Идеи за пътуване с деца в Европа

  • 9 641
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
Дисни Париж не са го намислили нещо. Явно винаги е фраш. Аз ходих в началото на декември - никакъв сезон - фраш. После брат ми ходи края на март - пак никакъв - пак фраш. Чак неприятно. Много ми е мерак да заведа децата, но мисля, че още им е рано даже и за детските атракции, няма да ги оценят. Мисля на 6, т.е. чак по-другото лято. За София съвсем не става. Виж на Кристина тъкмо и е момента  Mr. Green
В почивните дни ще гледам другите варианти, мярнах нещо от нещата на Таня, което ми се стори подходящо.
Те добри децата ни, заслужават  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 13 512
Italia, миналата година бяхме в Барселона, мъжът ми ходи в Порт Авентура, аз отказах. Ще го имам пред вид, благодаря!  Grinning
И аз бях с  него, ама...подобре да не бях ходила!/ да бях обрисала магазините с вас цял ден Laughing Не ми хареса изобщо, на Нана също не и хареса много.
Ама виж- на Криста може и да и хареса, ако е като баща си.  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 839
На Кристина ще и хареса навсякъде  Mr. Green
Въпросът е, че останалите деца не стават още за всяко място  Thinking

# 18
  • Мнения: 13 512
На Кристина ще и хареса навсякъде  Mr. Green
Въпросът е, че останалите деца не стават още за всяко място  Thinking
Моите стават! Давайте идеи. Дисниленд  не ме кефи. друго?

# 19
  • Мнения: 2 768
Знам я малката, че още не става за атракциите, но мислех, че самата атмосфера на Дисни ще я зарадва. Но ако е претъпкано....

Гардаланд ми се струва подходящо за малки деца, дори за съвсем малки http://www.gardaland.it/en/attrazioni/fantasy_kingdom/fantasy_gallery.php?v=9#

А това са всички атракции в парка http://www.gardaland.it/en/mappa_attrazioni/

# 20
  • Мнения: 3 423
eta интересна идея ми даваш с Гардаланд  bouquet,без друго се каним да идем до Милано с малкия а виждам ,че е сравнително близо.

# 21
  • Мнения: 934
Заинтригувахте ме с Гардаленд. Моите са сравнително малки и май този парк е подходящ за тях.
А за настаняване, около езерото сигурно има доста възможности?
Нещо конкретно да препоръчате?

# 22
  • Мнения: 7 605
Освен zа Дисни нямам наблюдения върху парковете иzвън Германия, но да кажа zа немските.
Тук най популярни са Хайдепарк Золтау, Еуропапарк Руст и Фантаzияланд. С малко дете бих отиШла в Леголанд и Плеймобилланд, могат и да се комбинират, те са на 200км един от друг, по4ти целия път е по магистралата  Peace

# 23
Знам я малката, че още не става за атракциите, но мислех, че самата атмосфера на Дисни ще я зарадва. Но ако е претъпкано....

Гардаланд ми се струва подходящо за малки деца, дори за съвсем малки http://www.gardaland.it/en/attrazioni/fantasy_kingdom/fantasy_gallery.php?v=9#

А това са всички атракции в парка http://www.gardaland.it/en/mappa_attrazioni/
Здравейте !
Реших и аз да се включа в обсъждането, но ... по-скоро с въпрос ...
Та ... моят син има рожден ден чак през юли - прекрасен период, но и период на отпуските и винаги на рожденият му ден все по някое негово приятелче отсъства ... Въпреки това винаги съм успявала (поне така си мисля) да намеря интересни и разнообразни решения - та клоуни ли не бяха, та дори и София ленд, а и в Аква парк-а на Несебър (т.е. между Несебър и Равда) ли не празнувахме, та и тип "кънтри" рожден ден (в провинцията) . А от една-две години ми се "върти в главата" идеята за Евродисниленд, но тук ми се откриха и други идеи ... През 2008г. синът ще стане на 8 год. - нито голям, нито малък . Като освен Евродисниленд, интересно ми стана и за Портавентура (Испания), и за Гардаленд (Италия) (за немските не говоря - може странно да звучи, но никога германско езичните страни не са ме привличали) . Интересува ме следното - приблизителни цени на атракционите в Дисниленд, Портавентура, Гардаленд, та и цени в хотелите при самите т.нар.обекти, и дали знаете имали туроператори, които биха могли да направят резервации, или сама да правя опити за резервация ...
Предварително Ви благодаря за мненията !

# 24
  • Мнения: 7 605
Мога само zа Дисни да кажа, там се плаЩа входен билет, който вклю4ва вси4ки атракции в парка. Цените ги има в сайта йм. Хотелите към парка не са много евтини като се има предвид ка4еството йм, но пък там можеШ и да zакусваШ с Мики Маус и раzни такива. Ина4е на блиzо има и "нормални" хотели, които са по евтини.

# 25
  • Мнения: 2 768
През BOOKING също може да се намерят добри предложения за хотели в района на ЕвроДисни (като район около Париж го търся) и езерото Гарда (Lago di Garda задавам за район).

За ПортАвентура най-лесният начин е да резервирате през агенция Коста Брава (Барселона). Парка се предлага като допълнителна екскурзия, но един ден е малко недостатъчен.

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 11:35 от eta

# 26
  • Мнения: 3 423
MammaMi щом сте през юли ,идеално ви усройва Порт Авентура(до него има и воден парк Коста Карибе-имаше различни опции в билетите,включително да платиш общ вход и за двата)Ние ходихме само в Порт Авентура и входа за възрастен бе към 30 евро.
Освен това може да го съчетаете с море а и има Делфинариум в Ла Пинеда.
Ние бяхме на почивка в Ла Пинеда а Порт Авентура е до Салоу .

# 27
  • Мнения: 19 485
Един познат ни рекламира този парк http://www.portaventura.es/, Барселона.
Каза, че се е забавлявал много.
Но не сме били и не мога да кажа личното си мнение.
Да, била съм там и наистина е страхотно и е интересно за деца на всякаква възраст.

# 28
  • Мнения: 7 605
През BOOKING също може да се намерят добри предложения за хотели в района на ЕвроДисни (като район около Париж го търся) и езерото Гарда (Lago di Garda задавам за район).

Az пък Ще ви препоръ4вам да търсите хотели 4реz триваго, там сравняват цените на буукинг, хотел.де, хрс и др.  Peace 

# 29
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
През BOOKING също може да се намерят добри предложения за хотели в района на ЕвроДисни (като район около Париж го търся) и езерото Гарда (Lago di Garda задавам за район).

За ПортАвентура най-лесният начин е да резервирате през агенция Коста Брава (Барселона). Парка се предлага като допълнителна екскурзия, но един ден е малко недостатъчен.

Eta Кой хотел резервира и с какво ще пътувате кола или самолет?

http://www.booking.com/hotel/fr/hi-at-disneyland-resort-paris.ht … eckout=2008-05-04 аз ей в този се загледах, ама още се чудя....

Общи условия

Активация на акаунт