В коя г.с. най-рано може да се роди бебето и да 

  • 3 302
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Много съжалявам! Cry

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Съболезнования! Cry

# 17
  • Мнения: 1 008
Много съжалявам... На цялото ви семейство пожелавам кураж и Дай Боже да се радвате скоро на бебче от сестра ти Hug

# 18
  • Мнения: 187
Сестра ти наистина е силен човек. Дано Бог скоро я дари със здраво бебче  Praynig

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Господ да я пази и да я възнагради скоро за страданията й!

# 20
  • Мнения: 2 829
Сияна, много ми е мъчно за сестра ти и за теб самата! Надявам се скоро сестра ти да се сдобие със здраво детенце!
Имам приятелка, която е преживяла също такъв кошмар, а сега има живо и здраво момченце, приятелче на сина ми! Дано и при нея да се наредят нещата!
 Hug

# 21
  • Мнения: 9 973
моето инфо е за 28 г.с.,но за предпочитане е 32 г.с. Peace

# 22
  • Мнения: 636
Искрено съжалявам за загубата ви! Cry

# 23
  • Мнения: 7 111
Дано сестра ти успее да с стъпи на краката. Hug
Съжалявам, толкова много съжалявам.  Cry Cry Cry

# 24
  • Мнения: 107
Съжалявам! Cryне трябваше да се случи така... Praynig Praynig Praynig моля се за сестра ти  следващия път вече всичко да е наред

# 25
  • Мнения: 1 325
Сианче много съжелявам за сестричката ти Sad Каква е тази инфекция newsm78 Аз съм на мнение да си направи изследвания пълни преди следващото забременяване и по време на следващата бременност също да си прави подробни изследвания всеки месец.Пожелавам и от сърце трета успешна бременност Praynig Praynig Praynig

# 26
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Когато бях 28 г.с. Док ми каза " Вече и да се роди, има пълни шансове да оживее", но истината е, че е Божа работа.

Съчувствам ви за загубата и вярвам, че сестра ти ще си има бебче Praynig

# 27
  • Мнения: 4 965
Сиана, съжалявам за загубата ви.
Много кураж на сестра ти и дано съвсем скоро се радва на живо и здраво бебче.

# 28
  • Мнения: 1 080
Дано следващият път всичко е наред с това смело момиче - вдъхнете й кураж и бъдете до нея и нека й се роди най - здравото бебче на света възможно най - скоро

# 29
  • Мнения: 402
Съжалявам много, дано всичко се оправи и да си има здрави дечица!

Общи условия

Активация на акаунт