Най-леката лятна количка?

  • 49 955
  • 355
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 734
На мен ми харесва.Пък и 7 кг за комб. количка са си супер!Може би дават 5 кг само шасито.

# 286
  • Мнения: 1 650
ми consumersguide са най-реномирания сайт
другия беше некакав само за ревюта на детски колички и я сравняваха с plico 3, plico-to било по лесно за упрваление а това било с по-широк кош

# 287
  • София
  • Мнения: 2 734
Аха.И цената и тук е добра също...

# 288
  • Мнения: 175
А може ли да ми кажете в кои магазини мога да видя Giordani на живо? Харесва ми оранжевото Chinque.

# 289
  • Мнения: 1 650
в магазина на бебе планет
пише го доста пъти в тази тема

# 290
  • Мнения: 340
Гледам,че коментирате и се чудите за комбинираните...
Значи,Waltz-а е 4.490кг,а Bolero-6.030кг.-тези двете се сгъват с една ръка само с бутон в средата на дръжката.
Hula-5.440кг.
Boogie(няма я в сайта,но я има в БГ)-за триколка е като перце-8.490кг.
Twist-без предпазител,тип лятна,но с позиции на облегалката.
Stomb-лятната-2.760кг,предстоящ внос.
В сайта са новите цветове за 2008,в БГ ги има само в "стандартни" засега-червено,синьо,розово,черно,комбинации,с изкл. на bolero,която е и в страхотни петролено и кафяво.Колички за ценители на здравината и удобството,без излишни фантифлюшки.

# 291
  • Мнения: 60
Бингъл,тук в България къде ги продават,че в сайта не се ориентирах.Къде мога да им видя цените,че и на нас ни трябва лятна количка?

# 292
  • Мнения: 1 650
бингъл
това май са килограмите на рамата
щото за WALTZ в сайта на зоопер пише 16 паунда
аз ги гледам тук
http://www.kasidabg.com/zooper.html
като гледах сравненията ги сравняват с горния клас - чико, пег перего и други такива

# 293
  • Мнения: 2 231
бингъл
това май са килограмите на рамата
щото за WALTZ в сайта на зоопер пише 16 паунда
аз ги гледам тук
http://www.kasidabg.com/zooper.html
като гледах сравненията ги сравняват с горния клас - чико, пег перего и други такива
Да и на мен ми е много интересно как използват тези хора мерните единици  newsm78. Някакви нови ли са измислили? Доколкото си спомням теглото в килограми се пресмята така 16 паунда * 0.45 = 7.2 кг.
Че то кой би си купил друга марка колички по 8,9,10 кг. ако техните са по 3,4 и 5. Айде да премерят първо (ама на истински кантар) и тогава. Та то лятната от 2.760 всъщност излиза 5.850, което е ПО-ВЕРОЯТНОТО.

# 294
  • Мнения: 1 650
ronisun
дават 2 мерки
токова тежи само рамката с колелата, а 7,3 е количката с абсолютно всичко
между другото е много добре като тегло за комбинирана количка, аналозите им верно са около 9

# 295
  • Мнения: 2 231
ronisun
дават 2 мерки
токова тежи само рамката с колелата, а 7,3 е количката с абсолютно всичко
между другото е много добре като тегло за комбинирана количка, аналозите им верно са около 9
Съгласна съм с теб, ама се дразня, че тези от Касида си мислят, че ние като тръгнем да носим бебоците по стълбите, ще ги слагаме само върху рамата hahaha Борда, сенника, кошницата и т.н. ще си ги пренасяме в отделна чанта сигурно на 2 пъти. Да бяха написали 7.3 кг. по-се ядва, а пък и това е истината. Аз моята Пуки като я разкостя от 10 става 7 кг, ама това не означава че тежи толкова.

# 296
  • Мнения: 1 650
ми на други места го пише същотото, така че не е въпрос на заблуда а е на copy&paste  и немислене ... виж че бингъл дава същите цифри

# 297
  • Мнения: 4 428
Гледам,че коментирате и се чудите за комбинираните...
Значи,Waltz-а е 4.490кг,а Bolero-6.030кг.-тези двете се сгъват с една ръка само с бутон в средата на дръжката.
Hula-5.440кг.
Boogie(няма я в сайта,но я има в БГ)-за триколка е като перце-8.490кг.
Twist-без предпазител,тип лятна,но с позиции на облегалката.
Stomb-лятната-2.760кг,предстоящ внос.
В сайта са новите цветове за 2008,в БГ ги има само в "стандартни" засега-червено,синьо,розово,черно,комбинации,с изкл. на bolero,която е и в страхотни петролено и кафяво.Колички за ценители на здравината и удобството,без излишни фантифлюшки.


Ей, тези колички хич не изглеждат зле  Peace Особено тази
http://www.zooper.com/waltz-fea520-01.html
И цените са им повече от прилични  Peace
Кой и от кога ще ги внася  Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 2 231
Е мамите като тръгнат да купуват да се заглеждат поооо-добре, за какво са тези размери и да му ударят една поооо- дълга мисловна дейност. Знае ли човек то може и от мисленето да се отслабва не само с диети, та така ще поддържаме и добра форма. Laughing

# 299
  • Мнения: 1 650
чак сега разбраш що качвам кила напоследък, явно съм отказал мисленето
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт