За голямата вълна и пътуванията

  • 1 549
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 910
И аз помня. Приятелят ми щеше да ходи в Шри Ланка със семейството си точно тогава. Стигнали до Истанбул и са спали една нощ там защото за полета, който са искали да хванат, е нямало места. Та пътували на следващия ден и като отишли на летището полета им бил отменен, вълната е била минала вече.

# 16
  • Мнения: 11 747
Бях там 1 година по-късно, нямаше и следа от трагедията на Пукет. На Пи-Пи 2 хотела (то май само 2 хотела има, де, няма място за повече) бяха в ремонт.Там ивицата суша е много тясна и Цунамито направо ги е подкарало от единият край, и от другия ги е завлякло в морето.
Приказно красиво е и пак бих отишла, така както не се побоях година по-късно да ида.
Нали има една приказка 'ако ти е писано да се удавиш, няма да те обесят'
Признавам, че понякога доста се страхувам от полети със самолети и други такива, но страхувайки се пак тръгвам.Не ме спира!

За съжаление късмета за пътуване от баницата, не се падна на мен! Confused

# 17
  • Мнения: 1 313
Едни познати точно се разбили как ще си разделят багажа в куфарите, за да може ако се загуби единият куфар да имат багаж и двамата, в този момент почнали новините и съобщили за бедствието...

А на баща ми един съученик е бил там. Тръгнал сутринта да се гмурка и в някакъв момент вижда човек, който тича в посока обратна на плажа и му вика да се пази. Зачудил се какво става и си продължил по пътя, след малко срещнал други хора и единият успял да му обясни какво става, като погледнал между дърветата и видял вълната. Тичали в обратна посока и когато вълната ги е стигнала е била загубила сила. Беше разказал, че дори не се е сетил да си пусне екипировката преди да почне да бяга, за да му е по-лесно и чак като спрял разбрал, че е още на него Confused

# 18
  • Мнения: 11 747


ето как изглежда, как да не го помете тази Голяма вълна...

Да уточня, че това е Пи-Пи, не е Пукет. На Пукет поне има на къде да бягаш.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 14:00 от pina

# 19
  • Мнения: 177
Мои приятели бяха там;но хотела им е бил по-навътре;когато им пратихме sms да видим как са те дори не знаеха какво се е случило;като разбраха нито се отказаха от почивката си;дори на следващата година отидоха отново.

Общи условия

Активация на акаунт