Коледни звънчета пеят, слънчицата ЯНУАРИ ще изгреят!

  • 13 753
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 325
Жужу, и твоето бебче ли е седалищно?При мен бебка явно като си мести главичката насам натам и така ми се втвърдява горната част на стомаха точно под гръдният кош, добре че не ме рита чак толкова силно в пикочният мехур Simple Smile
Джуличка много хубави заглавия Hug

# 286
  • Мнения: 60
ами сложиха ми катетър и да не е особено приятно но е за кратко и се изтърпява!а започнах да си възстановявам чувствителността след около 1:30-2часа

# 287
  • Мнения: 6 274
Мари , душко , значи по някой път компа ми като откачи (не знам от НЕТ - а ли е , от кво)  ...Аз още не съм приключила с "художественото оформление" те като почнат едни страници да се отварят не ти е работа . И аз докато ги изпозатворя , то се окаже , че съм публикувала нещо , та после само редактирам .  EmbarassedВикам си : ще си кажат хората , че съм неграмотна . Ти какво направи с консултацията ? Или в крайна сметка след празниците ?

# 288
  • София
  • Мнения: 56
Джуличка, много ми харесват предложенията ти, особено второто.


Мари- моето не е седалищно ,но докторът настоява да съм със секцио. Преди години паднах по едни стълби и явно без да разбера съм си счупила опашката. Много ме болеше ,но мислих ,че само съм се натъртила. Но след време при генекологичен преглед ми казаха ,че зарастнала накриво и може да пречи при раждане.  Най- вероятно не искат да рискуват, а и годините ми никак не са малко, да не говорим че имам диоптър и въобще много причини за секцио.То горкото детенце , явно иска естествено да излиза от началото на осми месец се настани долу ,ниско в позиция както трябва ,но уви- не е попаднало на майка. Embarassed

# 289
  • Мнения: 6 274
Ей , Жужу ще ме скъсаш . Не е попаднало вика на майка . Няма значение как ще го родиш , важното е после какво ще му дадеш . Нямам предвид материалната страна на нещата . Я горе главата . Какво сте увесили нос ?! Аз пък съм толкова щастлива след снощния преглед . Като знаем , че всичко с бебето е наред - горе главата , само позитивно настроени и очаквайте с радост и нетърпение мишоците . И никакви оклюмали физиономии , ей !!! box

# 290
# 291
  • Мнения: 76
Луси, знам това с кърмата, дори днес капнах веднъж, ама след като се събуди от 5 часов сън съвсем беше гурелясало очето Sad
Четох, че специалистите офталмолози отричат кърмата като средство за лечение на тези секрети и май повече няма да пробвам.Лошото е, че и педиатърката това ме посъветва, сега не знам към кого да се обърна Confused

Филипа и при моето момиче се беше получило същото, но канадските доктори ми препоръчаха лек масаж на слъзното каналче от страната на окото. Тя се намира около самото носле. Без много да натискаш. Просто слъзното каналче се е запушило и трябва да се отпуши по някакъв начин. При нас мина след 2рия ден масаж.

Общи условия

Активация на акаунт