Лапане на ръчичката

  • 1 802
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И моята беба си лапа даже и двете ръце,биберон не ще въобще.Дано да отмине този период/ тя е на 4 мес/

# 16
  • Мнения: 174
моятя бебка също е на 3месеца и отскоро започна да си лапа ръчичката. Но го прави само когато и се доспива

# 17
  • Мнения: 1 197
ооо, всички бебета си лапат ръцете.това е нещо толкова обичайно!!!при нас се получава май от скука.като си изплюе бибероната,която много обича си завира пръстите.А може и да си чеше венците !Сега забелязвам,че започна да лапа и играчките.Малките изучават всичко заобикалящо с устата си!

И при нас май е от скука.

# 18
  • Мнения: 545
Не мисля,че е признак на глад.След хранене нервно ли е,плаче ли детето?Лора вече си лапа и двете,определено не е от глад!Не бързай да дохранваш! Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 56
Да споделя и аз за проблема с лапането на ръчичката. Моят син ако имаше как щеше да си я набута до рамото тази ръчичка е аз го разбирам тя е толкова вкусна Joy!!! А сега сериозно по въпроса малко след като започна да си лапа ръчичката което беше съпроводено и със здраво плюнчене му изникна първото зъбче а после и още едно та сега си имаме две и пак си лапа ръцете.
 Така че и това може да е причена огледай устата на бебчето дали не са му зачервени венците от долу!

# 20
  • Мнения: 23
Да споделя и аз за проблема с лапането на ръчичката. Моят син ако имаше как щеше да си я набута до рамото тази ръчичка е аз го разбирам тя е толкова вкусна Joy!!! А сега сериозно по въпроса малко след като започна да си лапа ръчичката което беше съпроводено и със здраво плюнчене му изникна първото зъбче а после и още едно та сега си имаме две и пак си лапа ръцете.
 Така че и това може да е причена огледай устата на бебчето дали не са му зачервени венците от долу!
Абе и аз се бях зачудила за зъбки, но ми се виждаше още рано ... Обаче сега като чета твоите неща mirig и ще взема после да погледна в устичката.  Ама пък не реве малчугана - само си лапа ръката ... ще видим тая работа

Общи условия

Активация на акаунт