходиха миналата година и си ги удължиха.Доколкото имам спомен....май някъде около кошарите беше салона newsm78
Е, точно и аз такава искам, де- дато на Деяна
(само нейната съм виждала на лайф). Crossing Arms
ДЕЯНААААААААААА Whistling
Млъкни бе....кво си се развикала по никое време ooooh!Ще събудиш хората ooooh!

# 16
  • Мнения: 7 723
Руске, стига си викала.Питай Деяна.Те с Карен ходиха миналата година и си ги удължиха.Доколкото имам спомен....май някъде около кошарите беше салона newsm78
Е, точно и аз такава искам, де- дато на Деяна
(само нейната съм виждала на лайф). Crossing Arms
ДЕЯНААААААААААА Whistling
Млъкни бе....кво си се развикала по никое време ooooh!Ще събудиш хората ooooh!
Е, кви са тия съсъфъта, дето си лягат по никое време? ooooh!
Спешно ми е! И ми е важно! Crossing Arms

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 01:26 от Руска

# 17
  • Мнения: 4 435
Днеска ще се появят всичките,под строй и то.
Ама недей бърза бе,изчакай и Иля, да видиш нейната коса.

# 18
Честита Коледа на всички, много успешна 2008 година ви пожелавам. Аз писах скоро че искам да си удължа косата и вече го направих  Grinning ще ви пратя   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201611 Искам да ви питам тези кристали на уна само от магама ли могат да се закупята  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 4 435
Честита Коледа на всички, много успешна 2008 година ви пожелавам. Аз писах скоро че искам да си удължа косата и вече го направих  Grinning ще ви пратя   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201611 Искам да ви питам тези кристали на уна само от магама ли могат да се закупята  Crossing Arms

Честито.Хубава ти е,но може би ще добием представа,ако пуснеш една снимка в гръб на косата,да видим как се слива с твоята и т.н.За кристалите бяхме казали,че могат да се намерят навсякъде където има козметика на Christian of Roma,те са вносители на Rolland.Ти какви шампоани използваш и балсами?

# 20
  • Мнения: 487
Честита Коледа на всички, много успешна 2008 година ви пожелавам. Аз писах скоро че искам да си удължа косата и вече го направих  Grinning ще ви пратя   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201611 Искам да ви питам тези кристали на уна само от магама ли могат да се закупята  Crossing Arms

А така де,удължавайте си косите да видите какви красоти са! newsm03

# 21
Мойта е на щипки и още не съм я мила, аз я имам от 2 седмици, но не съм 1я носила мн защото имаше разминажане на цветовете понеже косата е на кичури а моята не.Ама сега е по-добре ще пусна снимки като имам за сега са ми само тия  Sad А задъжително ли е да са на уна не може ли да си взема на др марка?  Thinking

# 22
  • Мнения: 4 435
Мойта е на щипки и още не съм я мила, аз я имам от 2 седмици, но не съм 1я носила мн защото имаше разминажане на цветовете понеже косата е на кичури а моята не.Ама сега е по-добре ще пусна снимки като имам за сега са ми само тия  Sad А задъжително ли е да са на уна не може ли да си взема на др марка?  Thinking

Е,естествено,че може.Просто ние коментираме кои са добри и т.н.Лично аз не бих си взела повече други.Пробвала съм,но най-много съм доволна от тях.Пък и цената им е добра към 16лв.
И ако имаш възможност вземи си шампоан и балсам за удължена коса.

# 23
Щом са най-добрите ще ги търся тях, мерси за информацията  Hug А да ми предложиш нещо за по-гладка коса защото в крайщата ми се подвива а моята е идеално права?  ooooh!   bouquet

# 24
  • Мнения: 4 435
Щом са най-добрите ще ги търся тях, мерси за информацията  Hug А да ми предложиш нещо за по-гладка коса защото в крайщата ми се подвива а моята е идеално права?  ooooh!   bouquet

За това вече не мога да помогна,някой друг ако знае,нека да казва.Тъй като и аз съм с идеално права коса,само сешоарчета и преси ми помагат,нищо друго.

# 25
  • Мнения: 865
Щом са най-добрите ще ги търся тях, мерси за информацията  Hug А да ми предложиш нещо за по-гладка коса защото в крайщата ми се подвива а моята е идеално права?  ooooh!   bouquet
може би и удълженията е трябвало да са абсолютно прави.обикновено след сешоар моята коса,се подвива от влагата напр.,а другата си стои абсолютно права Hug

# 26
на мене удължената ми е с леко поджити краища, но се си мисля че като я измия и я опъна със сушора ще стане идеално права  Grinning

# 27
  • Мнения: 4 435
на мене удължената ми е с леко поджити краища, но се си мисля че като я измия и я опъна със сушора ще стане идеално права  Grinning

Най-добре така.Ако се наложи,дръпни само краищата с преса.

# 28
  • Мнения: 7 723
 newsm09еееееееей, че готинааааааа...... Crazy
Миленката 2, супер си.....  Hands Thumbsup

Искам и аз такава коса, брееееееее Crossing Arms
На щипки. Да! Crazy
Някой няма ли да ми каже къде, как и колко? Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 4 435
newsm09еееееееей, че готинааааааа...... Crazy
Миленката 2, супер си.....  Hands Thumbsup

Искам и аз такава коса, брееееееее Crossing Arms
На щипки. Да! Crazy
Някой няма ли да ми каже къде, как и колко? Crossing Arms

Ууууууу,като седмаче си.Казвам ти изчакай малко Иля бе човек. Wink

Общи условия

Активация на акаунт