Доказване на бащинство.Как?

  • 6 376
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
bloodywhite, много съжалявам да прочета за това тъжно събитие, моите искрени съболезнования  Sad
Уви не мога да се включа със съвет...

# 16
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Нямам адвокат.Говорих с адвоката си преди малко, но той заминава извън страната утре сутринта.
Някой може ли да ми даде телефон на адвокат, занимаващ се с подобни въпроси?
От роднините на приятеля ми съдействие не мога да очаквам, а по - скоро проблеми и спънки.

# 17
  • Мнения: 1 187
bloodywhite moite syboleznovania. Sad Ot napisanoto razbiram,che tova dete ne e jelano ot blizkite na priqtelq ti.. Confused Zashto izobshto si prichinqvash tova?!Sled testa za bashtinstvo mogat da predqvqt pretencii za detence,i shte napravish pyteka do syda! Ti znaesh naj-dobre de,no vse pak pomisli s kakvi hora si imash rabota i kakvo moje da se ochakva ot tah..


Izvinqvam se,no nqmam kirilica. 

# 18
  • Мнения: 4 585
Звънни в полицията и искай да говориш със следовател, те имат
юридическо образование, ще ти даде съвет. Все има някой дежурен.
Моите съболезнования.

# 19
  • Мнения: 2 013
http://www.sak.applet-bg.com/

Ето линк към членовете на Софийската адвокатска колегия. Има и телефони, тук там мобилни. Звънни на някой от тях, ако не може да помогне, ще прати към колега, който е специализирал в подобен тип дела.

# 20
  • Мнения: 3 886
Мойте голями съболезнования.Подкрепям обаче мнението на БОДЛИВКА.И да попитам колкото и да е неудобно ако се установи че тои е бащата какво ще стане.Мислила ли си че ,сега след загибата на  синът им няма да предяваят претенции към детето Tired  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 924
адвоката ти поне можеше
 да ти препоръча някой колега.
Но така или иначе намери си адвокат- дори и от телефонният указател.

Няма нужда да е кой знае какъв специалист, а просто да има необходимите права , за да заведе иска .

# 22
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Благодаря.
Тук, преди малко ми писа една съфорумка, за нейна позната.Майка ми се обади и жената, която изглежда изключително сърдечна, пое ангажимента да направи каквото е необходимо и да се срещнем още утре сутринта, при патологията.
Благодаря на всички Ви за всички ценни съвети и подадени ръце към мен.

# 23
  • Мнения: 7 112
Единствено мога да изкажа дълбокото си съжаление за голямата трагедия.  Cry

 Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 2 924
Успех ти желая:)
Вярвам ,че всичко ще е наред.


# 25
  • Мнения: 2 013
Пожелавам ти сила да се справиш с болката.
Пожелавам ти родителите на приятеля ти да станат истински баба и дядо за малкото ти момченце, загубило без време татко си.
Пожелавам му да расте без тази загуба да го травмира.
 Praynig

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
bloodywhite, дано поне това се оправи, без допълнително да се добавя горчивина към и без това страшната ти мъка  Hug

# 27
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Моите съболезнования... Не мога и да си представя дори колко ти е трудно в момента  Cry

# 28
  • Мнения: 3 622
Моите съболезнования  Cry

Бъди силна и вярвай в себе си

# 29
  • Мнения: 1 277
Моите съболезнования Flowers Rose Flowers Rose .

Общи условия

Активация на акаунт