А стават ли по Коледа чудеса?

  • 9 268
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 937
Боррисе, ако обичаш, не ми казвай къде ми е проблемът!
И най-малка представа си нямаш!

Няма да коментирам поста ти, защото ще навлезем в темата атеизъм срещу християнство, а нямам никакво желание да го правя в навечереито на християнския празник.  Peace

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На именния ден на Дядо Коледа, по- точно 6 ти декември , се събрах с мъжа си ... ядохме шаран

# 17
  • Мнения: 164
аз вярвам че стават чудеса хубаво е човек да  вярва  по коледа се радвам като малко дете 

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Вярвам да, нищо че не ми се е случвало чудо точно на Коледа, но няма нищо по - хубаво от това да чакаш да се случи. Hug

# 19
  • Мнения: 1 317
Вярвам вече. Точно на Бъдни вечер, 10 минути преди Коледа, моето момиченце направи първите си крачки  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 334
Не знам дали стават. На мен ми обещаха за тази Коледа, още чакам. Да видим. Много се надявам.

# 21
  • Мнения: 1 866
Вярвам в чудесата и то не само на Коледа. От доста месеци насам чаках сина ми да проходи. На 24 декември стана на година и пет месеца и последния месец вече си мислех дали не трябва да взема да го заведа на лекар - чудех се дали някои проблеми като бебе не му са се отразили и на двигателното развитие. Дъщеря ми също проходи късно, но той вече мина и нея и на мен сърчицето ми се беше свило, а не ми се искаше да ходим по лекари и да се паникьосваме допълнително. И преди месец си казах - айде дано на Коледа да проходи! И точно на 25-ти той направи първите 6-7 крачки! Така не съм се радвала отдавна и такова облекчение изпитах, че ми идеше да хвръкна! Прекрасен подарък за свитото майчино сърце. За мен това беше сбъднато пожелание и съвпадението с датата беше просто невероятно, но факт! 

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз в навечерието на Коледа 2002-ра, се помолих през 2003г. да си имаме 2-ро дете и о, чудо... случи се  Hug

Повярвах в тези Коледни чудеса и казах на tedi_b, да не спира и тя да вярва в тях... Та и тя като мен, на Коледата през 2003-та се помолила за 2-ро и през следващата година вече си имаше една кукла.

Обаче, сега се моля за друго чудо  Praynig Praynig... Дано Господ чуе милитвите ми...

# 23
  • някъде
  • Мнения: 979
Не ми се е случвало,но много искам Blush

# 24
  • Мнения: 1 072
Вярвам в чудесата и то не само на Коледа. От доста месеци насам чаках сина ми да проходи. На 24 декември стана .....

Дъщеря ми на времето проходи на 25-ти декември. Сутринта се отпусна, направи няколко крачки сама и до вечерта се стрелкаше из къщата по-бързо от мисъл.  hahaha Да, стават чудеса.

Красива тема, Додо.   bouquet

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, няма чудеса. Има събития и развои на събития. Има биология, има химия, хормони. Има човеци, дето сами си докарват на главите лошотии в доста случаи. Има разбирателства и отношения разни. Има флора и фауна и природни закони.
В това вярвам и аз.
Преди време преди Коледа забременях за първи път. Бях толкова щастлива по празниците, но... не му било писано на това бебе. В началото на януари го махнаха.

# 26
  • Мнения: 7 430
...не, Не вярвам...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 937
Прохождането на здраво дете е естествен процес.
Защо да е чудо като е станало на определена дата?  newsm78

А хората , родени на 24.12 и 25.12?
И това ли е чудо?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 133
lala,  Heart Eyes  Hug

Вярвам, че колективното добро настроение по празниците спомага "да си помогнем сами". Понякога нещата стават... под формата на чудеса  Heart Eyes или изглеждат като съвпадения, които могат да ти спрат дъха от еуфория . Искам!!! Очаквам ги.

# 29
  • Мнения: 1 072
А, преча ли някому като вярвам в чудеса?    bouquet

Или сега трябва да ни убедите, че не трябва да се чувстваме приказно по Коледа?
От сега предупреждавам. Безнадежден случай съм.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт