До кой месец се променят очите

  • 1 641
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Едното ми дете е с кафяви очи,другото със сини като моите  Laughing
Личеше си още като новородено с какви ще си остане.
Така като гледам твоята мома май ще е синеока  Peace

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Записвам се че и мен ме интересува Peace
айде и ние

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На Тери се променяха до около 1 годинка.

# 18
  • Враца
  • Мнения: 173
Благодаря ви майчета   bouquet
Много се  надявам да остане със светли очи, защото и без това няма никаква прилика с мен  Mr. Green , та поне о4ите й да останат моите  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 674
Баткото се роди с тъмни очи  и такива си останаха.Малката тепърва ще я видим-сега сме на 6 мес.

# 20
  • Мнения: 506
При всяко дете е различно, но мисля, че докато кърмиш (ако кърмиш) ще се си мътни!! Peace

# 21
  • Мнения: 52
Каквито останат до 6 месец,такива ще са!

# 22
  • Мнения: 2 818
На Алина до 3г й бяха сини, сега (4г3м) са пъстри с кафяви малки петънца....
Детето определено няма да  е с кафяви очи. Много ти е хубаво детенцето  Grinning

# 23
Нашите не се промениха.Но съм чувала,че и на 2годинки може да се променят.

# 24
  • Мнения: 745
интересна тема.моят юнак е със сини очи.кърмих го едва месец.и двамата с мъжът ми сме с кафеви очи.може да се е метнал на някой от дядовците си!!

# 25
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Някои казват до 40-тия ден, други - докато се кърми.
А трети - до пубертета ( на моя мъж тогава са му се променили очите; от светло сини в тъмно зелени )  #Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
Няма точен период при някои става на една, при други на 3, при трети в пубертета....
Моите са си били сини от рождението и сега са си такива, малкия е с кафяви очи от както се е родил.
Брат ми се е родил със сивкави , после са му станли зелени, в пубертета проимаха кафяви петна, та сега е с пъстри....

Това с кърменето - по-точно казват , че се избистрят като се спре да се кърми, ама при малкия се избистриха доста по-рано...

Общи условия

Активация на акаунт